سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
بازدید نمایندگان اسکوا آلمان از مجتمع مراکز و دشت زحمتکشان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
چهارشنبه, 26 مهر 1396 ساعت 04:10

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نمایندگان شرکت آلمانی اسکوا که در زمینه کمک های بشردوستانه به اتباع افغان در جهان فعالیت می کند از کارگاه های آموزشی اتباع خارجه در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بازدید کردند.

بازدیدکنندگان شرکت پارسیان هوشمند نماینده شرکت مزبور در ایران در کرمان نیز از کارگاه ها و امکانات آموزشی مجتمع مراکز و دشت زحمت کشان بازدید و از نزدیک با نظرات مربیان و نیز امکانات این مراکز در خصوص آموزش آشنا شدند..در پایان بازدید از تلاش های آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در توانمندسازی اتباع افغان قدردانی بعمل آمد.

 
آغاز رسمی چهل و چهارمین مسابقات جهاني مهارت ابوظبي - 2017
یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 09:30

altچهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت ابوظبي – 2017،امروز يكشنبه مورخ 23 مهرماه /15 اكتبر با حضور 58 كشور شركت كننده به طور رسمي در شهر ابوظبي، كشور امارات متحده عربي آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت از 23 تا 26 مهر ماه امسال برگزار می شود كه تیم اعزامی مهارت کشورمان برای شرکت در چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت 34 نفركه شامل 31 نفر مرد 3 نفر زن است.

گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور حاكي اين است كه مراسم افتتاحيه مسابقات مذكور روز شنبه مورخ 22 مهرماه برگزار شد....

ادامه مطلب...
 
حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در کارگروه اشتغال شهرستان های جنوب
پنجشنبه, 20 مهر 1396 ساعت 08:23

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به تشریح برنامه های این اداره کل در کارگروه اشتغال شهرستان های جنوب استان پرداخت.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در سفر دو روزه به جنوب استان کرمان با حضور در کارگروه اشتغال شهرستان های عنبرآباد، رودبار جنوب،کهنوج، قلعه گنج و منوجان به تشریح برنامه های این اداره کل در طرح کارورزی اشتغال جوانان(کاج) پرداخت.

محمدرضا جهانگیری گفت: افراد جویای کار مهارت خود را در سایت کاریابی ها اعلام می کنند و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مهارت افراد را تایید خواهند کرد و افراد گواهی مهارت خود را از این طریق به کارفرمایان ارائه می دهند . وی افزود: در این طرح با ارتقای مهارت جوانان، زمینه جذب آنان در کارگاه آموزشی یا کارگاه‌های تعاونی و خصوصی فراهم می‌شود.در این سفر مدیرکل و مسئول حراست  آموزش فنی و حرفه ای استان از کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای شهرستان های جنوب استان بازدید کردند

 
حضور مدیر کل و همکاران استان کرمان در مسابقات جهانی مهارت ابوظبی- 2017
سه شنبه, 25 مهر 1396 ساعت 04:35

altبازدید مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای و خانواده مهارت استان کرمان از مسابقات جهانی مهارت در کشور امارات متحده عربی ابوظبی -2017 ، حمایت از نخبگان تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران را به همراه داشت .

چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت از 23 تا 26 مهر ماه امسال برگزار می شود كه تیم مهارت استان کرمان با حضور نخبه مهارتی آقای علیرضا عبدالکریمی در رشته الکترونیک ، مترجمان خانم ها مهناز نجیب زاده و سمانه شهیدی و همچنین کارشناس رشته ساخت و تولید آقای مجید رنجبر به این دوره از مسابقات اعزام گردیده است .


 
بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه اي در سراسر كشور
یکشنبه, 23 مهر 1396 ساعت 09:26

سرپرست دفتر رياست، روابط عمومي و مديريت عملكرد سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور خبر داد: برنامه بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور، بيستم تا بيست و پنجم آبان ماه سال جاري به صورت هماهنگ كشوري برگزار مي شود.

 
مجری طرح ملی آبادانی و پیشرفت شهرستان قلعه گنج: آموزش فنی و حرفه ای تنها راه رفع بیکاری است
چهارشنبه, 19 مهر 1396 ساعت 07:53

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دکتر حیدروند مجری طرح ملی آبادانی و پیشرفت شهرستان قلعه گنج بنیاد علوی در جلسه بهبود کمی وکیفی آموزش های فنی وحرفه ای، این آموزش ها را تنها راه رفع بیکاری عنوان کرد و خواستار آموزش در رشته های جدید در سطح روستاهای منطقه گردید.

ارسلان گروهی نماینده مرکز آموزش فنی و حرفه ای کهنوج نیز در این جلسه که در سالن کنفرانس سایت بنیاد علوی در شهرستان قلعه گنج  فنی وحرفه ای برگزار شد بر آمادگی کامل برای توسعه کمی وکیفی آموزشهای فنی وحرفه ای در سطح منطقه  تاکید کرد.در این جلسه مقرر گردید پس از نیازسنجی رشته های جدیدمد نظر و روستاهای هدف به فنی و حرفه ای سریعا کارگاههای آموزش در مناطق مذکور راه اندازی شود.گفتنی است : در طرح ویژه اقتصاد مقاومتی کشوری قلعه گنج آموزش فنی و حرفه ای در حرفه های مراقبت و زیبایی، طراحی دوخت، فناوری اطلاعات، صنایع چرم، قالی بافی توسط آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی و نیز کارآفرینی، پداگوژی، جوشکاری، برق خودرو و پرورش قارچ خوراکی در بخش دولتی به آموزش و توانمندسازی مهارتی جامعه هدف می پردازد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 246

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
سه شنبه
1396
آبان
2
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 42 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir