سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
انعقاد تفاهمنامه آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و شرکت توزیع برق شمال استان
شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 07:10

http://pi.irantvto.ir/uploads/%D9%81%D9%86_%D9%88%D8%B1%D8%B2_%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87_55529.jpgImage result for ‫تفاهمنامه‬‎تفاهمنامه آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و شرکت توزیع برق شمال استان، با هدف ارتقای صلاحیت حرفه ای کارکنان بخش های مختلف اقتصادی امضا شد.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: این تفاهمنامه آموزشی، با هدف بمنظور تربیت نیروی انسانی ماهر و متخصص و ارتقای صلاحیت حرفه ای کارکنان بخش های مختلف در فعالیت های اقتصادی، با استفاده از ظرفیت های مشترک طرفین اجرا می شود.

محمدرضا جهانگیری افزود: براین اساس ضمن تامین نیاز شرکت برق شمال به منابع انسانی توانمند و دارای مهارت های فنی و حرفه ای، تدوین و بازنگری استانداردهای آموزشی و برنامه های پژوهشی مشترک نیز با استفاده از ظرفیت های طرفین اجرا خواهد شد.

وی افزود: کارگاه های آموزشی بر طبق نیازسنجی و مطابق استانداردهای آموزشی اجرا خواهد شد و پس از اجرای آزمون برای قبول شدگان مطابق دستورالعمل ها، گواهینامه معتبرصادر خواهد شد.

 
انعقاد تفاهمنامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و دانشگاه اسلامی رفسنجان
سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 10:07

تفاهمنامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و دانشگاه اسلامی رفسنجان با هدف تربیت نیروی مهارت اموخته و متخصص به امضا رسید.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، با هدف تربیت نیروی فارغ التحصیل متخصص و دارای مهارت جهت بخش های مختلف اقتصادی، تفاهمنامه همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و دانشگاه آزاد اسلامی رفسنجان به امضا رسید.

معارون فنی و آموزشی فنی و حرفه ای استان گفت: براساس این تفاهمنمامه، پس از نیازسنجی و اعلام دانشگاه و نیز اختصاص فضای مناسب آموزشی دوره های آموزش مهارتی توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بر طبق استانداردهای مهارت اجرا شده و در پایان پس از برگزاری آزمون های تئوری و عملی...

ادامه مطلب...
 
همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و اصناف برای اجرای طرح کاج
دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 10:18

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در جلسه مشترک با هیات رئیسه اصناف با موضوع تبیین طرح کاج گفت: ارتقای مهارت جوانان جویای کار، افزایش قابلیت جذب و اشتغال دانش آموختگان از طریق انتقال مهارت، تجربه در محیط کار، فراهم کردن زمینه انتقال دانش از دانش آموخته به بنگاه اقتصادی،ایجاد انگیزه کارآفرینی و کسب و کار در دانش آموختگان و ارتقای اخلاق و صلاحیت حرفه‌ای دانش آموختگان از مهمترین اهداف این طرح است

محمدرضا جهانگیری لزوم بکار گماری 960 هزار نفر در کشور با طرح کاج را یادآور شد و گفت: سهم استان کرمان در این طرح 3240نفر است که با توجه به جمعیت سه میلیونی و محرومیت استان رقم بسیار کمی است.وی با تاکید بر پتانسیل بسیار خوب اصناف در استان افزود: پیش بینی می شود در استان 10-20 درصد افراد این طرح کارافرین شده و 50-60 درصد توسط کارفرما جذب شوند ضمن آنکه طبق پیش بینی ها 20 درصد و بقیه در سایر واحدها...

ادامه مطلب...
 
رییس مجلس شورای اسلامی: باید رویکرد کشور به سمت آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای پیش برود
شنبه, 24 تیر 1396 ساعت 04:19

رئیس مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه باید رویکرد کشور به سمت آموزش های مهارتی و فنی و حرفه ای پیش برود بیان کرد: به جای اینکه رویکرد کشور به سمت آموزش های فنی و حرفه که نیاز بازار و ایجاد اشتغال و تولید در کشور است پیش رود به سمت آموزش های کلاسیک و دانشگاهی پیش رفته که این آموزش ها هم از کیفیت لازم برخوردار نیستند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان قم، دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست مدیران ستادی و استانی  سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که در سالن همایش مرکز فقهی ائمه اطهار(ع) برگزار شد با بیان اینکه کشور با مشکلات پیچیده ای مواجه است گفت: متوازن نبودن ترکیب نیروی انسانی، متعادل نبودن بودجه کشور و نیز گسترده و غیر چابک بودن دولت از جمله مشکلات مهم کشور است که باید سیاست گذاری...

ادامه مطلب...
 
جلسه شورای اداری آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با تاکید بر اجرای طرح کاج برگزار شد
سه شنبه, 20 تیر 1396 ساعت 09:31

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در جلسه شورای اداری این اداره کل بر اجرای طرح کاج برای زمینه سازی اشتغال جوانان تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه محمدرضا جهانگیری گفت: مهمترین دغدغه مردم در همه خانواده ها اشتغال است و اگر کاری کنید یک نفر مشغول کار شود بسیار مهم است. وی گفت:برای طرح کارورزی در استان کرمان3240 نفر سهمیه در نظر گرفته شده و قرار شده با رایزنی های به 6000 نفر افزایش یابد. وی اشتغالزایی بدون نیاز به سرمایه گزاری جدید در پنجره خالی واحدهای پذیرنده را از مزایای مهم این طرح برشمرد.

وی صرفه جویی را امری بسیار مهم عنوان کرد و گفت: منابع کشور محدود است و باید مدیریتی بهینه در این زمینه انجام شود. تاکید بر  آموزش هدفمند و درآمدزایی عملیاتی، برگزاری نمایشگاه مسابقات ملی رباتیک با همکاری اموزشگاه روابط عمومی و پیگیری تشکیل شورای هماهنگی آموزش های فنی و حرفه ای به ریاست فرماندار از دیگر مباحث مطرح شده در این جلسه بود.

 
همکاری مشترک ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای و تعاون کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برای اجرای طرح کاج
دوشنبه, 19 تیر 1396 ساعت 07:54

جلسه همکاری مشترک ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان برای اجرای طرح کارورزی اشتغال جوانان(کاج) برگزارشد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اشاره به اهمیت مساله اشتغال در کشور و حتی در کل جهان گفت: باید با همکاری و همدلی، این طرح به سرانجام برسد.

اسماعیلی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز طرح کاج را از مهمترین برنامه های دولت برای اشتغال عنوان کرد و گفت: 3240 نفر سهمیه استان کرمان در این طرح است که امیدوارم با رایزنی های انجام شده تا 6 هزار نفر افزایش یابد.در این جلسه بخش های مختلف این طرح به تفضیل مورد بررسی و نقد قرار گرفت.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 236

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
دوشنبه
1396
مرداد
30
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 20 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir