سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
توسعه همکاری دانشگاه فناوری های پیشرفته و آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
شنبه, 04 دی 1395 ساعت 10:05

داشته باشند.

وی به مراحل متعدد مجموعه اشاره نمود که در ابتدا با نیازسنجی علمی و سپس اجرای دوره های آموزشی با استانداردهای جهانی کار و سپس ارزشیابی و آزمون و در پایان با رهگیری شغل صورت می گیرد. وی همچنین یادآور شد که میانگین پذیرش کارآموزان در واحدهای صنعتی استان 65درصد می باشد. وی همچنین به انعطاف پذیری استانداردها بر اساس توانایی اشاره نمود و گفت: 75درصد از استانداردها جنبه عملی و کارگاهی دارند. وی همچنین به مشکلات مجموعه ای از قبیل اختصاص تنهایک درصد بودجه آموزشی کشور به آموزشهای مهارتی اشاره کرد و افزود: بخش خصوصی تحت نام آموزشگاههای آزاد نیز خدمات آموزشی را بر اساس شهریه تعیین شده ارائه می کند. وی مسابقات جهانی مهارت و افتخارآفرینی نخبگان کرمانی در این مسابقات را بسیار مهم و ارزشمند عنوان کرد.

آقای دکتر آروین رئیس دانشگاه هایتک نیز ضمن خشنودی از اجرای دوره های آموزشی رایگان و فعالیت های مفید و اثربخش مجموعه آموزش فنی و حرفه ای گفت: بحث کارآفرینی و توانمندی جز اولویت های داخلی و خارجی کشور است. وی بر همکاری این دو مجموعه با انعقاد تفاهمنامه همکاری تاکید نمود. آقای دکتر ترک زاده معاون پژوهشی دانشگاه نیز نسل سوم دانشگاههای امروز دانشگاههای را کارآفرین دانست . وی آموزش فنی و حرفه ای را دغدغه دانشگاه دانست . وی همچنین گفت: امروزه داشتن مهارت در کنار تحصیلات دانشگاهی یک ضرورت است تا افراد با اعتماد به نفسی را به مراکز کاری هدایت نماید.


 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir