سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دبیر کارگروه اقتصاد و کارآفرینی کمیته بانوان دهه فجر شد
چهارشنبه, 01 دی 1395 ساعت 08:50
گفت: ما در وضعیت فعلی نیاز به انقال اندیشه های حضرت امام(ره) در ایام الله دهه فجر را داریم و باید نسل جدید را با ارزشهای انقلاب پیوند دهیم.

وی همچنین گفت باید دستاوردهای امام راحل و انقلاب اسلامی در این ایام بزرگ مورد تببین از طرف مشاوران و کارشناسان خبره قرار بگیرد. وی همچنین یاد آور شد که باید اقناع فکری صورت گیرد و به طور منطقی و مستدل تلاش کرد تا رشادتهایی که پای درخت انقلاب نثار شده اند، به خوبی انتقال یابد و گفته شود. وی همچنین گفت باید به جوانان متذکر شد که امنیت و آسایش جامعه ما نتیجه اندیشه حضرت امام راحل و خون شهداست و نتیجه کسانی که در پیروزی انقلاب نقش داشته اند.. وی همچنین متذکر شد: استان کرمان نیاز به نشا اجتماعی دارد و باید با جشن بزرگ انقلاب این مساله را ترویج دهیم.وی گفت: باید گفتمان انقلاب را به فرزندان میهن انتقال دهیم و این راه باید با برنامه ریزی و مشارکت جمعی صورت بگیرد. لذا کمیته بانوان دهه فجر باید با این رویکرد برنامه ریزی و تقسیم کار کند. مهناز نجیب زاده مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در این زمینه گفت: چتر جامعه آموزش فنی و حرفه ای بسیار گسترده است و این مجموعه نهایت همکاری را در این زمینه داشته و خواهد داشت. وی همچنین به برپایی جشن ویژه ایام الله دهه فجر با همکاری دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اشاره نمود. وی همکاری آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای را در برگزاری گذر مهارتی در مسیر راهپیمایی را یکی از برنامه های ویژه خانواده مهارت جهت اعلام آمادگی خدمت رسانی به جامعه که برگرفته از نتایج کارامدی نظام و ارایه خدمات رایگان به عموم مردم می باشد، دانست. 
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir