سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
اولویت تخصیص بودجه با بنگاه های کوچک و متوسط است
یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 04:59
داشته باشیم.

وی اشاره ای به جمع آوری و تعطیلی هفت واحد تولیدی فولاد در کشور کرد و گفت: متاسفانه این واحدهای بزرگ درست جانمایی نشده بودند.وی به کارخانه چوب در منطقه ای از کشور اشاره و تصریح کرد: با وجود اینکه تجهیزات خوبی در این مجموعه گردآوری شده بود اما این منطقه یک متر مربع هم جنگل نداشت، این پروژه بدون مطالعات اول راه اندازی شده بود که از این قبیل پروژ در کشور زیاد دیده می شود.

وی اظهار کرد: یک میلیارد و 500 میلیون دلار هم برای استان های کم برخوردار برای ایجاد اشتغال در نظر گرفته شده که شامل استان خراسان شمالی هم می شود که این امر زندگی مردم را به شکل ملموس تغییر خواهد کرد.وی بار دیگر بر ایجاد اشتغال در واحد های خرد و کوچک تاکید کرد و گفت: به ازای هر یک شغل در پتروشمی 12 میلیارد تومان مورد نیاز است در حالی که در واحدهای کوچک با کم ترین کمک شغل ایجاد خواهد شد.وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی به منظور شرکت در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی پنجشنبه شب وارد بجنورد شد.

دکتر علی ربیعی به عنوان جانشین رییس ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی در استان خراسان شمالی انتخاب شده است.مهر ماه امسال هم،علی ربیعی به استان خراسان شمالی سفر انجام داد و در این سفر در نشست ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی استان خراسان شمالی شرکت و آخرین وضعیت صنایع و بخش های مختلف تولیدی و اقتصادی استان در راستای سیاست ها و برنامه های اقتصاد مقاومتی بررسی کرد.

 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir