سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
جانبازان قطع نخاع کرمان آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 08:48

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،رئیس مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان در دیدار با جانبازان قطع نخاع در اردوگاه جوادیه کرمان از آمادگی برای ارائه آموزش های فنی و حرفهای مورد نیاز این جانبازان و خانواده ایشان خبر داد.

اسماعیل میرکمانداری افزود: هر کارگاه را تحت نظارت نمادین یکی از این جانبازان عزیز و گرانقدر قرار خواهیم داد تا ضمن آشنایی آنان با آموزش های فنی و حرفه ای، مربیان و کارآموزان نیز از روحیه ایثارگری این بزرگواران بهره مند شوند.همچنین در این جلسه مقرر شد مسئولان بنیاد شهید از مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای بازدید کرده و برای مناسب سازی جهت رفت و آمد جانبازان قطع نخاع اقدام شود.

 
جلسه هماهنگی مهارت آموزی سربازان وظیفه قرارگاه جنوب شرق ارتش
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 08:32

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در جلسه هماهنگی مهارت آموزی سربازان وظیفه قرارگاه جنوب شرق ارتش، افشین شهرکی معاون فنی و آموزشی فنی و حرفه ای استان با اشاره به اهمیت مهارت آموزی برای سربازان و اشتغال این افراد پس از اتمام خدمت گفت: تفاهمنامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای در زمینه ایجاد قرارگاه مهارت آموزی سربازان، سبب هماهنگی و هم افزایی بیشتر در این زمینه خواهد شد.

در این جلسه، همچنین راه اندازی خانه مهارت سرباز طی روزهای آتی در پادگان آموزشی 05 ارتش کرمان مورد بحث قرار گرفت.


 
مسئول جدید روابط عمومی و مشاور جدید امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان معرفی شد
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 06:49

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، طی ابلاغی فهیمه موسی احمدی به سمت مسئول جدید روابط عمومی و نیز مشاور جدید امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان معرفی شد.در بخشی از ابلاغ مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای کرمان آمده است: سرکار خانم موسی احمدی نظر به تعهد و تجارب شما به سمت مسئول روابط عمومی اداره کل منصوب می شوید.

امید است با برنامه ریزی و ارتباط مداوم با نشریات و رسانه ها در حفظ و ارتقای جایگاه آموزش فنی و حرفه ای استان موفق باشید.

 
امضای تفاهمنامه توانمندسازی مهارتی سربازان وظیفه نیروی انتظامی بردسیر
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 08:35

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،حسین عالم زاده رئیس مرکز فنی و حرفه ای بردسیر گفت: طی تفاهمنامه ای طرح توانمندسازی کارکنان وظیفه نیروی انتظامی شهرستان توسط مرکز فنی و حرفه ای امضاء شد.
طبق این تفاهم نامه مقرر شد این مرکز در حد امکان در ساعات غیر اداری کلاس های پرسنل شرکت کننده را ساماندهی کند.مهندس عالمزاده افزود: پس از اتمام دوره به صورت کیفی برای کارکنان گواهینامه مهارت صادر خواهد شد و همچنین کارکنان شرکت کننده در کلاس ها که به نحو احسن آموزش دیده و در امتحانات آن از مهارت لازم برخوردار گردیده اند به ناجا معرفی شوند تا به نحوه مقتضی تشویق گردند.

 
مرکز جوار دانشگاهی آموزش فنی و حرفه ای در دانشگاه جاوید جیرفت راه اندازی می شود
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 08:07

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مجید ملامحمدی رئیس اداره آموزش و پژوهش اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان در بازدید از دانشگاه جاوید جیرفت و دیدار با مسئولین آن، از راه اندازی مرکز جواردانشگاهی(asd) در آینده ای نزدیک در این دانشگاه و مطابق با نیاز بازار کار جامعه و با استفاده از مربیان مجرب خبر داد.

گفتنی است: مراکز جواردانشگاهی با هدف تکمیل مهارت دانشجویان و تبدیل دروس تئوری به مهارت عملی در کنار دانشگاهها تشکیل شده و به ارائه آموزش های فنی و حرفه ای مطابق استاندارد مصوب و نیز ارائه گواهینامه بین المللی به مهارت آموختگان بصورت رایگان اقدام می کند.

 
برگزاري سومين المپياد تكنسين هاي ايران به صورت هدفمند
پنجشنبه, 09 آذر 1396 ساعت 06:14

http://www.irantvto.ir/uploads/888_78473.jpgسرپرست دفتر مسابقات ملي و بين المللي مهارت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: سومين المپياد تكنسين هاي ايران به صورت هدفمند برگزار مي شود.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مهناز نجيب زاده، سرپرست دفتر مسابقات ملي و بين المللي مهارت اين سازمان در نشست خبري سومين المپياد تكنسين هاي ايران گفت: عدم شرط سني و تنوع رشته از مزيت هاي برگزاري اين المپياد است.

مرحله مقدماتي اين مسابقات در 4 رشته؛ موبايل و تبلت، لوازم خانگي(يخچال و ماشين لباسشويي)، دستگاه هاي تهويه و مطبوع (كولرگازي) و لوزام صوتي و تصويري (تلويزيون و سينماي خانگي) مورخ 24/9/96  به صورت الكترونيكي در سراسر كشور برگزار مي شود.سرپرست دفتر مسابقات ملي و بين المللي مهارت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: ترويج فرهنگ مهارت آموزي و ارتقاء سطح دانش فني و تخصصي تكنسين ها با رويكرد مشتري مداري، شناسايي نخبگان و استادكاران مهارتي، قدرداني از برترين تكنسين هاي ايران، كشف استعدادهاي برتر و معرفي برترين تكنسين ها به شركت ها و صنايع مربوطه، ايجاد فرصت شغلي براي افراد با مهارت هاي تخصصي و ارتقاي سطح استانداردهاي آموزش مهارت از اهداف برگزاري المپياد مذكور است.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 10 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 48 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir