سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
سهم 1.35 درصدی مهارت آموزی از بودجه آموزشی کشور
شنبه, 02 دی 1396 ساعت 09:25

http://www.irantvto.ir/uploads/4_78818.jpgبا اینکه سهم مهارت آموزی در ایجاد اشتغال بر کسی پوشیده نیست اما سهم آن از بودجه آموزشی سال آینده کشور فقط 1.35 درصد است.به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از خبرگزاری ایرنا، سهم بودجه آموزشی در لایحه بودجه 1397 که از سوی رئیس جمهوری به مجلس شورای اسلامی تقدیم شده است،562 هزار و 539 میلیارد و 229میلیون ریال است که از این میزان فقط 1.35درصد یعنی هفت هزار و 593 میلیارد و 642میلیون ریال سهم سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور است.

در بودجه آموزشی کشور سهم وزارت آموزش و پرورش 63.97 درصد، دانشگاه جامع علمی – کاربردی 0.46 درصد، دانشگاه فنی و حرفه ای 1.32 درصد، وزارت علوم،تحقیقات و فناوری بدون دانشگاهها 2.43 درصد و دانشگاههای کشور 30.48 درصد است.این در حالیست که در بند «ز» ماده 4 قانون برنامه ششم دولت مکلف شده است...

ادامه مطلب...
 
رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای: خروج جامعه از فقر نیازمند نهادینه کردن فرهنگ مهارت آموزی است
چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 16:14

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر کار و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور عصر امروز در جلسه شورای اداری و اموزشی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان در قلعه گنج، مهارت آموزی را یک حق شهروندی توصیف کرد.وی که در منطقه ویژه اقتصاد مقاومتی، شهرستان محروم قلعه گنج سخنرانی می کرد ادامه داد:مردم حق دارند که عادلانه از مهارت ها در جامعه استفاده کنند و این مهارت ها باید بر مبنای نیاز مردم باشد.

پاک سرشت با اشاره به ماموریت بزرگ سازمان فنی و حرفه ای در کشور تصریح کرد: متاسفانه با وجود این رسالت بزرگ، امکاناتی کمی در اختیار این مجموعه است و این در حالی است که فعالیت ها و اقدامات انجام شده در راستای محرومیت زدایی و کاهش فقر اگر بر پایه مهارت باشد ...

ادامه مطلب...
 
سفر رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به "قلعه گنج"اقتصاد مقاومتی
چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 09:21

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به منطقه ویژه اقتصاد مقاومتی کشور"قلعه گنج"از پروژه توان افزایی جوامع محلی با محوریت مهارت آموزی تقدیر کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در سفر به شهرستان "قلعه گنج"منطقه ویژه اقتصاد مقاومتی کشور از آموزش های مهارتی و طرح های مختلف محرومیت زدایی در روستاها و مناطق مختلف آن بازدید کرد.

در این بازدیدها که با حضور سعیدی کیا رئیس بنیاد مستضعفان کشور، معاون اقتصادی استانداری کرمان و مدیران کل کرمان و هرمزگان و مسئولین استانی و محلی برگزار شد ، دکتر پاک سرشت بر لزوم توسعه آموزش های مهارتی که منجر به محرومیت زدایی می شوند..

ادامه مطلب...
 
دکتر پاک سرشت: گره گشای مشکلات جامعه مهارت آموزی است
چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 16:52


به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، معاون وزیر کار و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور گفت: جامعه متوجه شده است که گره گشای مشکلات مهارت آموزی است. دکتر سلیمان پاک سرشت که در جلسه شورای اداری و آموزشی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان در قلعه گنج سخن می گفت تصریح کرد: مردم و شهروندان حق دارند از آموزش های عادلانه برخوردار شوند که یکی از الزامات آن مهارت است. وی هدف از سفر به استان کرمان را پیگیری تفاهمنامه سازمان در کنار بنیاد مستضعفان ذکر کرد و گفت: تصمیم گیری های از راه دور آفت جدی برای تصمیم گیری های...

ادامه مطلب...
 
معاون وزیر کار: آمادگی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در آبادانی "قلعه گنج"
چهارشنبه, 29 آذر 1396 ساعت 10:06

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، معاون وزیر کار و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور که در میان جمع پرشور مردم محلی در مسجد روستای رمشک قلعه گنج استان کرمان سخن گفت و   از تلاش های بنیادمستضعفان در توسعه و محرومیت زدایی این منطقه تشکر کرد.

وی وحدت را عامل همدلی و نجات دانست و گفت: باید همدلی را در عمل و برآورده ساختن نیازهای جامعه معنا کنیم.محمدرضا جهانگیری، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان هم در این جلسه گفت: طبق قرارداد با بنیاد علوی به نمایندگی از بنیاد مستضعفان کشور، آموزش مهارتی ۲۱۲۳نفر در منطقه محروم قلعه گنج ....

ادامه مطلب...
 
سرپرست جدید روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور منصوب شد
سه شنبه, 28 آذر 1396 ساعت 07:16

https://www.prnanews.com/wp-content/uploads/2017/12/image_142927.jpegطی حکمی از سوی دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، دکتر عزت اله پوریان به سمت سرپرست حوزه روابط عمومی این سازمان منصوب شد.

در این حکم آمده است:نظر به مراتب تعهد، تخصص و تجارب ارزشمند جناب عالی، به موجب این ابلاغ به سمت سرپرست حوزه روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور تعیین می شوید.

انتظار می رود باتوجه به اهمیت روابط عمومی کارآمد با بهره مندی از ظرفیت های سازمانی، با نگاه به اسناد بالا دستی، منشور کاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نسبت به برنامه ریزی و پیگیری برنامه ها و اهداف اقدام نمایید.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 5 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 28 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir