سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
کاهش بودجه فنی و حرفه‌ای کرمان به یک سوم/آموزش های مهارتی جزو اعمال صالحه است
چهارشنبه, 26 شهریور 1393 ساعت 08:02

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به کمبود بودجه فنی و حرفه‌ای تصریح کرد: با وجود همه تلاش های انجام شده در این حوزه متاسفانه دچار کمبود بودجه در فنی و حرفه‌ای استان هستیم و متاسفانه این کمبود بودجه مشکل ساز شده است و در سالجاری بودجه استان به به یک سوم کاهش یافته است.مهدی ابراهیمی نژاد با قرائت آیه‌ای از قرآن کریم گفت: آموزش‌های مهارتی جزء اعمال صالحه محسوب می‌شوند.

وی آموزش‌های فنی و حرفه‌ای را حلال مشکل بیکاری در جامعه عنوان کرد وافزود: مهارت آموزی هم نیازهای جامعه را بر طرف کرده و هم ایجاد شغل می‌کند و کرامت انسانی را ارتقا می‌دهد...

ادامه مطلب...
 
درخشش تیم المپیاد مهارت استان کرمان در مسابقات کشوری
شنبه, 22 شهریور 1393 ساعت 09:44

altتیم المپیاد مهارت استان کرمان با کسب سه مدال طلا و شش دیپلم افتخار در مسابقات ملی مهارت درخشید.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت:  تیم المپیاد مهارت استان کرمان با کسب سه مدال طلا و شش دیپلم افتخار در پانزدهمین مسابقات ملی مهارت و راهیابی به اردوی مسابقات جهانی، موفقیت کسب کرد.

مهدی ابراهیمی نژاد گفت: در این مسابقات که با حضور نخبگان مهارتی کشوربرگزار شد، معین سالاری و علی اسلامی در رشته تیمی طراحی فضای سبز و علیرضا حمامی زاده در رشته الکترونیک با کسب مدال طلا به اردوی مسابقات جهانی 2015 برزیل..

ادامه مطلب...
 
بازدید فرماندار رفسنجان از غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای
سه شنبه, 18 شهریور 1393 ساعت 09:33

فرماندار رفسنجان در بازدید از غرفه مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان گفت: باید با عزم جدی نسبت به آموزش های فنی و حرفه ای پرداخته شود.حمید ملانوری با اشاره به جمعیت قریب 300هزار نفری این شهرستان و لزوم گسترش آموزش های مهارتی به جوانان و ایجاد اشتغال، خواستار توسعه کمی و کیفی آموزش های فنی و حرفه ای شد.

علی اکبر عبدالکریمی مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رفسنجان نیز با اشاره به استقبال خوب دانشجویان از راه اندازی آموزش های فنی و حرفه ای درمرکز جوار دانشگاهی به ارائه گزارشی از آموزش های مهارتی پرداخت.

 
حضور فعال آموزش فنی و حرفه ای زرند در جشنواره شده بافی/جامعه ما مصرف زده است
سه شنبه, 25 شهریور 1393 ساعت 07:40

altرئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای زرند از حضور فعال آموزش های مهارتی درجشنواره شده بافی و نمایشگاه گوهر عفاف این شهرستان خبر داد.مهرداد مداحی نژاد گفت: به منظور ایجاد فرهنگ مهارت آموزی وبا هدف تغییر نگرش جامعه از این مرحله وهدایت جوانان به سمت فراگیری مهارت، بایستی فرصت را مغتنم شمرده و از هر موقعیتی برای ترویج واطلاع رسانی آموزشهای فنی ومهارتی استفاده لازم را ببریم.

وی افزود: در این جهت مربیان بخش کشاورزی وصنایع دستی آموزش فنی و حرفه ای زرند که از هنرو تجارب بالایی برخوردارند  با حضور فعال و موثر در جشنواره شده بافی...

ادامه مطلب...
 
اجرای دوره های بازار محور در منطقه محروم شهداد
پنجشنبه, 20 شهریور 1393 ساعت 07:49

altمسئول آموزش فنی و حرفه ای شهداد از اجرای دوره های بازار محور کامپیوتر، کمک برقکار ساختمان و کیف دوزی در مرکز شهداد، دوره نقاشی روی شیشه در روستای همت آباد و روبان دوزی در روستای سیرچ و نیز تقدیر از مربیان نمونه مرکز در هفته دولت خبر داد.

فرشید شهرامی با اشاره به آزمون عملی روبان دوزی 200ساعته برای جوانان تحت پوشش کمیته امداد بمدت 2ماه در مرکز شهداد و اندوهجرد، گفت: رشته برقکار ساختمان وWORD، کیف دوزی  وWORD ویژه خواهران با همکاری شهرداری آموزش داده می شود.

وی

 
اهدای چادر به مهارت آموزان محجبه سیرجانی
دوشنبه, 17 شهریور 1393 ساعت 09:49

altآموزشگاه هنرهای تجسمی رنگ باران سیرجان به مهارت آموزان خواهر محجبه چادر اهدا می کند.محسن نعمتی مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان گفت: در راستای ترویج حجاب و عفاف و چادر بعنوان پوشش برتر اسلامی، توسط آموزشگاه هنرهای تجسمی رنگ باران سیرجان به کارآموزان خواهر محجبه چادری یک قواره اهدا خواهد شد.

وی با تقدیر از ناهید غضنفرپور مدیر آموزشگاه هنرهای تجسمی رنگ باران سیرجان بخاطر الگوسازی چادر برای کارآموزان گفت: از جانب مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان نیز یک لوح تقدیر به فرد محجبه اهدا می شود.

 
<< شروع < قبلی 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 بعدی > انتها >>

صفحه 202 از 246

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
سه شنبه
1396
آبان
2
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 37 مهمان و 1 عضو آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir