سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
مبادله سند برنامه هاي اجرايي- آموزشي سال 1396 مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 04:48

سند برنامه هاي اجرايي- آموزشي سال 1396 مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در آخرین جلسه شورای اداری -آموزشی سال 1395 مبادله شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان آخرین جلسه شورای اداری در سال ۹۵ با حضور مدیر کل معاونین روسای واحدها و مراکز برگزار گردید.

محمدرضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در این جلسه اهمیت جلسات شورای اداری را ناگزیر از اجرا و بسیاز مهم دانست. وی گفت: در این جلسه سعی بر این شده است تا مطالب مورد نیاز در خصوص حوزه های متفاوت ارایه شود. وی همچنین گفت: همه روسا در حوزه کاری خود خبره و متعهد هستند اما باید مطالب کاربردی این جلسه را مد نظر قرار دهند و کار را دنبال نمایند. وی یادآور شد که همه دارای نقاط قوت خاصی هستند و این به مجموعه آموزش فنی و حرفه ای کمک شایانی می کند. وی متذکر شد که من همه همکارانم را باور دارم و......

ادامه مطلب...
 
ششمین همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی و اشتغال
چهارشنبه, 18 اسفند 1395 ساعت 06:08

alt

 
نخستین آموزشگاه تراش سنگ های قیمتی ارزوئیه کرمان افتتاح شد
سه شنبه, 17 اسفند 1395 ساعت 08:20

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نخستین کارگاه تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی با نام فراهوش باحضور منظری توکلی فرماندار وسایر مدیران ادارات این شهرستان افتتاح گردید

سلاجقه مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارزوئیه با اشاره به اینکه استان کرمان بهشت سنگ های معدنی-قیمتی و نیمه قیمتی است گفت: این آموزشگاه با همکاری بخش خصوصی و با هدف رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان منطقه و ایجاد اشتغال پایدار تاسیس شده است.

وی افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در رشته های پرورش وکاربر گیاهان دارویی .حسابداری عمومی، برق صنعتی، مونتاژ تابلوهای الکتریکی نیز به ارائه آموزش های مهارتی می پردازد.سلاجقه افزود: رشته سرمه دوزی نیز با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان در حال اجراست.

 
برگزاری نخستین همایش ملی هیدروپونیک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای مشکان
یکشنبه, 22 اسفند 1395 ساعت 10:32