سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
نخبگان کرمانی به مسابقات جهانی مهارت 2017 اعزام می شوند
دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 05:58

نخبگان کرمانی در قالب تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران، به مسابقات جهانی مهارت 2017 ابوظبی اعزام خواهند شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، علیرضا عبدالکریمی مهارت آموخته رشته الکترونیک و مجید رنجبر کارشناس رشته ساخت و تولید بعنوان اعضای تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران مهرماه به مسابقات جهانی مهارت 2017 ابوظبی اعزام خواهند شد.

محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان با اعلام این خبر گفت: برگزیدگان نهایی شانزدهمين و هفدهمين مسابقات ملی مهارت پس از شركت در اردوهاي آماده سازي و گزينش نهايي، درچند رشته منتخب به چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت 2017 در ابوظبي...

ادامه مطلب...
 
ضرورت توسعه همكاري آموزشي بين سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور و صاحبان تكنولوژي
دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 04:48

معاون آموزش سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور بر ضرورت توسعه همكاري آموزشي بين اين سازمان و صاحبان تكنولوژي تأكيد كرد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، علي موسوي، معاون آموزش اين سازمان در نشست امضاي تفاهم نامه همكاري اين سازمان و شركت مديران خودرو كه با حضور رحمت اله رحمتي، قائم مقام سازمان و محمد علی قادری، مدیرعامل شرکت مدیران خودرو و جمعي از مسوولان دو مجموعه برگزار شد، با بيان اينكه در كشور3 سيستم آموزشي؛رسمي، غيررسمي و سازمان نيافته داريم افزود: سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور متولي آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي غير رسمي است .

وي در ادامه ضرورت ارائه آموزش هاي مهارتي فني و حرفه اي در جامعه را آموزشي، اجتماعي، اقتصادي تكنولوژي دانست و افزود: سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور در حوزه اقتصادي و تكنولوژي با شركت مديران خودرو در راستاي اجراي تفاهم نامه ...

ادامه مطلب...
 
ایجاد خانه مهارت در مرکز شماره شش کرمان با همکاری بسیج سازندگی
دوشنبه, 03 مهر 1396 ساعت 05:11

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، جلسه نشست مسئولین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، استانداری کرمان، راه و شهرسازی و بسیج سازندگی در مرکز شماره شش کرمان برگزار گردید. در این جلسه آقای جهانگیری ضمن تشکر از دستگاههای فوق جهت هم افزایی گفت: این مجموعه متعلق به مردم و در خدمت مردم است. وی توانمند سازی افراد در سکونتگاههای رسمی را جز برنامه های دولت تدبیر و امید و همه دستگاهها دانست.

خانم موسی پور مدیر کل دفتر امور اجتماعی استانداری کرمان نیز کمک به این افراد را حفظ انقلاب و دستاوردهای آنان دانست و گفت: توانمندسازی این افراد باعث پیشگیری از آسیب های جدی است که اینگونه مناطق را تهدید می کند. سردار پاداش رییس بسیج سازندگی کرمان نیز وظیفه سپاه را خدمت به انقلاب و مردم دانست و گفت: بسیج سازندگی از تلاش و کوشش در راه آبادانی و توانمندسازی افراد دست بر نمیدارد و همیشه پیرو فرامین رهبر معظم انقلاب و آرمانهای بنیانگذار جمهوری اسلامی است.

 
آموزش هاي مهارتي سرمايه گذاري در مسير توسعه اقتصادي كشور مي باشند
دوشنبه, 10 مهر 1396 ساعت 04:56

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، رحمت اله رحمتي، قائم مقام اين سازمان در نشست امضاي تفاهم نامه با شركت مديران خودرو (MVM) با اشاره به واقعه بزرگ تاريخي و بي مانند عاشورا،تكريم و بزرگداشت اين حركت عظيم انساني را در مقابله با استبداد، خودكامگي و بي عدالتي و ترويج فرهنگ اخلاق و ارزش هاي انساني و عدالت محوري امري مهم عنوان كرد.

در ادامه نشست امضاي تفاهم نامه با تكريم شهيد والا مقام؛ محسن حججي به عنوان اسطوره اي ديگر در مسير بزرگ انسانيت و اسلام و با احترام اين حركت عظيم و تكريم مقام رفيعش با قيام حاضران و ذكر فاتحه و صلوات ادامه يافت.قائم مقام سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور...

ادامه مطلب...
 
بازدید سفیر استرالیا از آموزش های فنی و حرفه ای اتباع خارجه در کرمان
دوشنبه, 03 مهر 1396 ساعت 11:05

سفیر استرالیا از اجرای آموزش های فنی و حرفه ای اتباع خارجه در دشت زحمتکشان کرمان تقدیر کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان ایان دیوید بیگز سفیر استرالیا و همسرش در بازدید از آموزش های فنی و حرفه ای مهاجران افغانی در دشت زحمتکشان کرمان ضمن تقدیر از این آموزش ها گفت: مهمترین نیازهای پناهندگان در ایران با توجه به بازدیدهای انجام شده آموزش است که در سرنوشت و آینده افراد نقش زیادی دارد.
وی ادامه داد: نیازهای مهم دیگر پناهندگان در ایران در بخش بهداشت، درمان و اشتغال است.وی با استناد به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در امر آموزش رایگان برای همگان، گفت: امیدواریم اثرات این طرح را برای جامعه افغان ساکن ایران مشاهده کنیم.

ناحیه صنعتی دشت زحمتکشان با مساحت ۴۹ هکتار در کیلومتر۱۲ جاده زنگی آباد به کاظم اباد کرمان واقع شده است.

 
برنامه های هفته امربه معروف ونهی ازمنکر و هفته دفاع مقدس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور اعلام شد
یکشنبه, 02 مهر 1396 ساعت 10:24

Image result for ‫هفته امر معروف‬‎برنامه های هفته امربه معروف ونهی ازمنکر و هفته دفاع مقدس سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور توسط دبير شوراي امر به معروف و نهي از منكر اين سازمان اعلام شد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور، سعيد عقيلي، دبير شوراي امر به معروف و نهي از منكر اين سازمان تقارن آغاز سال تحصیلی جديد با هفته دفاع مقدس، محرم و هفته امربه معروف ونهی از منکر را اتفاق مبارکي دانست.

وي افزود: کسب علم ، حماسه دفاع از وطن، فلسفه عاشورا و محرم همه نوعی معروف اند وما را به سمتی سوق می دهد که در جهت تحکیم ارزش ها وترویج گفتمان امربه معروف ونهی ازمنکر تلاش کنیم .سعيد عقيلي بيان داشت: فضاسازی وتبلیغات محیطی، غبار روبی وعطرافشانی وگلباران مزار شهدای جنگ تحمیلی...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 246

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
سه شنبه
1396
آبان
2
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 33 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir