سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
انتخاب روابط عمومی استان کرمان به عنوان دبیر منطقه دو کشور
دوشنبه, 11 اردیبهشت 1396 ساعت 07:18

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، طی جلسه ای که با حضور اعضای روابط عمومی ستاد کشور و جمعی از مسولین روابط عمومی های استان انجام گردید، شورای روابط عمومی های سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور با هدف توسعه مشارکت حوزه های ستادی و روابط عمومی های ادارات کل استانی در سیاستگذاری و اجرای برنامه های اطلاع رسانی و ارتباطی این سازمان در دو سطح ملی و استانی در دستور کار قرار گرفت. هدف از تشکیل شورا و انتخاب دبیران منطقه انسجام و یکپارچگی ملی برنامه های اطلاع رسانی و ارتباطی و اشتراک تجارب، دانش و مهارتها می باشد. یکی از برنامه های مهم در سطح ملی تشکیل و فعال سازی کارگروه ستادی و استانی می باشد. در سطح استانی استان ها به 7 منطقه تقسیمم شده اند که در هر منطقه روابط عمومی یک استان به عنوان بیر منطقه با استان های منطفه مربوطه و همچنین دبیران سایر مناطق و اعضای ستاد شورای روابط عمومی در تعامل می باشد.

به گفته خانم مهناز نجیب زاده مدیر روابط عمومی و دبیر منطقه دو کشور، استانهای کرمان، خراسان شمالی، بوشهر و لرستان با دبیری استان کرمان در منطقه 2 کشور لحاظ گشته اند. به گفته وی فعالیت مستمر در تولید و پردازش محتوا، مشارکت فعال و تعامل مستمر از اهداف این منطقه می باشد.

 
انعقاد بزرگترین قرارداد آموزش مهارتی کشوربا بنیاد مستضعفان
یکشنبه, 10 اردیبهشت 1396 ساعت 06:04

بزرگترین قرارداد آموزش مهارتی کشوربا بنیاد مستضعفان کشور در منطقه محروم قلعه گنج در حال اجراست.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری از انعقاد بزرگترین قرارداد آموزش مهارتی کشور بین  اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با بنیاد علوی به نمایندگی از بنیاد مستضعفان کشور برای توسعه آموزش های مهارتی در منطقه نمونه اقتصاد مقاومتی قلعه گنج خبر داد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان  که در مراسم جشن بزرگ عید مبعث خانواده مهارت استان در تالار پالیز سخن می گفت با تبریک بعثت رسول خدا صلی الله علیه و آله وسلم گفت: آموزش در منطقه قلعه گنج از سال قبل شروع شده و 50 درصد کار تا کنون انجام شده و قرار است تا پایان آن، 2200 نفر از مردم روستاهای قلعه گنج با فراگیری آموزش ها توانمند شوند.وی وله وسلمو اشاره به توفیقات خوب این اداره کل در سال گذشته بر لزوم توسعه آموزش های مهارتی در سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال...

ادامه مطلب...
 
آموزش سرویس و نگهداری خودرو به دانش اموزان سیرجانی
شنبه, 02 اردیبهشت 1396 ساعت 09:43

دانش آموزان مدرسه بصیرت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان بازدید کرده و آموزش دیدند.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، 53نفر از دانش آموزان مدرسه راهنمایی بصیرت همراه با مربیان رشته های فنی مربوطه از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان بازدید کردند.

در حین این بازدید آموزشی، مبحث سرویس و نگهداری خودرو که یک بخش از کتاب حرفه وفن این گروه از دانش آموزان می باشد نیز بمدت 3 ساعت توسط مهندس دهیادگاری آموزش داده شد.در این بازدید خانم قاسمی از مسئولین مدرسه بصیرت، ضمن تقدیر از همکاری خوب فنی و حرفه ای، تجهیزات و وسایل اموزشی موجود در کارگاهها و وجود مربیان مجرب را بسیار عالی و فراتر از انتظار اعلام کرد.

 
اهداي لوح تقدير دوازدهمين همايش روابط عمومي الکترونیک به سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور
دوشنبه, 11 اردیبهشت 1396 ساعت 04:56

altبه گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،در آستانه هفته روابط عمومي و در همايش روابط عمومي الكترونيك كه با حضور مدعوين بخش روابط عمومي در كشور برگزار شد، لوح تقدير از سوي شوراي سياست گذاري اين همايش به روابط عمومي اين سازمان اهدا شد.

بنا براين گزارش،در اين همايش از آنوش صيادنژاد،مسئول روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، به پاس تقدير از خدمات علمي و عملي روابط عمومي اين سازمان، از سوي سيد غلامرضا كاظمي دينان،رئيس شوراي سياست گذاري، يحيي كمالي پور، رئيس شوراي مشورتي همايش و علي شوقي بنام دبير هفته روابط عمومي لوح تقدير و هديه اي دريافت كرد.

شايان ذكر است اين همايش با حضور فعالان حوزه روابط عمومي از سراسر كشور و با موضوعاتي از قبيل مسائل پيش روي روابط عمومي الكترونيك و ارتباط آن با اينترنت اشياء مدل هاي راه اندازي و استارت آپ ها، كسب و كار سنتي و تطابق آن با كسب و كارهاي نوين و روابط عمومي سبز روز نهم ارديبهشت ماه در هتل المپيك تهران برگزار شد.

 
کارگاه آموزشی سلامت کارکنان در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
یکشنبه, 10 اردیبهشت 1396 ساعت 05:56

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با هفته سلامت کارگاه آموزشی جسم روح سالم –کار سالم در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد.

در این جلسه استاد مدعو با تاکید بر لزوم پیشگیری قبل از بیماری گفت: باید تلاش کنیم با استفاده از مواد غذایی طبیعی و رعایت دستورات اسلامی و پزشکی، مطابق با ویژگیهای جسمی خود از بیماری ها پیشگیری کنیم.وی با اشاره به اینکه فصل بهار فصل رویش و رشد است بر کم خوردن و استفاده از موادغذایی مخصوص این فصل تاکید کرد.در این جلسه پرسش و پاسخ نیز برگزار شد.

 
چهار هزار نفر-ساعت آموزش کشاورزی به معتادان بهبود یافته جیرفتی ارائه شد
پنجشنبه, 31 فروردین 1396 ساعت 03:48

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت از ارائه چهار هزار نفر- ساعت آموزش مهارتی در رشته پرورش قارچ در قالب طرح توانمندسازی معتادان بهبود یافته خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، حسن شمس الدینی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت با اعلام این خبر افزود :به منظور کاهش آسیب های اجتماعی ، توانمندسازی افراد در معرض آسیب، ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، جلوگیری از گرایش به اعتیاد و بزهکاری از سه ماهه چهارم سال 95 تاکنون چهار هزار نفر ساعت آموزشی معتادان بهبود یافته در حرفه پرورش قارچ آموزش های مهارتی را فرا گرفتند .

وی بیان داشت: از آن جایی که اشتغال و آسیب های اجتماعی به عنوان دغدغه های مهم جامعه هستند برای کاهش مشکلات مربوط به این دو حوزه باید تقویت آموزش های فنی و حرفه ای...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 224

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
یکشنبه
1396
تیر
4
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 51 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir