سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
اهدای تندیس ویژه مسابقات ربات های جنگجوی کشور به مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
سه شنبه, 03 مرداد 1396 ساعت 07:22

حامی مالی نخستین و حرفه ای ترین مسابقات ربات های جنگجوی کشور از اهدای تندیس ویژه مسابقات ربات های جنگجوی کشور به مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، ترکزاده رئیس مدرسه هوشمند مهدوی کرمان و حامی مالی نخستین و حرفه ای ترین مسابقات ربات های جنگجوی کشور از اهدای تندیس ویژه مسابقات ربات های جنگجوی کشور به مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان خبر داد.وی با اشاره به لزوم حمایت از استعدادهای جوان استان و کشور گفت: اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بعنوان متولی اموزش های مهارتی نقش بسیار ارزشمندی درحمایت از برگزاری این مسابقات برعهده داشت.

 
برگزاری مسابقات ملی رباتیک حرفه ای کشور در کرمان، نقطه عطفی در بروز استعدادهای جوانان است
سه شنبه, 03 مرداد 1396 ساعت 06:18

مدیرکل بانوان و خانواده استاندار کرمان در حاشیه بازدید از آخرین روز نخستین مسابقات ملی ربات های جنگجوی کشور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بر نقش مهم این مسابقات در ظهور و بروز استعدادهای جوانان تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، فاطمه السادات حسینی با تاکید بر لزوم حمایت صنایع و کارخانجات بزرگ از استعدادهای جوانان نخبه گفت: برگزاری این مسابقات در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای نشان دهنده نقش مهم مهارت در توسعه فرهنگ کار و تلاش و نیز زمینه ساز بروز و ظهور استعدادهاست.

سید علی سید جعفری مجری نخستین مسابقات حرفه ای رباتیک کشور roboskills در کرمان...

ادامه مطلب...
 
دیدار معاون آموزشی سازمان با خانواده مهارت استان کرمان
دوشنبه, 02 مرداد 1396 ساعت 09:33

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان معاون آموزشی سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور با مسولین کارشناسان نماینده مربیان روسای مراکز و مدیران آموزشگاههای آزاد و انجمن صنفی آموزشگاههای آزاد استان کرمان دیدار نمود. در ابتدا رییس واحد آموزش اداره کل آقای ملامحمدی به تشریح روند تفاهمنامه ها طرح ها و وضعیت آموزشی استان پرداخت. سپس هر کدام از نمایندگان واحد ها به بیان مسایل و مشکلات پرداختند. در ادامه آقای موسوی معاون آموزشی سازمان ضمن تبریک هفته ملی مهارت به همه خانواده مهارت استان کرمان گفت: تیم بسیار خوب و قوی در کرمان وجود دارد.

وی همچنین گفت: کارآموز همانند خون در رگهای مجموعه آموزش فنی و حرفه ای است و همه باید تلاش کنیم تا فرایند آموزش فنی و حرفه ای را تقویت کنیم علی الخصوص با معیار کارآموز که مهمترین معیار برای مجموعه است. حضور بیشتر کارآموزان در مراکز آموزش فنی و حرفه ای تنها با برند سازی و تضمین کیفیت آموزشی صورت می گیرد. وی همچنین در خصوص جذب کارآموز در آموزشگاههای آزاد استان گفت: امروزه نیازمند اصلاح ادبیات در مجموعه آموزش فنی و حرفه ای هستیم و این مساله بسیار ضروریست . .........

ادامه مطلب...
 
حرفه ای ترین ربات های جنگجوی کشور مشخص شدند/کرمانی ها جوایز را درو کردند
سه شنبه, 03 مرداد 1396 ساعت 07:16

نخستین مسابقات حرفه ای ربات های جنگجوی کشور با معرفی نفرات برتر به کار خود در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان پایان داد.مشخص شدند/به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: نوجوانان و جوانان باید بجای فضای مجازی در فضای واقعی استعدادهای خود را بروز دهند.وی در مراسم تجلیل از حرفه ای ترین ربات های جنگجو و ربات های مهارت کشور در کرمان بر حمایت و تداوم این مسابقات تاکید کرد.در پایان نفرات برتر در سه بخش ربات های جنگجو ونیز در بخش ربات های مهارتی تجلیل شدند.

در بخش لیگ ربات های جنگجوی سبک، تیم لاوان رتبه های نخست و سوم و تیم Amg oruog از سبزوار رتبه دوم را کسب کرد.در لیگ جنگجوی متوسط تیم Fighter از شهربابک رتبه اول، دانشگاه ازاد سیرجان رتبه دوم و رتبه سوم را NRRC از شیراز کسب نمود.

در لیگ جنگجوی نیمه سنگین، تیم لاستیک بارز از کرمان رتبه اول و تیم ماهان از اصفهان رتبه دوم و تیم ربو سما از بابل رتبه سوم را کسب کردند.در لیگ مهارت و جنگجوی ابتدایی نیز ربات های تیم های  لاوان رتبه های اول و سوم و تیم علم وفن شهربابک رتبه دوم مسابقات را کسب کردند.در پایان این مسابقات از مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اهدای تندیس ویژه مسابقات تقدیر شد.

 
رقابت هیجان انگیز حرفه ای ترین ربات های جنگجوی ایران در فنی و حرفه ای کرمان
سه شنبه, 03 مرداد 1396 ساعت 06:13