سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

اولین نمایشگاه رباتیک آموزشگاه های شهرستان رفسنجان افتتاح شد
سه شنبه, 19 بهمن 1395 ساعت 05:21

altهمزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر با نام جوانان- نهضت علمی واقتصاد مقاومتی، اولین نمایشگاه رباتیک آموزشگاه های شهرستان رفسنجان در محل سالن اجتماعات شهید بصیرزاده رفسنجان افتتاح شد.

علی اکبر عبدالکریمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان گفت:این نمایشگاه به همت آموزشگاههای آزاد هیرمند وهیراد رفسنجان و با همکاری فنی و حرفه ای، دانشگاهها وآموزش و پرورش این شهرستان برگزار شده و آموزشگاهها به عرضه دستاوردهای خود در عرصه رباتیک می پردازند. دکتر کیانی موسس ومدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای هیرمند نیز هدف از این نمایشگاه را آشنایی جوانان با علم رباتیک و بحث کار تیمی وایجاد خلاقیت وپرورش ایده ها در ذهن جوانان دانست....عکس در ادامه

ادامه مطلب...
 
اجرای طرح روستاهای بدون بیکار آموزش فنی و حرفه ای در شورای اشتغال استان کرمان
شنبه, 16 بهمن 1395 ساعت 06:49

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در شورای عالی اشتغال استان با ارائه طرح روستاهای بدون بیکار با راه اندازی آموزش های فنی و حرفه ای و حمایت سایر دستگاها، تصریح کرد: با افتتاح خانه مهارت در روستای ده زیار بعنوان نخستین روستای پایلوت اقتصاد مقاومتی استان، طرح آغاز شده و به مرور در سراسر استان در روستاهای منتخب پایلوت اقتصاد مقاومتی اجرا خواهد شد.

وی به حضور موثر آموزش های فنی و حرفه ای در طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی قلعه گنج اشاره کرد و گفت: با امضای قرارداد دو جانبه آموزشی با بنیاد مستضعفان و بر طبق نیازسنجی انجام شده توسط مشاور پروژه در روستاهای منطقه، مردم محلی با فراگیری آموزش های مورد نیاز توانمند شده و اشتغال پایدار و توسعه رقم خواهد خورد.به پیوست اسامی روستاهای طرح آمده است....

ادامه مطلب...
 
آغاز ویژه برنامه های دهه فجر 95 زرند از آموزشگاه فنی وحرفه ای زردخت کلید خورد
چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 10:17

به مناسبت آغاز ایام ا... دهه فجر  سفره انقلاب در محل آموزشگاه زردخت با حضور مسئولین اجرایی شهرستان برپا گردید به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، مهرداد مداحی نژاد رئیس مرکز فنی وحرفه ای شهرستان زرند گفت: اولین برنامه ایام الله دهه فجر سال 95 در شهرستان زرند توسط آموزشگاه آزاد فنی وحرفه ای زردخت اجرا شد.وی با تجلیل از مسئول این آموزشگاه تصریح کرد: خانم مسعودزاده علیرغم معلولیت جسمی ، فردی توانمند و خلاق در همه زمینه ها است.

مداحی نژاد در این خصوص اظهار داشت این آموزشگاه در سنوات گذشته نقش موثری در کارآفرینی زنان و تنوع آموزشهای فنی مهارتی در رشته های  صنایع دستی ، خیاطی وهنر فرش داشته است  که خانم مسعوزاده موسس ومدیر این آموزشگاه با ابتکار عمل خود به خوبی توانسته است  در مناسبتهای مختلف  بویژه در ایام دهه فجر و هفته دولت ، توانائیهای خود و کارآموزان را از طریق نمایشگاههای مختلف به عرصه نمایش می گذارند. مداحی نژاد  ضمن ارائه گزارش از وضعیت آموزشهای مهارتی در شهرستان بر توسعه آموزش در رشته های صنایع دستی تاکید کرد.

 
جلسه توجیهی مربیان جدیدالاستخدام آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 05:18

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه رئیس اداره امور عمومی و پشتیبانی این اداره کل با اشاره به تبدیل وضعیت اکثر مربیان حق التدریسی در طول سال جاری به بیان شرح وظایف، قوانین و دستورالعمل های مرتبط با کارکنان دولت پرداخت پرداخت. رضا جلاهی ارزیابی عملکرد، ضوابط احتساب مدارک تحصیلی، مرخصی، ارتقای طبقه و رتبه، اعمال سنوات، ماموریت، نقل و انتقالات، رسیدگی به شکایات و تخلفات و.. را از جمله مسائل مهم در زمینه کارکنان دولت مطرح کرد و از مربیان جدیدالاستخدام خواست نسبت به آگاهی از این مقررات و قوانین و رعایت آنها تلاش کنند.

افشین شهرکی معاون آموزشی آموزش فنی و حرفه ای استان نیز با اشاره به وظایف آموزشی مربیان سازمان، گفت: طبق قانون مدیریت خدمات کشوری ساعت کار کلیه کارکنان دولت 7:15-14:15 است  که باید مریان جدیدالاستخدام نیز به این مسئله توجه لازم را داشته باشند.

 
جشن پیروزی انقلاب و تجلیل از مدال آوران مسابقات ملی مهارت در کرمان برگزار شد
شنبه, 16 بهمن 1395 ساعت 06:16

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی و تجلیل از مدال آوران مسابقات ملی مهارت در سالن آمفی تئاتر مجتمع مراکز فنی و حرفه ای شهر کرمان برگزار شد.در این مراسم محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اینکه برای ایجاد یک درصد رشد اقتصادی هزاران میلیارد سرمایه گزاری نیاز دارد گفت:امروز مهارت آموزی موثرترین راه برای ایجاد اشتغال پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی مدال آوران و نخبگان مهارتی را از جمله مهمترین سرمایه های جامعه دانست و خواستار راه اندازی استارت آپ و شرکت های دانش بنیان و حمایت های سایر دستگاهها از این افراد شد.در این مراسم که با حضور خانواده آموزش فنی و حرفه ای و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار شد، با اهدای جوایزی از مدال آوران کرمانی مسابقات ملی مهارت و مربیان آنها تجلیل بعمل آمد.

 
زیربنای اقتصاد مقاومتی، مهارت است
چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 10:00