سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

اجرای بازرسی های منظم از مراکز و نمایندگی های آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
شنبه, 02 بهمن 1395 ساعت 06:11

http://www.iribnews.ir/files/fa/news/1395/2/26/182676_569.jpgبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مسئول ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات اداره کل، با اشاره به لزوم انجام بازرسی در جهت بهبود فرایندها گفت: رفع نقاط ضعف و گردآوری نیازهای مراکز و از همه مهمتر بررسی وضعیت موجود مراکز با اهداف و برنامه های پیشنهادی شده و نیز انجام کیفی آموزش ها از دیگر اهداف مدنظر است.

منوچهر کارآموزیان افزود: حوزه های آموزش، آزمون، آموزشگاههای آزاد، تکریم ارباب رجوع، فضاهای کارگاهی و نیروی انسانی در مراکز مختلف سراسر استان مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفته و نتایج اعلام می شود.

 
ارتقای همکاری های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و پلیس اماکن استان کرمان
سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 09:37

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان در دیدار با معاون پلیس اماکن با اشاره به همکاری های خوب دوجانبه، گفت: سالانه بیش از 20 هزار نفر-دوره در آموزشگاه های آزاد آموزش های مهارتی ارائه می شود.وی مدیران آموزشگاه را نخبگان جامعه دانست و تصریح کرد: هدف اصلی این آموزشگاه ها نفع اقتصادی نیست .وی خواستار ارتقای همکاری های دو جانبه برای تسهیل فرایندهای مربوط به آموزشگاه ها شد.

سرهنگ خواجویی معاون پلیس اماکن استان نیز در این جلسه با اشاره به ماموریت های پلیس در پیشگیری از وقوع جرم گفت: طبیق قانون همه واحدهای صنفی باید قبل از تشکیل مجوزهای مربوطه را از پلیس اخذ کنند و پلیس نیز باید ظرف 15 روز از تشکیل پرونده پاسخ خود را به متقاضی ارائه کند.وی بر حداکثر همکاری جهت تسهیل فرایندهای مربوطه تاکید کرد.

 
ارتقای همکاری های آموزش فنی و حرفه ای وبسیج مهندسین کشاورزی استان کرمان
یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 08:19

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رییس بسیج مهندسین کشاورزی استان کرمان با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای دیدار نمود. محمدرضاجهانگیری ضمن تقدیر و تشکر از بسیج مهندسین کشاورزی، سال زراعی 94-94 را به واسطه فعالیتهای کشاورزی از طرف بسیج و دستگاههای دولتی سالهای پررونقی دانست و گفت: بالاترین رشد مربوط به کشاورزی و خدمات بوده است و این مدیون همکاری و هم افزایی بوده مجموعه های کشاورزی و همکاری بسیج وار این انجمن است. وی همچنین گفت: در حال حاضر مهمترین و بیشترین تهدید، تهدید منابع آبی می باشد.

وی آموزشهای فنی و حرفه ای در روستاها را بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای عنوان کرد که توسط ذینفعان شامل اساتید و افراد محلی بر اساس نیاز سنجی انجام می گیرد. به گفته وی در بحث آب، مجموعه آموزش فنی و حرفه ای نیازمند به همکاری و تربیت نیروهای متخصص در رشته آکوترونیک که رشته بسیار کاربردی است، می باشد و این یکی از نیازهای جامعه است. وی آمادگی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای را در جهت همکاری با بسیج مهندسین کشاورزی را در جهت ارتقا و رشد این رشته و صنعت را اعلام نمود. سرهنگ عسکرپور رییس بسیج مهندسین کشاورزی.....

ادامه مطلب...
 
ارائه بیش از سه میلیون و 495هزار و 542 نفر-ساعت آموزش مهارتی در آموزشگاه های آزاد استان کرمان
چهارشنبه, 29 دی 1395 ساعت 07:16

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، معاون فنی و آموزشی فنی و حرفه ای استان گفت: طی نه ماهه نخست سال جاری در قالب این آموزش ها 16هزار و 809 نفر از آموزش های مهارتی در آموزشگا ههای آزاد تحت پوشش بهره مند شده اند.افشین شهرکی افزود: 653 آموزشگاه آزاد بخش خصوصی در سراسر استان بعنوان همکار ارزشمند بخش دولتی و با شهریه مصوب به ترویج و توسعه مهارت آموزی در استان می پردازند.

مریم سلطانزاده رئیس اداره موسات کارآموزی آزاد و مشارکت های مردمی اداره کل نیز گفت: طی نه ماهه نخست سال جاری هزار و 730 نفر-ساعت آموزش به مدیران و 10 هزار و 632نفر-ساعت آموزش نیز به مربیان آموزشگاه های آزاد ارائه شده و در مورد 504 آموزشگاه نیز رتبه بندی و 218 مورد نظارت و بازرسی انجام شده است.وی از همه افراد متقاضی کار و مهارت خواست برای کسب و ارتقای مهارت به مراکز و یا آموزشگاه های آزاد سراسر استان مراجعه نمایند.

 
نشست تخصصی تئاتر در آموزشگاه آرین کرمان برگزار شد
دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 06:40

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e35/11364007_839393089507515_8549430_n.jpgبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، اولین نشست تخصصی تئاتر با موضوع مروری بر آثار و خاطرات استاد مهدی ثانی در محل تالار استاد کهن واقع در آموزشگاه آرین برگزار شد.

در این مراسم که با حضور عده ای از هنرمندان تئاتر استان برگزار شد، صمد قربان نژاد در ادامه تصریح کرد: با اصحاب تئاتر کرمان در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم فضایی را ایجاد کنیم که در طول سال تئاتر داشته باشیم. ضمن اینکه با برخی نهاد و ارگان برای حمایت در حال رایزنی هستیم . هدفمان هم فقط جذب حمایت مالی نیست مثلا....

ادامه مطلب...
 
حضور گسترده خانواده مهارت استان کرمان در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 08:04

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم که در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام کرمان و با حضور خانواده رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد خانواده مهارت استان شامل مدیران، مربیان و کارآموزان با حضور گسترده خود به یار دیرین امام و رهبری اداری احترام کردند.

همچنین در این مراسم که با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شد، خانم مهناز نجیب زاده مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بعنوان مدیرتشریفات بخش بانوان به نمایندگی از امور بانوان استانداری به فعالیت پرداخت...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 209

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1395
اسفند
4
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 73 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir