سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
برگزاری کارگاه آموزشی راههای کنترل و پیشگیری فشار خون
پنجشنبه, 28 اردیبهشت 1396 ساعت 04:16

altaltبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، کارگاه آموزشی راههای کنترل و پیشگیری فشار خون توسط مرکز پیشگیری و ارتقا سلامت تیرگان و دانشگاه علوم‌پزشکی کرمان و با حضور خانم کوهستانی کارشناس مسئول بیماریهای غیر واگیر در سالن ششم مرداد اداره کل با حضور کارکنان برگزار گردید. این کارگاه به همت و پیگیری واحد رفاه اداره کل انجام گردید. آقای محمود آبادی رییس اداره رفاه برگزاری این کارگاه را در جهت ارتقای سلامت جسمی کارکنان موثر دانست و بر تداوم کارگاههایی در حوزه پیشگیری از بیماریهای غیر واگیردار تاکید نمود. لازم به ذکر است روز قبل از تشکیل این کارگاه با همکاری مرکز پیشگیری و ارتقا سلامت تیرگان از کلیه همکاران تست فشار خون بعمل آمد.

 
دیدار نماینده مردم شهربابک با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
پنجشنبه, 28 اردیبهشت 1396 ساعت 03:30

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان علی اسدی با مديركل فنی و حرفه ای استان کرمان در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای دیدار نمود. در ابتدا آقای محلاتی رییس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهربابک گزارشی در خصوص عملکرد و فعالیتهای مرکز ارایه نمود سپس آقای جهانگیری به اهمیت آموزشهای فنی و حرفه ای اشاره نمود. وی همچنین بر روند چرخه آموزش ، تولید، بازاریابی و فروش اشاره نمود. وی گفت: عدم تجهیزات به روز و کافی به آموزشهای مهارتی لطمه ای جبران ناپذیر وارد می نماید.وی وجود کارگاهها را تضمینی برای اشتغال و بازار کار دانست.

آقای اسدی نماینده مردم شهربابک در مجلس شورای اشلامی با اشاره به اهمیت فنی و حرفه ای به عنوان یکی از محورهای اصلی اشتغال در کشور، گفت: در شرایط کنونی کشور که به سمت رشد و صنعتی شدن پیش می رویم، مهارت و تخصص در جامعه حرف اول را مي زند و بايد بر روي آموزش مهارت ها و تخصص های کاربردی توجه بیشتری داشته باشیم.....

ادامه مطلب...
 
تقدیر رئیس حراست سازمان، از آموزش های فنی و حرفه ای استان کرمان
چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1396 ساعت 07:28

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بازدید از آموزش های مهارتی کرمان از همت و تلاش مجموعه فنی و حرفه ای استان تقدیر کرد.رحمت الله مهنی در بازدید از مرکز شماره چهار کرمان گفت: مراکز آموزش فنی و حرفه ای بدون بودجه دست به کار بزرگی زده و افراد بیکار فاقد مهارت را با روحیه جهادی تحت آموزش قرار می دهند.وی بر لزوم ترویج و توسعه و اطلاع رسانی وسیع خدمات آموزش فنی و حرفه ای تاکید کرد.

محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نیز با اشاره به محدودیت شدید بودجه گفت: همه مجموعه استان با همدلی و وفاق در حال حرکت در جهت توسعه آموزش های فنی و حرفه ای و ایجاد زمینه برای اشتغال جوانان هستند.وی بر لزوم بازاریابی محصولات مهارت آموختگان...

ادامه مطلب...
 
بیعت خانواده روابط عمومی استان با آرمان های شهدا بمناسبت 27 اردیبهشت روز روابط عمومی
پنجشنبه, 28 اردیبهشت 1396 ساعت 04:03

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، اعضا روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای با جمعی از مسولین روابط عمومی ادارت و نهادهای دیگر در اولین روز هفته روابط عمومی در گلزار شهدای کرمان با آرمان های شهدا تجدید بیعت نمودند. خانم مهناز نجیب زاده مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این هفته را به کلیه فعالان این عرصه علی الخصوص فعالان روابط عمومی خانواده مهارت تبریک گفت. وی همچنین به اهمیت و نقش روابط عمومی در جهت توسعه و ارتقای آموزشهای مهارتی اشاره نمود. وی عناوین روزهای پنجمین هفته روابط‌عمومی که از تاریخ 27 اردیبهشت‌ماه لغایت 2 خرداد سالجاری در سراسر کشور برگزار می‌شود، را بدین ترتیب عنوان نمود:
روز اول: 27 اردیبهشت ماه 96- روابط‌عمومی؛ اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال
روز دوم: 28 اردیبهشت ماه 96- روابط‌عمومی؛ فرهنگ و هنر
روز سوم: 29 اردیبهشت ماه 96- روابط‌عمومی؛ مسئولیت اجتماعی، نشاط و ارتقای سلامت روانی جامعه
روز چهارم: 30 اردیبهشت ماه 96- روابط‌عمومی؛ مردم و پاسخگویی
روز پنجم: 31 اردیبهشت ماه 96- روابط‌عمومی؛ اخلاق و سواد رسانه‌ای
روز ششم: 1 خرداد ماه 96- روابط‌عمومی؛ پژوهش و تولید محتوا
روز هفتم: 2 خرداد ماه 96- روابط‌عمومی؛ آموزش و نیازهای حرفه‌ای

 
برکات برگزاری اردوهای مسابقات جهانی مهارت در استان های مختلف کشور
چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1396 ساعت 09:28

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس حراست سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در بازدید از روند اجرای اردوی مسابقات جهانی مهارت در رشته ساخت و تولید در کرمان ضمن تقدیر از همکاری همه مجموعه در اجرای شایسته این اردو، خواستار برگزاری اردوهای مسابقات جهانی مهارت در استان های مختلف کشور شد.

رحمت الله مهنی مسابقات ملی مهارت را برند و نمایانگر تلاش های سازمان آموزش فنی و حرفه ای دانست و با اشاره به موفقیت های تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران در مسابقات جهانی مهارت خواستار اجرای این اردوها در رشته های مختلف در همه استان های کشور شد.مجید رنجبر مسئول برگزاری این اردو نیز با ارائه گزارشی از همکاری مدیرکل و همه همکاران و مربیان در اجرای این اردو قدردانی کرد و گفت: طی چهار هفته برگزاری این اردو در چهار بخش مختلف الکترونیک، ورقکاری، نقشه کشی صنعتی و CNC در نهایت سه نفر از شش شرکت کننده جهت حضور در مسابقات 2017 ابوظبی معرفی خواهند شد.

 
به مناسبت فرا رسیدن 27ارديبهشت ماه روز ملي ارتباطات و روابط عمومي
چهارشنبه, 27 اردیبهشت 1396 ساعت 06:28

هركه شد محرم دل، در حرم يار بماند و آن كه اين كار ندانست ، در انكار بماند

تلاشگران ارجمند عرصه روابط عمومي با سلام و تحيت- تعالي روابط عمومي به عنوان يك ضرورت و فضيلت اخلاقي درهرسازماني مرهون عشق، علاقه و باوري وراي حرفه و شغل مي باشد كه اقتدار و ابهت سازماني را به ثمر مي نشاند.

در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، روابط عمومي با رسالت سترگ گفتمان سازي فرهنگ مهارت آموزي ، كار و كارآفريني همسو با سياست هاي توسعه اي و ارتقاي سرمايه هاي انساني كشور از جايگاهي ارزشمند و متعالي برخوردار است....

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 4 از 224

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
یکشنبه
1396
تیر
4
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 33 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir