سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
حضور آموزش فنی و حرفه ای در جلسه کارگروه ورزش و نشاط بانوان دهه فجر
چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 09:28

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان کارگروه ورزش و نشاط بانوان دهه فجر در محل اداره کل ورزش و جوانان استان کرمان برگزار گردید. خانم اسما نظریان مسول امور ورزش بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای ضمن تشکر از اهتمام اداره ورزش و جوانان به بانوان و افزایش و ارتقا سلامت و روحیه گزارشی از مخاطبین و گروههای هدف مجموعه آموزش فنی و حرفه ای ارایه نمود. وی آمادگی مجموعه بخش دولتی و خصوصی آموزش فنی و حرفه ای را جهت شرکت در مسابقات ورزشی با همکاری اداره کل امور ورزش و جوانان اعلام نمود.

به گفته وی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای دارای طیف وسیعی از افراد شامل کارمندان مربیان و کاراموزان می باشد. وی برگزاری اینگونه از مسابقات را بسیار لازم و ضروری دانست. وی همچنین گفت: انشالله پس از انجام مرحله ثبت نام از متقاضیان این مسابقات در رشته های مورد تقاضا در هفتم بهمن ماه به همت و کمک اداره کل ورزش و امور جوانان برگزار خواهد گردید. وی پایان مدت ثبت نام را بیستم دیماه سالجاری عنوان کرد و از کلیه متقاضیان خواست تا با شماره ۳۲۱۲۴۸۶۶ دفتر روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای جهت ثبت نام اقدام نمایند.

 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir