سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
رئیس سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور:ضرورت متناسب سازی تفاسیر قرآنی با حرفه های شغلی
یکشنبه, 05 دی 1395 ساعت 04:54
را داریم.

محمد امین سازگار نژاد با بیان اینکه تجارت ، نوآوری و رقابت پذیری در عرصه قرآن بسیار حائز اهمیت است ،  یادآور شد : سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ، با دارا بودن دانش مربوط به فناوریهای نوین آموزشی ، تکنولوژی این کار را به مؤسسات قرآنی نظیر مؤسسه تفسیر جوان معرفی خواهد کرد تا با گسترش اینکار در فضای مجازی ، در راستای جهانی شدن گامهای مؤثری برداشته شود.

وی با طرح پیشنهاد ارائه پیوستهای قرآنی با استاندارهای آموزشی بیان داشت : ما حرفه های آموزشی را به پژوهشگران مؤسسه قرآنی ارائه می کنیم و آن موسسه تفاسیر را متناسب سازی نموده و در اختیار این سازمان قرار بدهد تا به عنوان پیوست استانداردهای آموزشی ارائه شود.

وی تحقق این امر را سبب ، گسترش اخلاق حرفه ای و شغلی بر اساس آموزه های قرآنی  در نیروی کار جامعه دانست و  خاطرنشان ساخت : با این شیوه می توان  ، علاوه بر ایجاد انگیزه شغلی در نیروی کار ، گامی مؤثر در جهت ارتقای کیفیت تولیدات و خدمات داخلی برداشت.

محمد بیستونی مدیرعامل مؤسسه قرآنی تصویر جوان نیز در این نشست ضمن معرفی فعالیتهای ویژه مؤسسه مذکور گفت : تفکیک تفاسیر قرآن بر اساس جنسیت ، طبقه سنی و مشاغل مختلف ، از جمله فعالیت های این مؤسسه به شمار می آید.

وی با بیان اینکه باید افراد متخصص و ماهر در زمینه تدبیر و استخراج مفاهیم قرآن کم داریم ، خواستار همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به منظور گسترش مفاهیم و تدابیر قرآنی شد.

شایان ذکر است  در این نشست زمینه های همکاری سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با مؤسسه قرآنی تصویر جوان در سه محور شامل :  اشتراک تفاسیر و مفاهیم منتشر شده توسط این مؤسسه در فضای مجازی ، تهیه پیوستهای آموزشی متناسب با حرفه های شغلی و اتخاذ تدابیر لازم جهت ارتقای مسابقات قرآنی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مورد بررسی و تبادل نظر  قرار گرفت.

 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir