سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
همزمان با هفته ملی مهارت: افتتاح نخستین مسابقات کشوری ربات های جنگجوی کشور در کرمان
یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 10:07

نخستین مسابقات کشوری ربات های جنگجو در سطح حرفه ای و همزمان با هفته ملی مهارت در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان افتتاح شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در مراسم افتتاح این مسابقات که همزمان با هفته ملی مهارت برگزار شد: سید علی موسوی معاون آموزش سازمان فنی و حرفه ای برگزاری این مسابقات را جایگاه نمود و ظهور استعدادهای جوانان و گرایش بیشتر نسل جوان بسمت مهارت و کار و تلاش عنوان کرد.

محمدرضا جهانگیری مدیرکل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز گفت: این مسابقات کشوری با همت سید جعفری، مدیر آموزشگاه آزاد لاوان که از مدال آوران و نخبگان مهارتی استان می باشد و با حمایت اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و مدرسه هوشمند شهید مهدوی برای نخستین بار...

ادامه مطلب...
 
معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور:لازمه توسعه پایدار هر کشوری مهارت آموزی است
یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 09:44

http://www.markazitvto.ir/img/9_72545.jpgمعاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه کرمان بمناسبت هفته ملی مهارت گفت: لازمه توسعه پایدار هر کشوری مهارت آموزی است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، سیدعلی موسوی معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه کرمان با اشاره به تدوین هفت هزار استاندارد اموزشی در این سازمان از 5-2800ساعت و طبق نیاز بازار کار و در بخش های مختلف اقتصادی گفت: لازمه توسعه پایدار هر کشوری مهارت آموزی...

ادامه مطلب...
 
پیام استاندار کرمان بمناسبت هفته ملی مهارت
یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 09:33

http://media.mehrnews.com/old/Original/1392/11/11/IMG10340738.jpgاستاندار کرمان طی پیامی به مناسبت هفته ملی مهارت،بر استفاده از ظرفیت جوانان پرتلاش روستاها برای ساخت و توسعه استان و جلوگیری از مهاجرت به شهرها بر مبنای توانمندی ها و برنامه های سازمان فنی و حرفه ای تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی استانداری کرمان، علیرضا رزم حسینی طی پیامی به مناسبت هفته ملی مهارت،بر استفاده از ظرفیت جوانان پرتلاش روستاها برای ساخت و توسعه استان و جلوگیری از مهاجرت به شهرها بر مبنای توانمندی ها و برنامه های سازمان فنی و حرفه ای تاکید کرد.

متن پیام بدین شرح می باشد:عزم جدی، تلاش های بی وقفه وتدابیر راهگشای دولت تدبیر و امیداز یک سو و رشد شتابان توسعه و الگوی مدیریت توسعه استانی به شکل متفاوت و برای اولین بار در سطح کشور با استفاده از ظرفیت شرکتهای توسعه گرا از سوی دیگر، لزوم افزایش توانمندی مردم استان کرمان با استفاده از ظرفیت آموزشهای مهارتیرا دو چندان کرده و از این رهگذر، گسترش همه جانبه مهارت آموزی، به عنوان یک ضرورت تفکیک ناپذیر در توسعه و پیشرفت کشور...

ادامه مطلب...
 
امضای تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان کرمان، اداره کل آموزش فنی حرفه ای و شرکت قوای محرکه بم
یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 09:50

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان امضاء تفاهم نامه همکاری کمیته امداد استان کرمان، اداره کل آموزش فنی حرفه ای و شرکت قوای محرکه ارگ بم با حضور معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور انجام شد.

آقای موسوی معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تفاهم نامه کمیته امداد را یک نهاد مقدس و مهم در کشور دانست و گفت: مددجویان کمیته امداد ظرفیت خوبی برای اشتغال و اقتصاد کشور هستند و باید با ارائه آموزش های لازم از این ظرفیت بهره برد.
وی به همکاری خوب کمیته امداد استان با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان اشاره کرد و افزود: تعامل و همکاری که بین این دو اداره وجود دارد در هیچ استانی وجود ندارد........

ادامه مطلب...
 
بازدید معاون آموزشی سازمان از آموزشگاه های فنی و حرفه ای فعال کرمان
یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 09:39

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، سید علی موسوی معاون آموزشی سازمان به همراه مدیر کل و جمعی از مسئولین اداره کل از سه آموزشگاه فعال گیتی گستر، ایلیا و نوین الکترونیک دیدن نمودند. آقای موسوی معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور ضمن تقدیر و تشکر از عملکرد واحد موسسات کارآموزی آزاد در جهت همسو نمودن و همکاری موثر با آموزشگاههای آزاد کرمان در راستای رشد و توسعه اشتغال استان از مدیران این آموزشگاه ها نیز تقدیر و تشکر نمود.

وی گفت: تفکر آموزشگاههای آزاد باید بر روی اشتغال باشد و کلیه آموزش ها باید بر اساس اشتغال منطقه باشد. وی بر واگذاری اختیارات بیشتر به آموزشگاههای آزاد تاکید نمود و از آموزشگاههای آزاد خواست تا به سمت آموزشهای مجازی حرکت نمایند تا سرمایه گذاری ها به هدر نرود و بتوانند از این فرصت های بهینه استفاده لازم و کافی را در بستر فناوری ببرند و این فرصت طلایی را به رقیبان خود ندهند. وی همچنین متذکر گردید که انجمن ها و کانون های صنفی باید متشکل از مدیران آموزشگاههای فعال و قوی استان باشند تا بتوانند با اندیشه و طرح های خود به امور آموزشگاههای دیگر رونق ببخشند.

 
افتتاح جشنواره ملی مهارت و اشتغال و نمایشگاه بزرگ دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
یکشنبه, 01 مرداد 1396 ساعت 09:04

جشنواره ملی مهارت و اشتغال و نمایشگاه بزرگ دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ا ی استان کرمان با حضور معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مقامات استانی افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، سیدعلی موسوی معاون سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در مراسم افتتاح این نمایشگاه بر حمایت از بخش خصوصی و افزایش همکاری های بین بخشی تاکید کرد.نمایشگاه دستاوردهای آموزش فنی و حرفه ای و دستگاه های همکار و آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی همزمان با هفته ملی مهارت با حضور سیدعلی موسوی معاون آموزش سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و مقامات استانی در مجتمع نمایشگاه اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان افتتاح شد.این نمایشگاه متنوع در بخش های مختلف آموزشی، مهارتی و فنی از 31 تیر تا 6مرداد پذیرای علاقمندان و بازدیدکنندگان می باشد.

 
مطالب بیشتر...
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 7 از 236

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
دوشنبه
1396
مرداد
30
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 14 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir