سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
رتبه دوم استان کرمان در مسابقات آزاد مهارت آزمایش قطعات صنعتی با مایعات نافذ(pt )
پنجشنبه, 21 دی 1396 ساعت 07:34

محمدامیر پورعبدالهی از استان کرمان رتبه دوم اولین دوره مسابقات آزاد مهارت آزمایش قطعات صنعتی با مایعات نافذ (pt ) در استان خوزستان را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مسابقات که با حضور 15 شرکت کننده برگزیده از سراسر کشور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان برگزار شد، محمدامیر پورعبدالهی مهارت آموخته کرمانی موفق شد عنوان دوم را کسب کند.

ابوالقاسم کشاورز کارشناس-مربی رشته بازرسی جوش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: آزمایش مایعات نافذ از روش های غیرمخرب می باشد که بمنظور آزمایش قطعات صنعتی جوشکاری شده، ریخته گری شده و ..انجام می شود و با این روش می توان عیوب سطحی قطعات را مشخص نمود که در صنایع مختلف نیز کاربرد دارد.کشاورز گفت: این مسابقات در دو مرحله شامل یک آزمون کتبی و سه آزمون عملی برگزار شد.

ادامه مطلب...
 
پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت هفته گزینش
سه شنبه, 19 دی 1396 ساعت 05:00

http://www.sedayezarand.ir/wp-content/uploads/2015/08/gahangiri.jpgبسم ا... الرحمن الرحیم/ ارائه خدمات آموزش های فنی و حرفه ای مبتنی بر اصول و ارزشهای انسانی اسلامی و نهادینه سازی آن در جامعه، بخشی از سیاستهای کلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای است واین مهم تحقق نخواهد یافت، مگر با همت والا وبکارگیری نیروهای توانمند، مؤمن و متعهد نظام انتخاب و نگهداشت نیروی انسانی شایسته در ساز وکار و ساختاری توانمند فارغ از وابستگی ها، سلایق و تعلقات رایج، در سایه رعایت عدالت انصاف میسر خواهد بود. چنین ساختاری درکشور ما با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در مورد تشکیل هسته های گزینش تشکیل و چگونگی ادامه این مسیر تبیین گردید.از آنجا که نیروی انسانی کارآمد، اساسی ترین عنصر برای تحول در هر سازمانی است، این جانب ضمن تقدیر از زحمات و تلاش همکارانم در حراست اداره کل فرا رسیدن این هفته را گرامی داشته، توفیق همگان را در رعایت اعتدال و صیانت از حقوق مردم و مصالح نظام تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری (مدضلله العالی) از خداند متعال خواستارم.
محمدرضا جهانگیری مدیر کل

 
سفیران مهارتی به مدارس استان کرمان می روند
یکشنبه, 17 دی 1396 ساعت 10:09

رaltئیس اداره آموزش وپژوهش فنی و حرفه ای استان گفت: براساس طرح مشترک این اداره کل و اتحادیه انجمن های اسلامی استان کرمان، سفیران مهارتی به مدارس می روند.به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مجید ملامحمدی با اشاره به انعقاد تفاهمنمامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اتحادیه انجمن های اسلامی در زمینه توسعه آموزش های مهارتی در بین دانش آموزان گفت: براین اساس سفیران مهارتی به مدارس رفته و دانش آموزان را با آموزش های فنی و حرفه ای آشنا می کنند.

وی با اشاره به لزوم توسعه فرهنگ کار و کسب مهارت در جامعه بویژه نسل جوان، مدرسه را بهترین مکان برای نهادینه سازی این فرهنگ و تربیت نسلی خلاق و کارا عنوان کرد.ملامحمدی برگزاری کارگاه تولید محتوای الکترونیکی و اجرای برنامه های بازدید از کارگاه های آموزشی از دیگر همکاری های دوجانبه عنوان کرد.

 
امضای قرارداد آموزش مهارت شالبافی و قالی بافی در منوجان
سه شنبه, 19 دی 1396 ساعت 08:15

https://c1.sfdcstatic.com/content/dam/blogs/us/thumbnails/partner-community-prm-gorilla/shutterstock_130099715__2_.jpgقرارداد همکاری های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و سنگ آهن گهر زمین بعنوان معین اقتصاد مقاومتی منوجان برای آموزش شال بافی و قالی بافی به امضا رسید.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، براساس قرارداد منعقده این اداره کل و شرکت سنگ آهن گهرزمین، آموزش های مهارتی شالبافی و قالی بافی در منوجان اجرا می شود.براین اساس 14380 نفر- ساعت آموزش شال بافی و 6000نفر- ساعت آموزش قالی بافی در محل مرکز آموزش فنی وحر فه ای منوجان انجام خواهد شد.

تأمین فضای آموزشی برای دوره شال بافی، نظارت بر اجرای دوره آموزشی، برگزاری آزمون و تعیین صلاحیت، صدور تأئیدیه یاگواهینامه مهارت و بیمه حوادث کارآموزان در برابر حوادث حین آموزش از تعهدات آموزش فنی و حرفه ای، تأمین مربی، هزینه های آموزشی مورد توافق (حق مشاوره و ثبت نام ، اجرای دوره، نظارت ، آزمون ، صدور گواهینامه و ...) وتأمین تجهیزات آموزشی...

ادامه مطلب...
 
آموزش رایگان۲۹۰۰حرفه‌ برای کسب مهارت‌شغلی/پیش شرط ورودبه بازارکار
سه شنبه, 19 دی 1396 ساعت 04:45

http://www.irantvto.ir/uploads/90_79019.jpgمتقاضیان ورود به بازار کار برای کسب مهارت و شاغلان جهت افزایش مهارت های شغلی می توانند در زمینه ۲۹۰۰ حرفه شغلی در مراکز فنی و حرفه‌ای دولتی آموزش رایگان ببینند.به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از خبرگزاری مهر، نبود مهارت در بین جمعیت غالب جوانان جویای کار از عوامل موثر در افزایش بیکاری به شمار می‌رود. هر چند این موضوع نافی سیاست‌های اشتغالزایی غلط در دولت‌های مختلف نیست اما بدون تردید از عوامل مهم در رشد بیکاری است.

یکی از نتایج افزایش جمعیت بیکار فارغ التحصیل در سال‌های اخیر، بی‌مهارتی بسیاری از دانش‌آموختگان دانشگاهی و عدم توانایی در جذب بازار کار به دلیل نداشتن مهارت کافی است. در این میان فرهنگ غلط مدرک گرایی به عنوان یک ارزش افزوده در بین جوانان تلقی شده که توسعه نظام آموزش عالی و تسهیل شرایط ورود به دانشگاه به این موضوع نیز دامن زده و نتیجه آن ورود سالانه به طور متوسط حدود یک میلیون فارغ التحصیل متقاضی به بازار کار...

ادامه مطلب...
 
اجرای بیش از سه میلیون نفر-ساعت آموزش در آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای استان طی 9 ماهه96
پنجشنبه, 14 دی 1396 ساعت 08:27

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1396/4/28/6514488_636.jpgمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از اجرای سه میلیون و 400 هزار نفر-ساعت آموزش مهارتی در آموزشگاه های آزاد استان طی نه ماهه نخست سال 96 خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری با اعلام این خبر گفت: در نه ماهه نخست سال جاری از سه میلیون و 415 هزار و 397 نفر-ساعت آموزش در آموزشگاههای آزاد دو میلیون و 555هزار نفر-ساعت برای بانوان و 860 هزار و 236 نفر-ساعت برای آقایان برگزار شده است.

وی گفت: 750 آموزشگاه آزاد فعال در استان کرمان 595 آموزشگاه ویژه بانوان، 53 آموزشگاه ویژه آقایان و 102 آموزشگاه دو منظوره هستند.جهانگیری همچنین اضافه کرد: بخش خدمات با دو میلیون و 612هزار و 163 نفر-ساعت بیشترین و فناوری راهبردی با 774 نفر-ساعت کمترین میزان آموزش در بخش های مختلف را به خود اختصاص داده اند.وی بخش خصوصی را بازوی توانمند آموزش فنی و حرفه ای دانست و ارتقای کیفی و نیز ارائه رویکردهای نوین توسط آموزشگاه های آزاد برای همگام شدن با تکنولوژی روز جهان را خواستار شد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 2 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 23 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir