سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

تجلیل از بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
چهارشنبه, 11 اردیبهشت 1392 ساعت 09:03

alt

بمناسبت میلاد حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و امام خمینی(ره) بانوان اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم دکتر مهدی ابراهیمی نژاد، با تبریک میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله و امام خمینی(ره) گفت: بانوی نمونه اسلام در همه امور از جمله نماز، حجاب، تربیت فرزند و شوهرداری بهترین الگوی جامعه ماست.وی با تقدیر از تلاش بانوان اداره کل اموزش فنی و حرفه ای در عرصه مهارت آموزی در جامعه و انجام وظایف خانوادگی خود با اهدای لوح تقدیر از آنان تجلیل کرد.

حضرت فاطمه زهراسلام الله علیها فرمود: همیشه در خدمت مادر و پاى بند او باش، چون بهشت زیر پاى مادران است; و نتیجه آن نعمت هاى بهشتى خواهد بود.


 
تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و کمیته امداد امام خمینی
دوشنبه, 09 اردیبهشت 1392 ساعت 07:50

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، تفاهم نامه همکاری آموزشی بین اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد امام خیمنی (ره) منعقد و در حال اجرا می باشد.

دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،  هدف از اجرای این تفاهم نامه را ارتقای سطح مهارت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و همچنین جوانان جویای کار و نیز بهره گیری بیشتر از امکانات و فضاهای موجود، توسعه فرهنگ مهارت آموزی و همکاری های آموزشی در سطح ملی اعلام کرد.


وی استفاده بهینه از فضا و امکانات اداره کل مستقر در شهرک صنعتی شماره یک کرمان ..

ادامه مطلب...
 
امضای تفاهمنامه آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و شرکت غله منطقه شش/ آموزش حداقل 20درصداز نانواها
دوشنبه, 09 اردیبهشت 1392 ساعت 07:39

altامضای تفاهمنامه اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان و شرکت غله منطقه شش استان، حداقل 20درصد از شاغلان نانوایی آموزش می بینند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،دکتر مهدی ابراهیمی نژاد گفت:طبق این تفاهمنامه طی سال 1392 حداقل 20 درصد از شاغلین واحدهای صنف نانوایی شهرستان های سراسر استان تحت آموزش های فنی قرار می گیرند...

ادامه مطلب...
 
استاندار کرمان: برگزاری جلسات مشترک برای ادامه حیات آموزش های فنی و حرفه ای ضروری است
چهارشنبه, 11 اردیبهشت 1392 ساعت 08:13

altبه گزارش روابط عمومی اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در جلسه مدیران کل شورای هماهنگی دستگاههای زیر مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه استان کرمان با استاندار بمناسبت هفته کارگر، دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اهمیت آموزش های فنی و حرفه ای در ایجاد اشتغال پایدار و توسعه کشور، کاهش 52 درصدی بودجه های هزینه ای این اداره کل را نقطه ای بحرانی در ادامه حیات این آموزش ها بیان کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به پیگیری این مساله در سطح ملی از طریق نمایندگان و کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی، کمک و همکاری استانداری نیز در جهت جلوگیری از تعطیلی این آموزشها و اخراج مربیان توانمند حق التدریس ضرورت دارد.

در این جلسه اسماعیل نجار استاندار کرمان نیز با اذعان به مهم بودن آموزش های مهارتی در جامعه خواستار برگزاری جلسات مشترکی برای یافتن راهکار مناسب..

ادامه مطلب...
 
آموزش کارآفرینی و اخلاق حرفه ای به 230 متقاضی کرمانی وام خوداشتغالی
دوشنبه, 09 اردیبهشت 1392 ساعت 07:44

altسعید باغخانی مسئول آموزش در صنایع آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت:230  نفر از متقاضیان وام های خوداشتغالی از کلاس های کارآفرینی و اخلاق حرفه ای و آمادگی شغلی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان استفاده کرده اند.

وی با اشاره به لزوم استفاده بهینه از تسهیلات اشتغالزایی در جهت ایجاد اشتغال پایدار گفت: باید استفاده از وام های اشتغالزایی براساس اصول مدیریتی و با نظارت کامل اجرا شود.گفتنی است: یکی از مزایای دارندگان گواهینامه مهارت آموزش فنی و حرفه ای استفاده از تسهیلات خوداشتغالی است.

 
آموزش های فنی و حرفه ای باید جایگاه والای خود را پیدا کند
دوشنبه, 09 اردیبهشت 1392 ساعت 06:37

altدر جلسه هماهنگی بازدید همگانی از مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان تاکید شد: آموزش های فنی و حرفه ای باید جایگاه والای خود را پیدا کند.

در این جلسه که مسئولان دانشگاهها و آموزش و پرورش حضور داشتند دکتر مهدی ابراهیمی نژاد مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، با اشاره به اینکه هنوز آموزش های فنی و حرفه ای به جایگاه واقعی خود در جامعه دست نیافته است تصریح کرد: خیر و برکت در این آموزش ها نهفته است...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 201 202 203 204 205 206 207 208 209 210 بعدی > انتها >>

صفحه 202 از 213

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
پنجشنبه
1396
فروردین
3
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 55 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir