سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

برگزاری دوره نظام آراستگی محیطی ویژه خانواده آموزش مهارتی استان
سه شنبه, 02 آذر 1395 ساعت 04:37

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان دوره آموزشی نظام آراستگی محیطی ویژه مدیران و کارکنان بخش دولتی و بخش خصوصی(آموزشگاههای آزاد فنی و حرفه ای) در مجتمع مراکز کرمان وبا همکاری دانشگاه جامع علمی- کاربردی مهارت و برق شمال برگزار گردید.

مهدی محمودآبادی رییس دانشگاه جامع علمی و کاربردی مهارت کرمان هدف از برگزاری این دوره را افزایش بهروری و خلاقیت در میان کارکنان دانست. مریم سلطان زاده مسئول امور موسسات کارآموزی آزاد استان نیز ضمن خوشامدگویی به حاضرین از اجرای برنامه های آموزشی متنوع و کاربردی ویژه مدیران و مربیان با همکاری دانشگاه جامع در سالجاری خبر داد. آقای دکتر افضلی مدرس این دوره نیز در ابتدا گفت: 5s یا نظام آراستگی منجر به پیشگیری از حوادث و افزایش بهره وری می گردد....

ادامه مطلب...
 
آغاز همکاری دانشگاه جامع علمی و کاربردی ارگ جدید بم و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای
دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 07:20

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان طی دیدار رییس آموزشگاه جامع علمی و کاربردی و مدیر آموزشی این مرکز با مدیر کل و تنی چند از مسولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،همکاری نزدیک این دو نهاد آغاز گشت. آغاز پذیرش این دانشگاه در مقطع کاردان فنی و در سه رشته مکانیک خودرو، تامین قطعات خودرو و کنترل کیفیت خودرو اقدام می باشد.

فعالیتهای این دانشگاه با پشتیبانی صنایع خودروسازی در ارگ بم صورت می پذیرد. آقای زند مدیر این دانشگاه از حمایت مجموعه آموزش فنی و حرفه ای از تخصیص کارگاههای آموزش فنی و حرفه ای به دانشگاه مذکور ابراز خشنودی نمودو گفت: با کمک مجموعه آموزش فنی و حرفه ای و با تمام توان در جهت آموزش نیروی متخصص برای حضور در صنایع خودروسازی تلاش خواهیم نمود. وی همچنین بر استفاده از دوره های تک پودمان در این دانشگاه جهت ارتقا سطح دانش و برطرف کردن نیاز صنعت تاکید نمود. آقای جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان نیز آمادگی.....

ادامه مطلب...
 
حضور مجتمع آموزشی آبتین در پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان
پنجشنبه, 27 آبان 1395 ساعت 03:49

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و در راستای گسترش فرهنگ مهارت آموزی صورت گرفت:

حضور مجتمع آموزشی آبتین در پانزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب کرمان

مجتمع آموزشی آبتین کرمان از آموزشگاه‌های خصوصی زیر مجموعه اداره کل آموزش‌های فنی و حرفه‌ای استان کرمان در راستای گسترش فرهنگ مهارت آموزی فعالیت می‌کند.

سعید انکوتی مسئول مجتمع آموزشی آبتین کرمان با اعلام این مطلب گفت: غرفه این آموزشگاه در نمایشگاه بزرگ کتاب استان کرمان در راستای گسترش فرهنگ آموزش در زمینه مهارت‌های بازار کار تلاش می‌کند تا اطلاع‌رسانی صحیحی در بین فراگیران علم به سمت آموزش‌های مهارتی انجام دهد.......

ادامه مطلب...
 
تفاهم نامه همکاری بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد کرمان
دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 09:55

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تفاهمنامه فی مابین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و مجتمع آموزشی رعد کرمان بسته شد. از اهداف این تفاهمنامه استفاده بهینه از امکانات و ظرفیتهای موجود طرفین اعم از فضا ، تجهیزات و نیروی متخصص و ارتقاء و توسعه توانمندیهای علمی ، مهارتی و تولیدی معلولین جسمی – حرکتی تحت پوشش مجتمع می باشد.

از جمله تعهدات اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان همکاری در راه اندازی و برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز مجتمع، همکاری در بازآموزی مربیان مجتمع، همکاری در برگزاری نمایشگاههای عرضه محصولات افراد تحت پوشش مجتمع، ارزیابی مهارت فراگیران، اخذ آزمون و صدور گواهینامه مهارت برای افراد آموزش دیده متناسب با استانداردها و ضوابط موجود و همکاری در انجام مشاوره شغلی برای افراد تحت پوشش مجتمع می باشد. آقای جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان انعقاد این تفاهمنامه را فرصتی برای انجام یکی از رسالتهای مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در جهت آموزش افراد آسیب دیده و خدمت رسانی به این قشر دانست.


 
گام های موثر فنی و حرفه ای زرند در اشتغالزائی جوانان
دوشنبه, 01 آذر 1395 ساعت 07:19

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مهرداد مداحی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای زرند در بازدید معاون فرماندار و مدیران این شهرستان ، با ارائه گزارش کوتاهی از عملکرد این مرکز در سال جاری بویژه در اجرای طرح اقتصاد مقاومتی، بر آمادگی کامل جهت تامین و تربیت نیروی انسانی ماهر و ارائه فرهنگ مهارت آموزی در سطح شهرستان تاکید کرد.


آقای صادق زاده معاون فرماندار زرند نیزضمن تقدیر از خدمات ارزشمند آموزش فنی و حرفه ای در موقعیت فعلی کشور، تصریح کرد، نیاز جوانان ما بیش از هر چیز به مهارت آموزی در رشته های مختلف است که در این راستا مرکزآموزش فنی و حرفه ای گامهای موثر در راستای اشتغالزائی جوانان برداشته و با تعامل بین دستگاهی بویژه تعامل با نهاد های آموزشی دانشگاهها و آموزش و پرورش نتایج بهتری می توانیم کسب کنیم.

 
بازدید دانشجویان مهندسی ماشین ابزارعلمی کاربردی خانه کارگر کرمان ازمجتمع مراکز
چهارشنبه, 26 آبان 1395 ساعت 14:10

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به مناسبت هفته بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان دانشجویان مهندسی ماشین ابزارعلمی کاربردی خانه کارگر کرمان ازمجتمع مراکز آموزشی فنی و حرفه ای کرمان بازدید نمودند. به گفته آقای شیخی مدرس دانشگاه جامع علمی و کاربردی و مربی نمونه مرکز آموزش فنی و حرفه ای اینگونه بازدیدها باعث رونق و شکوفایی سطح علمی و عملی دانشجویان می گردد و باعث افزایش روحیه کارافرینی و خلاقیت در آنان می شود.

آقای میرکمانداری رییس مجتمع مراکز نیز به همکاری خوب دانشگاهها با مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای اشاره نمود و گفت: علاوه بر هفته بازدید همگانی درب های کلیه مراکز آموزش فنی و حرفه ای همه روزه در سال به روی دانش آموزان و دانشجویان باز می باشد تا بتوانند از فرصت های آموزشی علی الخصوص آموزشهای عملی در این مراکز استفاده کافی را ببرند.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 9 از 203

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
سه شنبه
1395
دی
28
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 51 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir