سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

بازدید مسئولان کمیته امداد امام خمینی(ره)کشور از مجتمع مراکزآموزش فنی و حرفه ای کرمان
سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 10:16

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دکتر رزمجو قائم مقام معاونت اشتغال و آقای حق گویان مدیرکل حرفه آموزی وکاریابی کمیته امداد امام خمینی(ره)کشور، دکتر صادقی مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره)استان کرمان و شهرکی معاون فنی و آموزشی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان، از کارآموزان درحال آموزش کمیته امداد امام خمینی(ره) درمجتمع مراکز کرمان دیدن نمودند.

در این دیدار آقای رزمجو ضمن تشکر از فعالیتهای اداره کل آموزش فنی و حرفه ای، آموزش های مهارتی را فرصتی خوب و مناسب برای مدد جویان و خودکفایی این افراد دانست.

 
حضور آموزشگاه آزاد آترادر در دومین نمایشگاه بین المللی جواهرات و سنگهای قیمتی
سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 04:09

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای تنها نماینده از استان کرمان در نمایشگاه بین المللی در محل دائمی نمایشگاههای بین المللی کیش می باشد. به گفته خانم بهناز قاسمخانی مدیر این آموزشگاه نمایشگاه بین المللی طلا، جواهر، نقره، سنگ های قیمتی ایران را نقطه ای کانونی برای نقش آفرینان اصلی صنعت جواهرات و سنگ های قیمتی دانست. وی همچنین گفت: این نمایشگاه همچنین فرصتی طلایی برای رقابت در تولید، بازاریابی و فروش در دومین نمایشگاه بین المللی طلا، جواهرات، نقره، ساعت سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و صنایع مرتبط در جزیره کیش می باشد. .

به گفته وی نمایشگها های بین المللی و تخصصی ایران یکی از بهترین راه های معرفی تکنولوژی های نو و پیشرفته در زمینه های علمی، صنعتی، تجاری وسرمایه گذاری با هدف کسب کاربرد های مطلوب و دستیابی به بهترین پسشرفت ها ی حاصل شده با توجه به پتانسیل و سهم ایران در صادرات جهانی هستند. وی یادآور شد: تجارت آسان در کیش، به عنوان فعال ترین منطقه آزاد، جاذبه های توریستی و کنفرانس های مرتبط و کارگاه های آموزشی برگزار شده همه فرصت مناسبی را برای حضور در چنین پتانسیل های صنعتی فراهم میاورند.

 
برگزاری پنجمین دوره از مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای
شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 07:44

altسعيد عقيلي مشاور فرهنگي سازمان و دبير برگزاري پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای از آغاز این مسابقات در پایان این هفته خبر داد.به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، سعيد عقيلي مشاور فرهنگي سازمان و دبير برگزاري پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای از برگزاری این مسابقات از تاریخ 16 آذر لغایت 18 آذرماه خبر داد.


سعيد عقيلي بیان داشت: خدا را شاكريم که امسال هم توفیق برگزاری پنجمین دوره از مسابقات کشوری قرآن کریم ویژه کارکنان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور نصیبمان شد و جای بسی افتخار که استان فارس سومین حرم اهل بیت عصمت و طهارت(ع) برای سومین بار میزبان بزرگترین رویداد فرهنگی سازمان یعنی برگزاری مسابقات قرآن با حضور 42 نفر از همکاران نخبه قرآنی از تاریخ 16 آذر لغایت 18 آذرماه ...

ادامه مطلب...
 
اجرای طرح روستای نمونه بدون بیکار از طرف اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
سه شنبه, 16 آذر 1395 ساعت 09:54

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در جلسه کارگروه اشتغال استان کرمان طرح ارائه شده توسط مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان ارائه گردید. در این جلسه جهانگیری گفت: طرح تکاپو تحرک خوبی در حوزه اشتغال و تولید به وجود می‌آورد. وی همچنین گفت طرح روستای نمونه بیکار با آموزشهای مهارتی می تواند در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل راهگشای بسیاری از مسائل گردد. معاون استاندار کرمان نیز با تقدیر از فعالیت‌های اداره کل فنی و حرفه‌ای کرمان اظهار داشت: حوزه آموزش‌های مهارتی گستردگی زیادی دارد و همه دستگاه‌های اجرایی باید همکاری داشته باشند.

وی بیان داشت: شاید سازمان فنی و حرفه‌ای متولی امر مهارت‌آموزشی باشد، اما دستگاه‌های اجرایی به ویژه دستگاه‌هایی که در حوزه اقتصادی درگیر هستند، باید تلاش کنند تا بتوانیم افرادی به کار گیریم که از کارآیی بالاتری برخوردار باشند.......

ادامه مطلب...
 
تقدیر از بانوی کارآفرین معلول مجموعه آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند
دوشنبه, 15 آذر 1395 ساعت 09:09

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان مهرداد مداحی نژاد رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند به همراه حجه السلام محمدی ریاست دادگستری و حاج آقا قویدل دادستان شهرستان زرند و تعدادی از پرسنل مرکز زرند در روز جهانی معلولین با حضور در آموزشگاه زردخت ضمن تبریک این روز فرخنده از خدمات و عملکرد خانم مسعود زاده معلول کار آفرین در راستای کار و کارآفرینی تقدیر نمودند.

ریاست دادگستری شهرستان در این بازدید گفت: یکی از دغدغه های مهم جامعه فعلی را بیکاری جوانان بخصوص بیکاری افراد تحصیل کرده دانست. متاسفانه با افزایش تحصیلات وعلم درسطح جامعه توقعات بالا رفته وجوانان حاضر به ایجاد خوداشتغالی برای خود نیستند.....

ادامه مطلب...
 
بازدید از نمایشگاه توانمندیهای رهجویان کمپ ماده ١۶ کرمان
شنبه, 13 آذر 1395 ساعت 07:33

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل کارشناسان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از نمایشگاه توانمندیهای رهجویان کمپ ماده ١۶ کرمان بازدید نمودند. در این بازدید آقای خاوری کارشناس آموزش اداره کل بر لزوم آموزش های مهارتی در این کمپ تاکید نمود و آموزش های مهارتی را بعد از ترک از کمپ بسیار لازم و ضروری دانست. در این دیدار اکثر رهجویان تاکید بر دوره های بیشتر و جدیدتر مهارتی داشتند و خواهان بررسی مسولین آموزش اداره کل شدند. لازم به ذکر است مركز درمان و كاهش آسیب ماده 16 واقع در كیلومتر چهار بزرگراه امام رضا (ع) با مساحت چهار هزار و 178 متر و 2300 متب زیر بنا با 30 هکتار با ظرفیت 300 نفر احداث شده است كه برای جمع آوری، نگهداری و درمان معتادان پرخطر، تزریقی و بی خانمان از آن استفاده می شود.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 203

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
سه شنبه
1395
دی
28
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 18 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir