سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

کلاس احکام و روانشناسی در خوابگاه مهارت آموزان فنی و حرفه ای
چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 10:19

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، کلاس احکام و روانشناسی در خوابگاه شبانه روزی مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای شهر کرمان، با حضور حجت الاسلام صالحی استاد روانشناسی و امام جماعت اداره کل و علیمرادی مسئول حراست اداره کل برگزار شد.

در این جلسه که با استقبال مهارت آموزان مستقر در خوابگاه برگزار شد، مهارت آموزان مسائل و مشکلات خود در زمینه احکام و مسائل خانوادگی را مطرح کرده و مورد بحث و تبادل نظر قرار دادند.

 
عضویت آموزش فنی و حرفه ای در شورای توسعه و تعاون زنان کارآفرین
دوشنبه, 04 بهمن 1395 ساعت 04:08

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، این اداره کل به عضویت شورای توسعه و تعاون زنان کارآفرین در آمد. این شورا به همت امور بانوان استانداری کرمان و شرکت شهرکهای صنعتی تشکیل گردیده و بنا بر آیین نامه شورا، از جمله اهداف مهم شورا شامل بررسی مشکلات و چالش های پیش روی زنان کارآفرین و تلاش برای رفع آنها، هماهنگ نمودن نهادهای پشتیبان برای حمایت از زنان کارآفرین، بستر سازی برای جذب زنان نخبه و صاحب اندیشه برای کارآفرینی و سیاست گذاری برای انعکاس مسائل و مشکلات زنان کارآفرین می باشد. در اولین نشست این شورا خانم دکتر حسینی مدیر کل امور بانوان استانداری به خرد جمعی و تعامل برای رسیدن به هدف مقدس که همانا توسعه تولید توسط بانوان شهر کرمان می باشد، اشاره نمودو گفت: باید در این راستا فرهنگ سازی شود تا جامعه پذیرای تولید محصولات بانوان باشد، لذا باید با تسهیلگری و ایجاد رقابت سازنده و مفید و با برنامه حرکت کرد. وی همچنین گفت: زنان کرمانی دارای تواناییهای بی شماری هستند و باید به جامعه معرفی شوند تا اعتماد به نفس در جامعه تقویت گردد. خانم مهناز نجیب زاده مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای.....

ادامه مطلب...
 
مراسم اختتامیه هفدهمین مسابقات ملی مهارت
شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 07:47

alt

 
افتتاح خانه مهارت در روستای ده زیار کرمان
چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 04:06

مرکز آموزش‌های فنی و حرفه‌ای روستای ده زیار با ۷ رشته آموزشی پرورش قارچ، قالی‌بافی، زعفران‌کاری، طراحی پوشاک، پته‌دوزی و تراش سنگ‌های قیمتی آغاز به کار کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، آئین افتتاحیه خانه مهارت روستای ده‌زیاربعنوان روستای پایلوت اقتصاد مقاومتی استان کرمان برگزار شد. در این مراسم که باحضور مسئولان استانی و محلی برگزار شد، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان اظهار داشت: در حوزه اشتغال 700 هزار شغل جدید در کشور ایجاد شده است اما بیکاری انباشته از سال‌های قبل و همچنین ورود افراد جدید به بازار کار، این اشتغال‌زایی را نشان نمی‌دهد.جهانگیری با بیان اینکه دغدغه اشتغال امروز در همه خانواده‌ها وجود دارد گفت: باید بحث مهارت‌های فنی و حرفه‌ای را برای رفع بیکاری جدی بگیریم.وی با اشاره به اینکه اکثر کشورهای توسعه یافته در دنیا موضوع اشتغال خانگی را جدی...

ادامه مطلب...
 
ترویج فرهنگ قرآنی با کار و آموزشهای فنی در مرکز جیرفت
شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 11:18