سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
آخرين نشست شوراي معاونين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در سال95
یکشنبه, 06 فروردین 1396 ساعت 06:16

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،شوراي معاونين پاياني سال 1395، با حضور محمدامين سازگارنژاد، رياست سازمان،رحمت اله رحمتي قائم مقام ،مشاورين و معاونين اين سازمان برپا شد.بنابراين گزارش، در اين نشست سازگارنژاد،ضمن ابراز قدرداني از زحمات مشاورين و معاونين سازمان در سالي كه گذشت،و نويد سالي پربار، بر همدلي و هم افزايي هر چه بيشتر آنان در سال آتي تأكيد كرد.

رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،با نگاهي اجمالي به فعاليتهاي صورت گرفته اين سازمان در سال 95 و مثبت ارزيابي نمودن آنها در تحقق اهداف سازماني، بيان داشت:اميدواريم در سال آينده بتوانيم با مشاركت جمعي و همدلي در راه رسيدن به اهداف متعالي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گام برداريم.وي همچنين ادامه داد: اميدواريم در سال 1396 بتوانيم سند نهايي برنامه هاي پيش بيني شده را به بهترين وجه ممكن اجرايي نماييم.اين گزارش مي افزايد:در ادامه اين نشست هر يك از معاونين و مشاورين به بيان ديدگاههاي و نظرات خود در رابطه با برنامه هاي سازمان با محوريت مهارت آموزي پرداختند.

 
حضور مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در کارگاه توانمندسازی زنان
سه شنبه, 24 اسفند 1395 ساعت 03:56

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان کارگاه‌های آموزشی طرح توان افزایی زنان مدیر و مسئول استان کرمان به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان برگزار شد. دوره آموزشی توان افزایی زنان مدیر و مسئول در استان با هدف ارتقای دانش و مهارت‌های مدیریتی زنان مدیر و مسئول در استان، بهبود مدیریت عملکرد زنان مدیر و مسئول در استان، فراهم نمودن زمینه‌های رشد و شکوفایی، استعدادها و توانمندسازی زنان مدیر و مسئول در راستای حضور اثربخش آنان، ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر بین دست اندرکاران امورخانواده، ایجاد زمینه هایی برای استفاده از ظرفیت‌های دستگاه های دولتی، شوراهای اسلامی، دهیاری‌ها، در توسعه امور زنان و خانواده و زمینه سازی برای هم افزایی، تجمیع منابع، امکانات و همچنین انتقال تجربیات، برگزار شد.

مهناز نجیب زاده مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هدف از شرکت در این دوره را کمک به کار آمدتر شدن بیشتر زنان در حوزه های مدیریتی و تصمیم گیری و افزایش دانش تخصصی آنها برای تغییرات ارزشمند در جامعه دانست. زنان عضو شوراهای اسلامی، مدیران کل، معاونین، مشاورین اموربانوان دستگاهها،فرمانداریها و کارشناس مسئولان حوزه بانوان استانداریها از مشمولین شرکت در این کارگاهها بودند

 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :تلاش دولت برای افزایش اهمیت مدرک صلاحیت حرفه ای
دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 05:39

http://www.irantvto.ir/uploads/2_70713.jpgوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تلاش دولت برای افزایش اهمیت مدرک صلاحیت حرفه ای گفت: کمسیون علمی دولت در حال بررسی این موضوع است که مدرک صلاحیت حرفه ای به عنوان یک مدرک قابل قبول در سطح بین المللی پذیرفته شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،دکتر علی ربیعی روز جمعه در جریان افتتاح مرکز سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای کردستان در سنندج و در جمع خبرنگاران افزود: با همکاری هایی که از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای صورت می گیرد صلاحیت حرفه ای مدرک قابل قبول و مهمی در کشور خواهد شد.

وی اظهار کرد: امیدواریم افراد بیشتری به سمت کسب صلاحیت حرفه ای بروند تا در کنار افزودن مهارت و دادن صلاحیت حرفه ای آنها بتوانیم مدرکی کاربردی...

ادامه مطلب...
 
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت روز زن و سال جدید
چهارشنبه, 25 اسفند 1395 ساعت 11:11

http://www.2dayfun.ir/wp-content/uploads/2015/03/%D9%84%D8%AD%D8%B8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84.jpghttp://www.askquran.ir/gallery/images/5405/1_b.gifبه نام علیمی که فاطمه (س) را دخت گرانقدر محمد مصطفی (ص) و همسر علی مرتضی (ع) قرارداد.سلام بر مادر رسالت، همسر ولایت، رحمت حق، گل گلزار نبی، عزیز سرمدی، نور چشمان نبی، عزیز داور، علی را یاور، یگانه گوهر از نسل احمد، خاتون دوسرا، ام ابیها و درود بر همه بانوان بخصوص بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان.

در آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” و طمطراق پیک بهاران و آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم خانواده معزز آموزش فنی و حرفه ای استان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی ، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.

 
مرحله نخست اولین دوره مسابقات ویژه مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برگزار شد
دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 11:02

http://www.irantvto.ir/uploads/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86_70741.jpgمرحله نخست، اولین دوره مسابقه انگیزشی ویژه مدیران آموزشگاه های آزاد کشور، به طور همزمان در مراکز آزمون ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان های کشور پنج شنبه 19 اسفند ماه سالجاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مريم اسلامي، مديركل دفتر آموزشگاه هاي آزاد و مشاركت هاي مردمي اين سازمان و رييس ستاد اجرائي مسابقات مذكور در اين خصوص اعلام كرد: به دنبال برگزاری موفق مسابقه انگیزشی ویژه " روسای مراکز بخش دولتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور " و نتایج و خروجی ارزنده این مسابقه که در سه مرحله اجراشد؛ به دستور ریاست محترم سازمان ، پیشنهاد برگزاری مسابقه مشابه در دستور کار شورای معاونین سازمان قرار گرفت...

ادامه مطلب...
 
تقدیر فرماندار ارزوئیه از رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان
دوشنبه, 23 اسفند 1395 ساعت 05:26

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، فرماندار ارزوئیه حمید منظری توکلی طی لوحی از خدمات علیرضا سلاجقه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان تقدیر کرد.

در متن این لوح آمده است: از زحمات و تلاش ارزشمند و صادقانه جنابعالی در جهت پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در شهرستان ارزوئیه تقدیر می گردد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 5 از 217

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
جمعه
1396
اردیبهشت
8
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 50 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir