سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
حضور اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه ها
سه شنبه, 10 اسفند 1395 ساعت 07:45

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، روابط عمومی این اداره کل ضمن حضور در سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان به اطلاع رسانی وسیع رشته های آموزشی و دوره های متنوع مهارتی اقدام نمود.

براساس این گزارش، اجرای دوره عکاسی خبری با همکاری آموزشگاه رایان گرافیک، توزیع بروشور رشته های آموزشی، مصاحبه مسئولین با مطبوعات و خبرگزاری ها و برگزاری نشست با مسئولین و مقامات استان و اساتید دانشگاه در زمینه جایگاه و اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای از دیگر فعالیت های صورت گرفته در راستای توسعه و ترو.یج فرهنگ مهارت آموزی در این نمایشگاه بود.سومین نمایشگاه مطبوعات و رسانه های استان کرمان از 4- 8 اسفندماه با حضور مسئولین استانی و ملی د سالن برق منطقه ای برگزار شد.

 
تقدیر از مشاورین برتر مراکز ثابت آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 08:44

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و در راستای برگزاری دوره آموزشی ویژه مشاورین مراکز ثابت آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از مشاورین برتر مراکز ثابت آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تقدیر و تشکر شد. آقای جهانگیری ضمن تشکر از تمامی مشاورین مراکز، نقش و اهمیت آنان را برای مجموعه بسیار ضروری و لازم دانست.

در این مراسم آقای پوریا بهرام نژاد مشاور مجتمع مراکز شهر کرمان، آقای حمید زمانی مشاور مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهربابک، آقای معین باقری رییس و مشاور مرکز کوهبنان و آقای سعید کریمی مشاور مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان به عنوان مشاورین برتر مراکز ثابت آموزش فنی و حرفه ای شناخته شدند

 
مراسم تقدیر از افاغنه مهارت آموخته فنی و حرفه ای توسط سازمانهای بین المللی
دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 08:16

alt altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل مراسم تقدیر از افاغنه مهارت آموخته در سکونتگاه غیر رسمی دشت زحمتکشان با حضور سازمانهای بین المللی من جمله UNHCR و NRC و سازمانهای دولتی همانند آموزش فنی و حرفه ای، بهزیستی، امور اتباع و مهاجرین خارجی و آموزش و پرورش برگزار گردید. آموزشهای مهارتی طبق سه دوره برای مهاجرین افغانی ساکن این منطقه به همت سازمان بین المللی NRC و اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تعبیه شده است. دوره اول با حضور 43 نفر در رشته نازک دوزی مقدماتی و دوره دوم با حضور 33 نفر در شته نازک دوزی پیشرفته اجرا گردیده است و دوره سوم دوره کارآفرینی که در حال حاضر در حال برگزاری می باشد.

از جمله دوره های آموزشی توسط این دو نهاد دوره های مهارت نرم و سخت می باشد که بعد از سال جدید نیز این دوره ها برای این مرکز آموزشی ابلاغ می گردد. در این مراسم آقای جهانگیری ضمن تشکر از سازمان بین المللی NRC برای حمایت از این دوره ها گفت: بحث مهارت آموزی تکمیل کننده آموزشهای رسمی است و مهارت آموزی تضمین اشتغال آبرومند افراد است و همینطور تامین کننده معیشت خانوار است. به گفته وی مهارت های فنی و حرفه ای زنجیره اشتغال را تکمیل می کند.....

ادامه مطلب...
 
آگهی فراخوان
دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 08:55

آگهی فراخوان

altواگذاری به صورت مدیریت بهره برداری و اجاره دو مرحله ای مرکز تربیت مربی کرج. جهت اطلاعات بیشتر به وبسایت مرکز تربیت مربی مراجعه نمایید


 
برگزاری دوره آموزشی ویژه مشاورین مراکز ثابت آموزش فنی و حرفه ای
دوشنبه, 09 اسفند 1395 ساعت 08:34

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دوره آموزشی ویژه مشاورین مراکز ثابت آموزش فنی و حرفه ای با حضور کلیه مشاورین مراکز ثابت و برخی از روسای مراکز آموزش فنی و حرفه ای برگزار گردید. در ابتدا آقای جهانگیری به اهمیت مشاوره و نقش آن در روند اجرای دوره های آموزش فنی و حرفه ای اشاره نمود. وی گفت: بحث مشاوره، بحث بسیار جدی و لازم در رابه با آموزش می باشد.

وی همچنین گفت: امروزه وظیفه مشاورین مجموعه آموزش فنی و حرفه ای تغییر فرهنگ کار و ذایقه مردم است و این کار بسیار سخت اما عملی می باشد. وی به این مساله اشاره نمود که امروزه حاشیه نشینی فقط حول و حوش بحث اشتغال است و اگر با آموزش های مهارتی روستاها را تغییر دهیم این روند مهاجرت معکوس را بدنبال خواهد داشت و از مهاجرت های بی رویه به دلیل فقدان کار جلوگیری می شود. وی یکی از مولفه های موثر برای مشاورین را تعیین موقعیت و نیاز سنجی بهنگام دانست........

ادامه مطلب...
 
تبیین و معرفی طرح نما و شمیم -ابتکار هوشمندانه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
شنبه, 07 اسفند 1395 ساعت 07:01

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه تبیین طرح های نما و شمیم با حضور آقای شهرکی معاون آموزش و پژوهش، خانم موسی پور کارشناس خدمات ماشینی، خانم سلطانزاده مدیر موسسات کارآموزی آزاد، جمعی از مدیران آموزشگاههای آزاد و کارشناسان اداره کل برگزار گردید.

بنابراین گزارش ابتدا آقای شهرکی موضوعاتی را در مورد اهمیت فناوری اطلاعات و برنامه های سازمان مطرح نمود و سپس خانم موسی پور توضیحات جامع و کاملی در مورد طرح نما و شمیم بیان کرد .

در ادامه آقای شهرکی در خصوص زیرساختها و تسهیلات و مزایایی که به مشمولین طرح از طرف سازمان ارائه می گردد مواردی را مطرح نمود و همچنین در خصوص استانداردهای تولید محتوی الکترونیک توضیحاتی را بیان نمود .ایشان خاطر نشان کرد این طرح حرکت هوشمندانه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور برای توسعه مشاغل و ایجاد بسترهای فراوان کسب و کار می باشد .

در ادامه جزییات طرح نما و شمیم توسط کارشناسان اداره کل برای حاضران تشریح گردید.....

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 217

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
جمعه
1396
اردیبهشت
8
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 49 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir