سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
حضور نخبگان آموزش فنی وحرفه ای در برنامه زنده تلویزیونی صبح بخیرکرمان
دوشنبه, 20 آذر 1396 ساعت 12:35

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان، محمدمهدی و محمدهانی صافی زاده نخبگان مدال آور مسابقات ملی مهارت با حضور در برنامه زنده تلویزیونی صبح بخیر کرمان به تشریح برگزاری این مسابقات و لزوم روی آوردن جوانان به اموزش های فنی وحرفه ای پرداختند.

محمدمهدی صافی زاده برنده مدال نقره شانزدهمین و محمدهانی صافی زاده برادر کوچکتر وی برنده مدال نقره هفدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در رشته طراحی مهندسی مکانیک می باشند.

 
دیدار مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و مدیران آموزشگاه های آزاد جنوب
پنجشنبه, 16 آذر 1396 ساعت 09:48

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار با مسئولین آموزشگاه های آزاد فنی و حرفه ای کهنوج، قلعه گنج، رودبار جنوب و فاریاب در مرکز کهنوج با اشاره به بحران بیکاری در جامعه و نقش ارزشمند مجموعه آموزش فنی و حرفه ای در مقابله با این چالش بزرگ کشور و استان بر هم افزایی بخش دولتی و خصوصی در این زمینه تاکید کرد.

در این جلسه در این جلسه مصوب شد جهت كاهش مشكلات مناطق محروم جنوب استان، موسسین آموزشگاههای آزاد در كهنوج ، رودبار، قلعه گنج و فارياب بتوانند هم مديرو هم مربي آموزشگاه باشند و نیز دوره های باز آموزی ویژه مربیان آموزشگاه های آزاد با همکاری انجمن صنفی کهنوج در مرکز فنی و حرفه ای کهنوج برگزار گردد.

 
مجید ملامحمدی پژوهشگر برتر استان شد
پنجشنبه, 16 آذر 1396 ساعت 09:30

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مجید ملامحمدی رئیس اداره آموزش و پژوهش فنی و حرفه ای استان و مسئول دانشگاه علمی-کاربردی مهارت کرمان بعنوان پژوهشگر برتر استان در حوزه رویکرد مهارت افزایی تجلیل شد.

در این همایش که همزمان با هفته پژوهش در دانشگاه شهید باهنر کرمان برگزار شد پژوهشگران برتر استان در حوزه های مختلف معرفی شده و از آنان تجلیل بعما آمد.آموزش فنی و حرفه ای استا نرکنمتانآموزش فنی و ح

 
آغاز اجرای طرح مهارت افزایی سربازان وظیفه نیروهای مسلح جنوب شرق کشور
یکشنبه, 19 آذر 1396 ساعت 13:55

نaltشست هماهنگی آموزش های مهارتی سربازان نیروهای مسلح جنوب شرق کشور، با هدف هماهنگی و توجیهات لازم برای آموزش های مهارتی سربازان نیروهای مسلح جنوب شرق کشور در تالار صدف ارتش برگزار شد.در این نشست که با حضور نمایندگان ستاد کل نیروهای مسلح و نیز یگان های نظامی وانتظامی و ادارات کل آموزش فنی وحرفه ای از استان های کرمان، یزد، سیستان و بلوچستان و هرمزگان برگزار شد، امیر سرتیپ رمضان رییسیان، از معاونت تربیت و آموزش ستادکل نیروهای مسلح در سخنانی با بیان اینکه آموزش سربازان نیروهای مسلح یک ارمغان برای کشور است؛ گفت: قرارگاه های مهارت آموزی تشکیل شده است و هر جوانی که وارد نیروهای مسلح می شود در واقع وارد این کارگاه ها می شود.

امیر غفاری نماینده دیگر ستاد کل هم اظهار داشت: در هر رشته ای که انسان رنج آموزش را نداشته باشد، نمی تواند در آن رشته موفق باشد و مهارت های فنی و حرفه ای از آن جمله است.محمدرضا جهانگیری، مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای استان کرمان نیز با اشاره به اینکه کشور ما با نرخ بالای بیکاری فارغ التحصیلان ....

ادامه مطلب...
 
دوره مهارت کارآفرینی ویژه مددجویان کمیته امداد رفسنجان برگزار شد
پنجشنبه, 16 آذر 1396 ساعت 09:40

http://img8.irna.ir/1395/13950610/82212045/82212045-70983067.jpgعلی اکبر عبدالکریمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان گفت: فصل اول دوره آموزشی مهارت کارآفرینی ویژه مددجویان کمیته امداد رفسنجان تحت عنوان مهارتهای کارآفرینی برگزار شد.

وی افزود: در این طرح استانی ادارات کل استانی وشهرستانی در حوزه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دانشگاه مفاخر رفسنجان وانجمن کارآفرینی در اجرای این دوره با مرکز آموزش فنی و حرفه ای همکاری کردند.وی مهارت را زمینه ساز اشتغال پایدار بیان کرد.

 
رتبه نخست طراحی مد و لباس استان کرمان، به اموزشگاه فنی و حرفه ای مریم رسید
پنجشنبه, 16 آذر 1396 ساعت 05:57

Image result for ‫جشنواره مد و لباس استان کرمان‬‎به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، آموزشگاه خیاطی و صنایع دستی فنی و حرفه ای مریم کرمان مقام اول طراحی و دوخت لباس محلی را در اولین جشنواره مدو لباس ایرانی اسلامی استان کسب کرد.

مریم سعید مدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای و مسئول انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد خیاطی فنی و حرفه ای استان گفت: جشنواره مد و لباس اسلامی-ایرانی به منظور معرفی الگوها و سبک‌های اصیل و نوین اسلامی و ملّی در پوشش و سبک زندگی که هویت و اصالت خود را از نمادهای فرهنگ، هنر و تمدن ایرانی گرفته است، برگزار شد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 8 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 42 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir