سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
تقدیر استانداری کرمان از مربیان آموزش فنی و حرفه ای
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 08:18

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز شش تخصصی صنعت ساختمان فنی و حرفه ای کرمان گفت: در راستای آموزش ساکنین سکونتگاه های غیررسمی- محله صنعتی و با همکاری استانداری طرحی با عنوان نجات حاشیه شهر با محوریت آموزش های فنی و حرفه ای در محله شهرک صنعتی کرماتن برگزار شد.

غلامرضا محلاتی گفت: با توجه به نتایج مطلوب این آموزش ها مدیرکل اجتماعی استانداری کرمان با اهدای چهار لوح تقدیر از رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 6کرمان ومربیان آموزش مربوط خانمها، خانم محسنی (کیف دوز چرم وعروسک بافی)2- خانم نعمتی(پته دوزی) و3- خانم شریف زاده( طراحی روی پارچه - طراحی روی سفال) تقدیر بعمل آورد.

 
دوره تغذیه گیاهان زراعی و باغی ویژه مربیان کشاورزی آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 07:33

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استن کرمان، در این دوره آموزشی که با حضور مربیان آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان کرمان برگزار شد شرکت کنندگان با حضور در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی و دانشگاه پیام نور کرمان و مجتمع کشاورزی ماهان به فراگیری مباحث جدید حوزه تغذیه گیاهان پرداختند.

در پایان این دوره که زیرمجموعه دوره های تربیت مربی کرج برگزار شد، آزمون کتبی بعمل آمد.

 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان: سهم یک و نیم درصدی این آموزش ها در بودجه/مهارت موتور کشور
چهارشنبه, 18 مرداد 1396 ساعت 19:57

محمدرضا جهانگیری در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی گفت: مهارت موتور محرک اقتصاد کشور است اما تنها یک و نیم درصد از بودجه آموزشی کشور به سازمان آموزش فنی و حرفه ای تعلق می گیرد که بسیار ناچیز است.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان وی با اشاره به اینکه طبق رهگیری های مراکز دولتی مشخص شده حدود 70 درصد کسانی که آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند اشتغال می یابند تصریح کرد: آموزش فنی و حرفه ای نقطه اتصال دانشگاه و بازار کار است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: دوره های این اداره کل در استان از یک تا 18 ماهه با استانداردهای مصوب سازمان جهانی کار و تاکید بر آموزش عملی اجرا می شود و همه علاقمندان می توانند برای بهره مندی از آموزش های مراکز دولتی یا خصوصی مراجعه نمایند.انند با شماره تماس های 32117535 و یا 32110251-5 تماس حاصل نمایند.

 
دفتر بسیج کارمندی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بم افتتاح شد
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 08:11

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم دریجانی فرمانده بسیج کارمندان شهرستان بم با اشاره به تهدیدات دشمنان و وظایف بسیجیان بر پاسداشت حریم ولایت تاکید کرد.دریجانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بم نیز با اشارهب ه فعالیت های این مرکز در جهت توسعه مهارت آموزی در جامعه بسیج را موتور محرکه انقلاب دانست و توسعه همکاری های بسیج و آموزش فنی و حرفه ای را در همه ابعاد خواستار شد.

در این مراسم ابلاغ حکم فرماندهی پایگاه بسیج به آقای حسین گوری مربی مرکزو همچنین جانشین پایگاه آقای علی جزینی زاده مربی مرکز اعطا شد.

 
نخستین همایش بازاریابی جواهرات استان کرمان در فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 06:02

نخستین همایش بازاریابی جواهرات استان کرمان توسط آموزشگاه آزاد گوهر پارسی در مجتمع مراکز فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری در اولین همایش بازاریابی جواهرات، با اشاره به اهمیت مهارت آموزی در ایجاد اشتغال پایدار و رشد و توسعه اقتصادی به هدف گزاری رشد اقتصادی هشت درصد کشور اشاره کرد و گفت: بازای هر یک درصد رشد اقتصادی نیاز به 100هزار میلیارد تومان سرمایه گزاری است.

وی با اشاره به فرصت عظیم سنگ های قیمتی و جواهری استان کرمان گفت: باید با ایجاد تعاونی های صنایع دستی و حضور در نمایشگاه های بزرگ با کیفیت جهانی...

ادامه مطلب...
 
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت روز خبرنگار
سه شنبه, 17 مرداد 1396 ساعت 04:13

طلايه داران راستين خدمت به نظام خبررساني در جمهوري اسلامي ايران همواره سعي بر آن داشته‌اند كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم آميزند، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارند ارزش خدايي به خود گيرد.

خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند... خبرنگاران وجدان بيدار جهان و تصويرگر زمان خويش هستند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي،

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 236

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
دوشنبه
1396
مرداد
30
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 13 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir