سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
تقدیر فرماندار از خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 07:38

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، احمد امینی روش فرماندار جیرفت طی لوح تقدیری از خدمات مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت تقدیر کرد.

در متن این لوح که با امضای مشترک فرماندار و رئیس آموزش و پرورش خطاب به حسن شمس الدینی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت نوشته شده، از خدمات این مرکز در برگزاری هفته مشاغل و نمایشگاه مربوط به این هفته قدردانی شده است.

 
کلاس پیشگیری از سرقت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 06:30

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، محمدی زاده کارشناس پلیس آگاهی استان در این کلاس آموزشی با بیان تاریخچه سرقت، فقر را عامل و محرک اصلی این مساله بیان کرد و بر رعایت اصول حفاظت فیزیکی تاکید کرد.

وی بیشترین سرقت را در زمینه منزل عنوان کرد و نصب دوربین مداربسته، تجهیز منزل به دزدگیر، درب های ضد سرقت، آیفون تصویری و قفل شب بند، عدم نگهداری اشیا قیمتی در منزل، نصب نرده های مستحکم و نیز اطمینان به یکی از همسایگان را از موارد مهم در این زمینه عنوان کرد.محمدی زاده تجهیز خودرو به دزدگیر، قفل پدال و قفل و زنجیر را از موارد مهم در زمینه ایمنی عنوان کرد و افزود: در صورت مواجهه با افراد زورگیر به هیچ عنوان مقاومت نکنید.

 
آغاز دوره های تابستانی فرزندان کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
پنجشنبه, 15 تیر 1396 ساعت 05:43

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSOQJDPlEzifppy2ST0Nvcsj_atAXmib283dq9ilii9NTurFYrCjQدوره های تابستانی فرزندان کارکنان این اداره کل در سه رشته زبان انگلیسی، رایانه و الکترونیک آغاز شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دوره های تابستانی آموزش مهارتی فرزندان کارکنان این اداره کل در سه رشته زبان انگلیسی، رایانه و الکترونیک در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای آغاز شد.

این دوره ها در دو گروه سنی 7-10 و 10-15 سال و طی روزهای سه شنبه و چهارشنبه توسط اساتید خبره اجرا می شود.این طرح در راستای غنی سازی اوقات فراغت فرزندان کارکنان و با استقبال شرکت کنندگان آغاز شد.

 
رونمايي از طرح هاي نوين مهارت آموزي با هدف ايجاد اشتغال فراگير
شنبه, 17 تیر 1396 ساعت 06:35

از دستاوردها و طرح هاي نوين مهارت آموزي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با حضور وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي، مديرعامل همراه اول و مسؤولان اين سازمان در تاريخ 13/4/96رونمايي شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دكتر علي ربيعي در مراسم مذكور بيان داشت: نبود مهارت يكي از مشكلات اصلي بازار كار كشور مي باشد و در اين راستا مهارت هايي كه در فضاي مجازي منجر به ايجاد اشتغال شوند مورد تأكيد و حمايت ما مي باشند چرا كه در حوزه توليد محتوا ظرفيت ايجاد شغل بيشتري...

ادامه مطلب...
 
صدور 283 تاییدیه مهارت توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در جشنواره گل محمدی لاله زار
پنجشنبه, 15 تیر 1396 ساعت 08:51

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، حسین عالم زاده رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر، از صدور 283 تاییدیه چهار ساعته مهارت در جریان برگزاری جشنواره گل محمدی لاله زار بردسیر خبر داد و گفت: 10 غرفه نمایشگاه جنبی این جشنواره به ارائه دستاوردها و نیز ارائه آموزش های کپسولی مرکز دولتی و آموزشگاه های آزاد تحت پوشش در زمینه های مکانیک، جوشکاری، برق، خیاطی، عکاسی، آرایش و پیرایش، قالی بافی، صنایع دستی، لباس محلی بانوان و آشپزی پرداختند که مورد استقبال بازدیدکنندگانی از استان های مختلف کشور قرار گرفت.

مسئول کمیته آموزش جشنواره گل محمدی لاله زار بردسیر افزود: محمدرضا فتوت...

ادامه مطلب...
 
جشن تکلیف فرزندان کارکنان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد/جشن تکلیف بزرگترین عید
پنجشنبه, 15 تیر 1396 ساعت 04:05