سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

مرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران جیرفت افتتاح شد
شنبه, 21 بهمن 1391 ساعت 11:09

altaltهمزمان با ایام الله دهه مبارک فجرمرکز آموزش فنی و حرفه ای خواهران جیرفت طی مراسمی با حضور فرماندار، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان  و مقامات محلی افتتاح شد.

ابوالقاسم بهروز رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای جیرفت گفت:همزمان با ایام الله دهه مبارک فجراین مرکز که از مصوبات دور اول سفر ریاست جمهوری است، با 1131 متر مربع زیربنا در زمینی به مساحت پنج هزار متر مربع و با اعتبار پنج میلیارد و 500 میلیون ریال ...

ادامه مطلب...
 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان: کاهش ده درصد از مالیات صنایع و کارخانجات با انجام آموزش های
دوشنبه, 16 بهمن 1391 ساعت 10:08

altمدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمان از کاهش ده درصد از مالیات بر ارزش افزوده صنایع و کارخانجات با انجام آموزش های مهارتی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دکترمهدی ابراهیمی نژاد گفت:‌ براساس تبصره دو ماده ۳۸ قانون مالیات بر ارزش افزوده در صورتی که واحدهای تولیدی به منظور ارتقای مهارت و سلامت کارکنان خود، مراکز آموزشی و ورزشی ایجاد کرده یا در این خصوص هزینه نمایند ،با اعلام وزارت تعاون ،کار و رفاه اجتماعی می‌توانند ۱۰ درصد عوارض موضوع بند «الف» ماده ۳۸ را تا سقف هزینه صورت گرفته درخواست استرداد نمایند...

ادامه مطلب...
 
افتتاح نمایندگی مراکز آموزش فنی و حرفه ای رابر، عنبرآباد، خواهران جیرفت و ارزوئیه در دهه مبارک فجر
دوشنبه, 16 بهمن 1391 ساعت 10:01

altدکترمهدی ابراهیمی‌نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با بیان برنامه های دهه فجر این اداره کل، از افتتاح نمایندگی مراکز آموزش فنی و حرفه ای  رابر، عنبرآباد، خواهران جیرفت و ارزوئیه در دهه مبارک فجر در صورت مهیاشدن شرایط خبر داد.

 

وی با اشاره به هزینه شش میلیارد ریالی برای ساخت مرکزخواهران جیرفت گفت: سایر مراکز در راستای برنامه این اداره کل در جهت پوشش مناق محروم و شهرستان های تازه تاسیس با همکاری و مشارکت فرمانداریها...


وسایر دستگاهها افتتاح خواهد شد.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نواختن زنگ انقلاب در اداره کل و مراکز آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان همزمان با ورود تاریخی حضرت امام(ره)، حضورکارکنان، مربیان و کارآموزان در مراسم 12 بهمن و راهپیمایی یوم الله 22بهمن، آذین بندی و چراغانی و اهدای کتاب جهت تجهیز کتابخانه های مراکز استان را از جمله این برنامه ها ذکر کرد.

وی همچنین برگزاری جشن انقلاب با حضور کارکنان اداره کل و فرزندان بالای 15 سال کارکنان زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در روز چهارشنبه 17 بهمن و کسب مقام نایب قهرمانی تیم فوتسال اداره کل در مسابقات همبستگی کارکنان زیرمجموعه وزارتخانه در استان جام دهه فجر و نیز مسابقه مقاله نویسی با موضوع آموزش های فنی و حرفه ای در سال تولیدملی و حمایت از کار و سرمایه ایرانی را از دیگر برنامه ها در این ایام خبر داد.

 
نمایندگی آموزش فنی و حرفه ای شهرستان رابر افتتاح شد
دوشنبه, 16 بهمن 1391 ساعت 11:42

altطی مراسمی با حضور نماینده بافت، رابر و ارزوئیه در مجلس، فرماندار و مسئولین استانی و محلی نماینده مرکز آموزش فنی و حرفه ای رابر افتتاح شد.

مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در مراسم افتتاح نمایندگی مرکزآموزش فنی و حرفه ای شهرستان رابر گفت: راه اندازی نمایندگی فنی و حرفه ای در مناطق محروم و شهرستان های تازه تاسیس بدون بودجه و امکانات خاص و تنها با وحدت و مشارکت بین دستگاهی محقق شد.وی آموزش های فنی و حرفه ای منجر به اشتغال را بهترین راهکار برای حل مشکل بیکاری جوانان...

ادامه مطلب...
 
واگذاری ثبت نام شاغلین صنایع دستی و صنعت و ساختمان به دفاتر پیشخوان دولت
دوشنبه, 16 بهمن 1391 ساعت 10:05

رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شهرستان زرند اعلام کرد متقاضیان دریافت کارت مهارت فنی رشته های مختلف صنعت و ساختمان و تائیدیه صلاحیت حرفه ای رشته های صنایع دستی از این پس میتوانند جهت شرکت در آزمون از طریق دفاتر پیشخوان دولت ثبت نام نمایند .

مهرداد مداحی نژاد هدف از تغییر شیوه ثبت نام را، اجرائی شدن طرح دولت الکترونیک ، سهولت کار ، رضایتمندی ارباب رجوع و کاهش هزینه ها ( با توجه به فاصله مرکز از شهر) بیان نمود و در این خصوص اظهار داشت: پذیرش شاغلین صنایع دستی و صنعت و ساختمان قبلا در مرکز و از طریق اداره پست..

ادامه مطلب...
 
زنگ انقلاب در آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان نواخته شد
دوشنبه, 16 بهمن 1391 ساعت 09:59

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در این مراسم دکتر ابراهیمی نژاد با تبریک 12 بهمن سالروز ورود امام خمینی(ره) گفت: انقلاب اسلامی بر اساس اجرای بخشی از دستورات اسلام و قرآن در شرایطی بوجود آمد که با توجه به استحکام ظاهری قدرت پهلوی کسی فکر پیروزی آن را هم نمی کرد.


وی با اشاره به دشمنی استکبار علیه نظام اسلامی گفت: بایستی شکرگزار و قدردان این نعمت الهی باشیم که به ما عظمت و عزت بخشید و بدانید با وجود انحراف عده ای از خط انقلاب،...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 201 202 203 204 205 206 207 208 209 بعدی > انتها >>

صفحه 202 از 209

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1395
اسفند
4
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 71 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir