سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
نیروهای حق التدریس فنی و حرفه ای در فرصت باقیمانده در سایت سنجش ثبت نام کنند
شنبه, 15 فروردین 1394 ساعت 10:12

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از کارکنان حق التدریسی خواست در فرصت محدود باقیمانده جهت ثبت نام در آزمون تغییر وضعیت استخدامی به سایت سنجش مراجعه کنند.دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در نخستین جلسه با کارکنان این اداره کل، با تبریک سال جدید و اعلام شعار همزبانی و همدلی دولت و ملت توسط رهبر معظم انقلاب، بر ایجاد تحول درونی و برونی و تلاش بیشتر در جهت ارتقای کمیت و کیفیت فعالیت ها تاکید کرد.

وی تلاش و همدلی کلیه دست اندرکاران مجموعه فنی و حرفه ای و حمایت نمایندگان مجلس و دولت را سبب تصویب و اجرایی شدن طرح استخدام پیمانی مربیان حق التدریس بیان کرد و گفت: کلیه مربیان حق التدریس بایستی تا 17 فروردین ماه..

ادامه مطلب...
 
افتتاح کارگاه خوداشتغالی مهارت آموخته برتر کرمانی
دوشنبه, 10 فروردین 1394 ساعت 07:55

altکارگاه خوداشتغالی امین ایرانمنش، مهارت آموخته کرمانی با عنوان (مهارت خودرو)افتتاح شد.امین ایرانمنش مهارت آموخته کشوری و برنده مدال افتخار المپیاد جهانی 2013 آلمان با اعلام این خبر در گفتگو با روابط عمومی فنی و حرفه ای کرمان گفت: همزمان با آغاز سال جدید و پس از تلاش های بسیار، توانستم با دریافت وام 200میلیون ریالی کارگاه خوداشتغالی را با عنوان (مهارت خودرو) راه اندازی نمایم.

وی با اشاره به کمبود متخصص در این زمینه گفت: در این کارگاه که در بلوار امام حسن(ع) کرمان راه اندازی شده است، به کلیه خودروهای انژکتوری و گازسوز خدمات تخصصی...

ادامه مطلب...
 
اعطای تسهیلات به برگزیدگان مسابقات ملی مهارت
پنجشنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 07:19

altمسئول دبیرخانه مسابقات مهارت استان کرمان با اشاره به آغاز ثبت نام شانزدهمين مسابقات ملی مهارت از اعطای تسهیلات به برگزیدگان مسابقات ملی مهارت خبر داد.

مریم زارع نسب با اشاره به آغاز ثبت نام شانزدهمين مسابقات ملی مهارت، انتخابی چهل وچهارمين مسابقات جهاني مهارت ابوظبي– 2017 گفت: متقاضیان مي توانند از تاريخ 20/12/93 تا 15/2/94 نسبت به ثبت نام خود به صورت الکترونیکی و از طریق پرتال جامع سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به آدرسttp://advari.irantvto.ir...

ادامه مطلب...
 
آغاز ثبت نام آزمون استخدامي مربيان حق التدريس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در سايت سازمان سنجش آم
سه شنبه, 11 فروردین 1394 ساعت 09:50

altثبت نام آزمون استخدامي مربيان حق التدريس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در سايت سازمان سنجش آموزش كشور آغاز شد.

به گزارش پيك مهارت آنلاين به نقل از روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ، ثبت نام آزمون استخدام پيماني مربيان حق التدريس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در سايت سازمان سنجش آموزش كشور آغاز شد.

 - دفترچه راهنماي آزمون استخدامي متمركز دستگاه هاي اجرايي كشور خرداد ماه سال 1394

- سیستم ثبت نام آزمون هاي استخدامي مشترك فراگير دستگاه هاي اجرايي كشور (ويژه مربیان سازمان آموزش فني و حرفه اي)

 
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت نوروز 1394
شنبه, 08 فروردین 1394 ساعت 08:40

با سلام و تحیات

فرارسیدن سال نو و تجدید حیات طبیعت را که از آیات الهی است از صمیم قلب حضور همکاران آموزش فنی و حرفه ای استان و خانواده های آن ها تبریک و تهنیت عرض نموده و از آستان حضرت احدیت، مزید توفپقات برای خدمتی سرشار از شور و نشاط و مملو از توکل الهی در جهت رشد و شکوفایی فرارسيدن نوروز و سال نو را شادباش ميگويم.
از خداوند منان براي کلیه همکاران ارزشمند تندرستي و نيکروزی و سالي سرشار از شادی و موفقیت مسالت نموده و امیدوارم با یاری خداوند و تلاش همکاران مجموعه، در جهت توسعه و ترویج آموزش های فنی و حرفه ای بیش از پیش تلاش نماییم.

 
قرارداد همکاری آموزش فنی و حرفه ای استان و دانشگاه شهیدباهنر کرمان
پنجشنبه, 28 اسفند 1393 ساعت 06:46

altبر طبق قرارداد همکاری آموزش فنی و حرفه ای استان و دانشگاه شهیدباهنر کرمان، مرکز شماره دو جوار دانشگاهی در دانشکده فنی این دانشگاه راه اندازی می شود.افشین شهرکی معاون آموزش و پژوهش فنی وحرفه ای استان گفت: طبق این قرار داددانشگاه شهید باهنر کرمان متعهد شده است که فضای مورد توافق واقع در بخش مهندسی مکانیک بیوسیستم را به منظور ارائه دوره های آموزشی دانشجویان و فارغ التحصیلان و پژوهش های مورد نیاز طرفین در زمینه انرژی های نو بصورت رایگان در اختیار فنی و حر فه ای قرار دهد.

وی معرفی دانشجویان برای حضور در دوره ها و حفاظت از اموال مرکز را از تعهدات دانشگاه و تجهیز فضا طبق استانداردهای آموزشی، برگزاری دوره های مورد نیاز با هماهنگی دانشگاه، برگزاری آزمون تئوری و عملی و اعطای گواهینامه بین المللی...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 بعدی > انتها >>

صفحه 202 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 50 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir