سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
ارتقای همکاری های آموزشی فنی و حرفه ای و پلیس فتا استان کرمان
چهارشنبه, 15 دی 1395 ساعت 09:24

از بینش و درایت قوی مدیر کل و کارکنان مجموعه تشکر نمودو خواستار تشکیل یک تیم برنامه ریزی در بازده زمانی مشخص گردید. وی بیان نمود که جرایم اینترنتی در حال افزایش هستند و باید سطح آگاهی عموم افزایش پیدا نماید. وی همچنین به مسایل و مشکلات اینگونه حرکتهای آموزشی در سطح جامعه اشاره نمود و خواستار حمایت و کمک ادارات و دستگاههای دولتی در این زمینه شد. مجیدملامحمدی رییس اداره آموزش فنی و حرفه ای استان نیز فضای مجازی را دارای فرصت و تهدید خاص خودش دانست. وی ضمن تشریح عملکرد آموزشی سازمان به دسته بندی مخاطبین مراکز آموزش فنی و حرفه ای پرداخت. وی همچنین به تدوین استاندارد آموزشهای امنیت فضای مجازی از طرف سازمان آموزش فنی و حرفه ای و ارایه گواهینامه مهارت بین المللی به افراد اشاره نمود.

آقای زنگی آبادی کارشناس آموزش پلیس فتا نیز در این جلسه ضمن ابراز خوشحالی از استقبال کارکنان مجموعه آموزش فنی و حرفه ای گفت: متاسفانه جوانان و نوجوانان جامعه دارای آگاهی بسیاری بالایی از فضای مجازی هستند و متاسفانه حرکت لاکپشتی و عدم آگاهی بزرگسالان در این مورد باعث وجود شکاف بزرگی در خانواده ها شده است و این مساله زنگ خطر بزرگی برای خانواده هاست. وی تنها راه پیشگیری از آسیب ها را کم کردن و پر کردن این شکاف دانست.  مهناز نجیب زاده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل فنی و حرفه ای استان نیز از کارشناسان آموزش پلیس فتا خواست تا مهارت را ابزاری در جهت پیشگیری بدانند و در کلیه کلاسهای آموزشی خود به این امر مهم بپردازند. وی همچنین از رییس پلیس فتا خواست تا جوانان نخبه که در فضای مجازی به کارهای پر مخاطره از طریق هک کردن و غیره می پردازند را شناسایی نموده و آنها را برای جهت دهی و قرار گرفتن در مسیر توسعه انسانی و اجتماعی به مراکز آموزش فنی و حرفه ای و همینطور شرکت در مسابقات مهارتی ترغیب نماید. 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir