سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

آموزش فنی و حرفه ای ساکنین سکونتگاه های غیررسمی کرمان در مرکز شماره شش
شنبه, 20 آذر 1395 ساعت 17:10

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان محمدرضاجهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در بازدید از روند آموزش ساکنین سکونتگاهای غیر رسمی در مرکز شماره شش بر ارتقای آموزش های مهارتی برای اقشار در معرض آسیب تاکید کرد. وی ضمن گفتگو با تعدادی از مهارت آموزان، تلاش بیشتر آنان در کسب آموزش های مهارتی را خواستار شد.

خانم ملایری کارشناس امور فرهنگی و اجتماعی استانداری کرمان نیز از وضعیت آموزش این گروه از جامعه در مرکز شماره شش ابراز رضایت نمود و مدیریت و تیم کارکنان مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش کرمان را افرادی با پشتکار و مسولیت پذیر...

ادامه مطلب...
 
کسب رتبه اول کشوری مسابقات قرآن کریم رشته مفاهیم توسط اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
پنجشنبه, 18 آذر 1395 ساعت 07:09

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، پنجمین دوره مسابقات کشوری قرآن سازمان آموزش فنی وحرفه ای کشور به میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای فارس در شیراز سومین حرم اهل بیت (ع) در حرم مطهر حضرت احمد بن موسی (ع) از تاریخ 17 لغایت 18 آذرماه سالجاری برگزار گردید. در رشته مفاهیم قرآن کریم آقای مهدیزاده مربی مرکز آموزش فنی و حرفه ای زرند برای دومین سال پیاپی رتبه اول کشوری و نیز خانم بتول کمشکی کارشناس حراست اداره کل رتبه دوم را کسب نمودند.

لازم به ذکر است اين دوره از مسابقات در ابتدا در سه مرحله شهرستاني، استاني و منطقه اي برگزار گردید كه در مرحله کشوری نخبگان قرآنی سازمان آموزش فنی و حرفه ای اعزام شده از سوی استانهای کشور در شاخه های مختلف اعم از قرائت، ترتیل، مفاهیم و ... در بخش خواهران و برادران به رقابت پرداختند.

 
دیدار مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای با مدیر کل صدا و سیمای مرکز کرمان
پنجشنبه, 18 آذر 1395 ساعت 05:35

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای با مدیر کل صدا و سیمای کرمان آقای دکتر رمضانی دیدار کرد. آقای جهانگیری ضمن تشکر از واحد صدا و سیمای کرمان و حضور آن در تمامی عرصه ها و برنامه های با کیفیت تشکر نمود. وی به نمایش گذاشتن مهارتهای بخش خصوصی و بخش دولتی را یک اتفاق دانست که نشاندهنده قدرت و زحمت ابزارهای رسانه ایست که منجر به اشتغال می گردد. وی همچنین گفت در زمینه فرهنگ کار نیز صدا و سیما ورود پیدا کرده است اما نیاز بیشتری احساس می شود. به گفته وی استانداردهای آموزش فنی و حرفه ای استانداردهای سازمان جهانی کار می باشد. وی همچنین یادآور شد که هر ساله دارای تعهدات آموزشی هستیم و امسال با توجه به اقتصاد مقاومتی مازاد تعهدات را در پیش داریم و این آموزشها با بررسی نیاز صنایع صورت می گیرد.

وی همچنین گفت: وضعیت آموزشهای مهارتی بسیار خوب و رو به رشد است و این به همت و تلاش مجموعه صدا و سیما و دیگر دستگاهها بوده است. آقای دکتر رمضانی هدف صدا و سیمای استان کرمان را خدمت به شهر کرمان بر شمرد و گفت: این شهر دارای ظرفیت های ناشناخته ای است و حرکتی برای استان شروع شده و همه جانبه است و کلیه ظرفیتهای موجود را پوشش می دهد. وی همچنین از مجموعه آموزش فنی و حرفه ای خواست تا آموزشهای لازم نیروهای کار صدا و سمای مرکز کرمان از جمله خدمات و تشریفات را بر عهده بگیرد.

 
توانمندی مهارتی مددجویان بهزیستی جیرفت ارتقا می یابد
پنجشنبه, 18 آذر 1395 ساعت 09:56

در راستای اجرای تفاهمنامه فی مابین دو دستگاه، رئیس آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت و بهزیستی این شهرستان دیدار و گفتگو کردند.حسن شمس الدینی رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان جیرفت در حاشیه بازدید مسئولان بهزیستی، نقش آموزش های فنی و حرفه ای را در ایجاد اشتغال پایدار جامعه مهم توصیف کرد و گفت: ترویج و اطلاع رسانی در مورد شرایط و نحوه برگزاری دوره های آموزشی به خانواده ها بخصوص جوانان و نوجوانان می تواند در جذب بیشتر آنان به این دوره ها موثر باشد.

وی تاکید کرد: مدرسان مراکز آموزش فنی و حرفه ای آموزش های مهارتی ضمن انجام وظایف اداری، باید تجربیات و مهارت های شغلی خود را نیز به نسل جوان منتقل کنند.شمس الدینی گفت: برای استفاده از تمامی ظرفیتها و امکانات موجود ادارات و به منظور توانمندسازی جامعه هدف بهزیستی و فنی و حرفه ای تفاهم نامه فی مابین به امضا رسیده است.وی بیان داشت: هدف از این دیدار و گفتگو....

ادامه مطلب...
 
تقدیر از کارگردان و تهیه کننده برنامه انرژی مثبت توسط مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و صدا و سیما
پنجشنبه, 18 آذر 1395 ساعت 06:54

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کشور مدیران کل آموزش فنی و حرفه ای و صدا و سیمای استان کرمان از آقای نعمت اللهی کارگردان برنامه انرژی مثبت برای تهیه برنامه ویژه خانواده مهارت قدردانی نمودن و بنا به یادبود لوح تقدیر به وی ارائه گردید. آقای جهانگیری پخش برنامه انرزی مثبت را فرصتی مناسب در جهت معرفی آموزشهای مهارتی دانست. به گفته وی از زمان شروع پخش این برنامه آمار متقاضیان ثبت نام رشد صعودی داشته است و این موهبت را از حمایتهای بی دریغ صدا و سیمای استان کرمان در ترویج امر مهارت آموزی دانست.

آقای دکتر رمضانی نیز ضمن تشکر از کارگردان، وظیفه صدا و سیما را خدمت رسانی به مردم و جامعه دانست و گفت: انشالله صدا و سیمای مرکز کرمان بتواند با کمک مردم علی الخصوص خیرین به تولید محتوی مطالب فرهنگی بپردازد تا بتوانیم به کاهش آسیب های اجتماعی کمک نماییم. به گفته وی فرهنگ سازی باید از طریق رسانه ملی انجام پذیرد تا شاهد معضلات و مشکلات در سطح جامعه نباشیم. وی همچنین بر حمایت کامل از ترویج امر مهارت آموزی در جامعه توسط رسانه ملی تاکید نمود.

 
برای اولین بار، اجرای طرح حضور آموزش فنی و حرفه ای در مدارس کرمان
چهارشنبه, 17 آذر 1395 ساعت 10:08

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، برای نخستین بار طرح حضور مربیان آموزش فنی وحرفه ای در مدارس با همکاری آموزشگاههای آزاد آغاز شد. این طرح با حضور مربیان و مدیران آموزشگاههای آزاد لاوان در زمینه الکترونیک و رباتیک، گوهر پارسی در زمینه تراش سنگ های قیمتی، جوانه در زمینه تولید تراریوم و محیط و محاط در زمینه معماری ودکوراسیون و در مدرسه نوین کرمان کلید خورد.

گفتنی است در صورت استقبال، این برنامه در کلیه مدارس متقاضی و در جهت توسعه فرهنگ مهارت در جامعه از طریق کودکان و نوجوانان و با همکاری آموزشگاهای آزاد فنی و حرفه ای اجرا خواهد شد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 6 از 203

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
سه شنبه
1395
دی
28
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 18 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir