سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفرانس روابط عمومي و صنعت
شنبه, 26 فروردین 1396 ساعت 03:57

با حمايت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور برگزار مي شود:
دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي و صنعت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور حمايت معنوي خود را از دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي - صنعت كه در ارديبهشت سال جاري در هتل المپيك تهران برگزار مي شود،اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،در نشستي كه با حضور مديركل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي سازمان، مسئول و كارشناسان روابط عمومي و دبير دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي و صنعت برگزار شد، اين سازمان همكاري خود با دو همايش مذكور را اعلام كرد.

بنا براين گزارش،اين همايش ها به ترتيب در نهم و دهم ارديبشهت سال جاري در دو بخش: روابط عمومي، الكترونيك و تغيير در نهادها مدل ها و روندهاي مديريتي و روابط عمومي،صنعت و رهبري تغيير برگزار مي شود .....

ادامه مطلب...
 
ارتقای همکاری های ادارت کل آموزش فنی و حرفه ای و صنعت، معدن و تجارت استان کرمان
چهارشنبه, 23 فروردین 1396 ساعت 04:51

صنایعی که با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند از تخفیف مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان با وی، گفت: صنایعی که با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند از تخفیف مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.وی گفت:مدیرانی که به سرمایه های اسنانی مجموعه خود اهمیت می دهند با آموزش فنی و حرفه ای همکاری تنگاتنگی دارند.جهانگیری با اشاره به ملموس بودن تحرک در بخش های سرمایه گزاری و اقتصادی ونیز افزایش ورود کارآموزان نسبت به قبل بر اهمیت آموزش های مهارتی در اشتغال پایدار تاکید کرد.

حسینی نژاد مدیرکل صنعت-معدن و تجارت استان کرمان نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در ارتقای بهره وری معادن و صنایع استان خواستار توسعه همکاری های مشترک شد.وی تلاش های استان در توسعه سرمایه گزاری و حرکت صنایع و معادن استان بسمت توسعه گفت: برای اولین بار رکورد صادرات استان در سال گذشته شکسته شد و بخش خصوصی بویژه شرکت های دانش بنیان نقش بسیار مهمی در این رابطه برعهده دارند.

 
پیام تبریک معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت ميلاد مولي الموحدين و روز پدر
دوشنبه, 21 فروردین 1396 ساعت 08:23

altسيزدهم رجب ؛ ميلاد مبارك مولي الموحدين؛ حضرت امير المؤمنين علی(ع) و روز پدر را به تمامي عاشقان حضرتش به ويژه همكاران ارجمندم در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ، تبريك و تهنيت مي گويم

 
فراخوان طراحی نشان "سنجش مهارت" سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
شنبه, 26 فروردین 1396 ساعت 03:20

http://www.irantvto.ir/uploads/8_70334_70348.jpgسازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تمامی هنرمندان و طراحان گرافیک درون سازمانی، اعم از بخش دولتی و خصوصی سازمان، دعوت به عمل می آورد تا در فراخوان طراحی لوگوی نظام سنجش مهارت مشارکت نمایند.

علاقه مندان می توانند به منظور مطالعه و آشنایی با نظام سنجش مهارت به سایت سازمان به آدرس www.irantvto.ir بخش حوزه های سازمان - آزمون( ارزشیابی مهارت) مراجعه و با مفاهیم و استانداردهای آزمون سازمان آشنا شوند.

در طراحی نشان "سنجش مهارت" سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موارد زیر درنظر گرفته شود:...

ادامه مطلب...
 
طرح روستای بدون بیکار با همکاری مشترک آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید استان کرمان
چهارشنبه, 23 فروردین 1396 ساعت 03:29

altطرح روستای بدون بیکار با همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید استان اجرا می شود.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار با مدیران صندوق کارآفرینی امید استان، همکاری و همراهی دو مجموعه را در جهت رشد و اعتلای آموزشهای مهارتی و در نتیجه آن اشتغال پایدار در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال معرفی نموده است را بسیار ضروری و مهم دانست و بر استمرار این همکاری تاکید نمود. آقای حکیم نیا مدیر صندوق کارآفرینی امید نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای خوب دو مجموعه در سالهای پیشین گفت: اعتبار استان به تعداد قابل توجهی در سال جدید افزایش می یابد و این پایه گذاری در استان انجام گردیده است.

وی همچنین در خصوص طرح روستای بدون بیکار که از طرف مجموعه آموزش فنی و حرفه ای ارایه شده است گفت: قشر روستایی قشر انقلابی می باشند و باید با این طرح مسایل و نیازهای آنان برطرف گردد. وی از مجموعه آموزش فنی و حرفه ای خواست تا منطقه به صورت کامل بررسی و شناسایی گردد و نیازسنجی رشته های آموزشی با نگاهی آینده پژوهانه ...

ادامه مطلب...
 
خدمت رسانی مهارتی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به مناطق محروم
یکشنبه, 20 فروردین 1396 ساعت 08:03

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از خدمت رسانی ویژه مهارتی این اداره کل به مناطق محروم در سال 96 خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در مراسم اعطای لوح تقدیر رییس شورای اسلامی و دهیار روستای شرف آباد ازخدمت رسانی ویژه مهارتی این اداره کل به مناطق محروم در سال 96 خبر داد.

در این جلسه محمدرضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای سال جدید را به فرمایش مقام معظم رهبری یعنی سال اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال را سال خدمت رسانی به مناطق محروم اعلام نمود و گفت: تمام تلاش مجموعه در جهت ارایه خدمات آموزش مهارتی به جوانان جویای کار می باشد. آقای محمدرضا نور شهرکی رییس شورای اسلامی روستای شرف آباد نیز ......

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 224

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
یکشنبه
1396
تیر
4
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 19 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir