سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
برگزاری اردوی مسابقات جهانی مهارت برای اولین بار در استان کرمان
یکشنبه, 27 فروردین 1396 ساعت 08:32

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مرحله دوم اردوی تخصصی رشته ساخت و تولید، جهت اعزام به مسابقات جهانی ابوظبی برای اولین بار در استان کرمان در حال برگزاری است. مکان برگزاری این اردو در محل مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان می باشد. محمدرضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در گفتگویی، برگزاری این اردوی جهانی را افتخاری برای استان دانست و افزود: این افتخار مدیون تلاش ها و زحمات کارکنان و مربیان استان است.

آقای میرکمانداری رییس مجتمع مراکز فنی و حرفه ای شهر کرمان ضمن تاکید بر توان و ظرفیت بالای علمی مربیان این مجموعه، از حمایت شرکت رادماشین در تهیه قطعات برشی و تراش CNC و نیز لباس کار و لوازم ایمنی این دوره تخصصی تشکر نمود. به گفته وی آقایان سعید و کشاورز مربیان جوشکاری،آقای هوشمند مربی ورق کاری، آقایان فدایی و حقی مربیان تراش و فرز CNC،آقایان ملازاده، حمامی زاده و ابراهیمی مربیان الکترونیک، آقای فهیمی مدیر آموزشگاه کامپیوتر ایلیا، مربی نقشه کشی صنعتی و آقای رنجبر مربی اجزای ماشین و همچنین کارشناس مسئول رشته ساخت و تولید و مسئول برگزاری اجرای اردوی مرحله دوم این رشته در کشور می باشند. آقای رنجبر کارشناس مسئول ستاد المپیاد جهانی ضمن ابراز خشنودی از روند اجرای این دوره......

ادامه مطلب...
 
دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفرانس روابط عمومي و صنعت
شنبه, 26 فروردین 1396 ساعت 03:57

با حمايت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور برگزار مي شود:
دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي و صنعت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور حمايت معنوي خود را از دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي - صنعت كه در ارديبهشت سال جاري در هتل المپيك تهران برگزار مي شود،اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،در نشستي كه با حضور مديركل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي سازمان، مسئول و كارشناسان روابط عمومي و دبير دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي و صنعت برگزار شد، اين سازمان همكاري خود با دو همايش مذكور را اعلام كرد.

بنا براين گزارش،اين همايش ها به ترتيب در نهم و دهم ارديبشهت سال جاري در دو بخش: روابط عمومي، الكترونيك و تغيير در نهادها مدل ها و روندهاي مديريتي و روابط عمومي،صنعت و رهبري تغيير برگزار مي شود .....

ادامه مطلب...
 
ارتقای همکاری های ادارت کل آموزش فنی و حرفه ای و صنعت، معدن و تجارت استان کرمان
چهارشنبه, 23 فروردین 1396 ساعت 04:51

صنایعی که با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند از تخفیف مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان با وی، گفت: صنایعی که با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند از تخفیف مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.وی گفت:مدیرانی که به سرمایه های اسنانی مجموعه خود اهمیت می دهند با آموزش فنی و حرفه ای همکاری تنگاتنگی دارند.جهانگیری با اشاره به ملموس بودن تحرک در بخش های سرمایه گزاری و اقتصادی ونیز افزایش ورود کارآموزان نسبت به قبل بر اهمیت آموزش های مهارتی در اشتغال پایدار تاکید کرد.

حسینی نژاد مدیرکل صنعت-معدن و تجارت استان کرمان نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در ارتقای بهره وری معادن و صنایع استان خواستار توسعه همکاری های مشترک شد.وی تلاش های استان در توسعه سرمایه گزاری و حرکت صنایع و معادن استان بسمت توسعه گفت: برای اولین بار رکورد صادرات استان در سال گذشته شکسته شد و بخش خصوصی بویژه شرکت های دانش بنیان نقش بسیار مهمی در این رابطه برعهده دارند.

 
اعلام نتايج مرحله اول نخستين دوره مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد كشور
یکشنبه, 27 فروردین 1396 ساعت 03:53

altبه گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،به نقل از سلمان ثنائي، دبير نخستين دوره مسابقات مذكور،از ميان سه هزار و 15 نفر شركت كننده در نخستين مرحله اين رقابت ها اسامي پانصد و 70 نفر از برگزيدگان اعلام و به مرحله دوم راه يافتند.

بنا براين گزارش، مرحله دوم نخستين دوره مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد كشور،سوم خرداد ماه سال جاري، به صورت آزمون الكترونيكي و هم زمان در كليه استانها برگزار مي شود.....

ادامه مطلب...
 
فراخوان طراحی نشان "سنجش مهارت" سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
شنبه, 26 فروردین 1396 ساعت 03:20

http://www.irantvto.ir/uploads/8_70334_70348.jpgسازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تمامی هنرمندان و طراحان گرافیک درون سازمانی، اعم از بخش دولتی و خصوصی سازمان، دعوت به عمل می آورد تا در فراخوان طراحی لوگوی نظام سنجش مهارت مشارکت نمایند.

علاقه مندان می توانند به منظور مطالعه و آشنایی با نظام سنجش مهارت به سایت سازمان به آدرس www.irantvto.ir بخش حوزه های سازمان - آزمون( ارزشیابی مهارت) مراجعه و با مفاهیم و استانداردهای آزمون سازمان آشنا شوند.

در طراحی نشان "سنجش مهارت" سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موارد زیر درنظر گرفته شود:...

ادامه مطلب...
 
طرح روستای بدون بیکار با همکاری مشترک آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید استان کرمان
چهارشنبه, 23 فروردین 1396 ساعت 03:29

altطرح روستای بدون بیکار با همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید استان اجرا می شود.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار با مدیران صندوق کارآفرینی امید استان، همکاری و همراهی دو مجموعه را در جهت رشد و اعتلای آموزشهای مهارتی و در نتیجه آن اشتغال پایدار در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال معرفی نموده است را بسیار ضروری و مهم دانست و بر استمرار این همکاری تاکید نمود. آقای حکیم نیا مدیر صندوق کارآفرینی امید نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای خوب دو مجموعه در سالهای پیشین گفت: اعتبار استان به تعداد قابل توجهی در سال جدید افزایش می یابد و این پایه گذاری در استان انجام گردیده است.

وی همچنین در خصوص طرح روستای بدون بیکار که از طرف مجموعه آموزش فنی و حرفه ای ارایه شده است گفت: قشر روستایی قشر انقلابی می باشند و باید با این طرح مسایل و نیازهای آنان برطرف گردد. وی از مجموعه آموزش فنی و حرفه ای خواست تا منطقه به صورت کامل بررسی و شناسایی گردد و نیازسنجی رشته های آموزشی با نگاهی آینده پژوهانه ...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 217

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
جمعه
1396
اردیبهشت
8
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 56 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir