سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

برگزاری نخستین همایش ملی هیدروپونیک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای مشکان
یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 10:32

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، در این همایش که با حضور اساتید برجسته کشوری و مربیان کشاورزی آموزش فنی و حرفه ای در تالار پرستو ارگ جدید بم برگزار شد، با اهدای لوح تقدیر از مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قدردانی شد.

مشکی مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای مشکان بم در نخستین همایش ملی هیدروپونیک و کشت های بدون خاک با اشاره به اهمیت کشت های بدون خاک در زمینه صرفه جویی در مصرف آب گفت: با توجه به کمبود شدید آب در این منطقه روش آبیاری نوین در بحث کشاورزی و...

ادامه مطلب...
 
تقدیر از مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای توسط مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان
چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 05:50

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری از مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای تقدیر کرد.

مشاور امور استانداری کرمان از مشاورین بانوان ادارات و دستگاههای دولتی که همکاری نزدیک با دفتر امور بانوان و خانواده استانداری کرمان را داشته اند تقدیر و تشکر نمود. وی ضمن تبریک گرامیدشت هفته زن و ولادت حضرت زهرا(س) و روز زن، از همه مشاورین خواست تا حضرت را الگوی زندگی و کاری خود قرار دهند. وی به اهمیت نقش بانوان مشاور در ادارات اشاره نمود و همدلی و همکاری آنها را نقطه اصلی و قوت آنان دانست. وی رتبه اول دفتر امور بانوان و خانواده را در کشور مرهون تلاش ها و زحمات کلیه مشاورین امور بانوان دانست. در پایان نیز لوح یادبودی به مشاورین برتر ادارات اهدا گردید.

 
مبادله سند برنامه هاي اجرايي- آموزشي سال 1396 ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استانها
سه شنبه, 17 اسفند 1395 ساعت 05:14

http://www.irantvto.ir/uploads/44_70639.jpg

سند برنامه هاي اجرايي- آموزشي سال 1396 ادارات  كل آموزش فني و حرفه اي استانها بين معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و مديران اجرايي ادارات كل استانها در تاريخ 16/12/95مبادله شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، حميد رضا ثابت نژاد، معاون پژوهش، برنامه ريزي و سنجش مهارت اين سازمان با اعلام اين خبر بيان داشت: در چند سال اخير اين نخستين بار است كه برنامه هاي آموزشي و اجرايي به صورت مجتمع در يك سند تدوين و پيش از آغاز سال جديد به استان ها ابلاغ شده است.ثابت نژاد بيان داشت: بر اين اساس استان ها مي توانند برنامه ريزي لازم براي اجرايي نمودن تعهدات مندرج در سند مذكور را از ابتداي سال جديد آغاز نمايند.وي افزود: اين موضوع از تأكيدات رييس محترم سازمان بوده است كه با همكاري صميمانه معاونت هاي سازمان و دفتر پژوهش، طرح و برنامه ريزي درسي به انجام رسيد.

 
ششمین همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی و اشتغال
چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 06:08

alt

 
نخستین آموزشگاه تراش سنگ های قیمتی ارزوئیه کرمان افتتاح شد
سه شنبه, 17 اسفند 1395 ساعت 08:20

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نخستین کارگاه تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی با نام فراهوش باحضور منظری توکلی فرماندار وسایر مدیران ادارات این شهرستان افتتاح گردید

سلاجقه مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارزوئیه با اشاره به اینکه استان کرمان بهشت سنگ های معدنی-قیمتی و نیمه قیمتی است گفت: این آموزشگاه با همکاری بخش خصوصی و با هدف رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان منطقه و ایجاد اشتغال پایدار تاسیس شده است.

وی افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در رشته های پرورش وکاربر گیاهان دارویی .حسابداری عمومی، برق صنعتی، مونتاژ تابلوهای الکتریکی نیز به ارائه آموزش های مهارتی می پردازد.سلاجقه افزود: رشته سرمه دوزی نیز با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان در حال اجراست.

 
کاشت درخت مهارت به مناسبت روز درختکاری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای
دوشنبه, 16 اسفند 1395 ساعت 08:55

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مراسم روز درختکاری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با همت کارکنان مجموعه انجام شد. درخت مهارت نشانه و سمبل مهارت آموزی و روحیه بالای کارکنان مجموعه به دست آنان نشانده شد. در این مراسم آقای غضنفری معاون فنی و پشتیبانی به امر مثبت و اثر گذار درختکاری اشاره نمود و گفت: درختکاری باید از سنین پایین نهادینه شود. وی از کلیه کارکنان و کارآموزان خواست تا این امر مهم را سرلوحه زندگی خود قرار دهند تا در جامعه ای سالم بتوانند به کار و تلاش بپردازند.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 213

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
پنجشنبه
1396
فروردین
3
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 77 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir