سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
پیام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل گزینش
پنجشنبه, 14 دی 1396 ساعت 04:25

http://www.irantvto.ir/uploads/50_78995.jpgجايگاه اثربخش منابع انساني در تعالي سازمان ها به عنوان عنصري حياتي و راهبردي كاملاً مشهود است. اين مهم در سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور با رسالت بزرگ توانمندسازي سرمايه هاي انساني كشور عزيزمان از اهميتي افزون برخوردار است.

 
تمركز زدائي و شفاف سازي در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور صورت مي گيرد
سه شنبه, 12 دی 1396 ساعت 09:15

http://www.irantvto.ir/uploads/8_78975.jpgبا ابلاغ بخشنامه شماره 14 اداري از سوي معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مسؤولیت انجام بخشی از وظایف مربوط به نیروی انسانی به ادارات كل استان ها و مركز تربيت مربي تفويض شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، با توجه به منويات مقام معظم رهبري (مد ظله العالي) در سالي كه به نام اقتصاد مقاومتي و توليد و اشتغال نامگذاري شده است و همچنين در راستاي سياست هاي دولت تدبير و اميد، بر اساس اين بخش نامه مسئولیت انجام بخشی از وظایف مربوط به نیروی انسانی اداره کل منابع انسانی و پشتيباني درخصوص تهیه و صدور احکام کارکنان و سایر موارد به  ادارات كل آموزش فني و حرفه اي استان ها و مركز تربيت مربي...

ادامه مطلب...
 
امضای تفاهمنامه همکاری ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد استان کرمان
یکشنبه, 10 دی 1396 ساعت 11:04

تفاهمنامه همکاری ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای و کمیته امداد استان کرمان با هدف تربیت نیروی انسانی ماهر از مددجویان برای شرکت رینگ پارس امضا شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: براساس این تفاهمنامه،مددجویان دارای مدرک و شرایط مورد نظر توسط کمیته امداد به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای برای طی دوره آموزشی مورد نیاز معرفی شده و کمیته امداد پرداخت هزینه های آموزش و آزمون این افراد و نیز پرداخت دو سال حق بیمه این افراد پس از بکارگیری در کارخانه را متقبل خواهد شد.محمدرضا جهانگیری افزود: 28 نیروی معرفی شده در رشته های مختلف برق، مکانیک، ایمنی بهداشت و ابزار دقیق آموزش های مورد نیاز براساس نیاز شرکت رینگ پارس را طی کرده و پس از قبولی در آزمون نهایی جذب شرکت مذکور خواهند شد، ضمن آنکه 6نفر از این افراد خانم هستند که در زمینه ابزار دقیق آموزش دیده و مشغول بکار خواهند شد.

وی به تجربه موفق همکاری دو نهاد در زمینه آموزش 196 مددجوی امداد بعنوان اپراتور دستگاهCNC برای جذب در شرکت قوای محرکه، تصریح کرد: این تجربه بعنوان یک الگوی موفق همکاری در کشور مطرح شده است

 
دومین نشست فرماندهان و نمایندگان قرار گاه مهارت آموزی سربازان وظیفه
چهارشنبه, 13 دی 1396 ساعت 04:33

دومین نشست به صورت ویدئو کنفرانس با حضور فرماندهان و نمایندگان قرارگاه مهارت آموزی سربازان وظیفه ،مدیرکل و معاون آموزشی استان همزمان با سایر استان ها در کل کشور برگزار گردید در این نشست مدیران کل استان ها به بررسی مشکلات و چالش های پیشرو جهت اجرایی نمودن مفاد تفاهم نامه ستاد نیروهای مسلح با وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی پرداختند .

 
حضور معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در برنامه زنده تلویزیونی گفتمان
سه شنبه, 12 دی 1396 ساعت 09:05

http://www.irantvto.ir/uploads/77_78919.jpg دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه سفر خود به استان کردستان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی گفتمان با مردم خونگرم این استان به صورت زنده و مستقیم گفتگو کرد .به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کردستان،دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در ادامه سفر خود به استان کردستان با حضور در برنامه زنده تلویزیونی گفتمان با مردم خونگرم این استان به صورت زنده و مستقیم گفتگو کرد .

در ابتدای این گفتگو دکتر سلیمان پاک سرشت معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به رسالت این سازمان اظهار داشت: سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به عنوان تنها متولی رسمی ارائه آموزش های مهارتی غیر رسمی در سطح کشور وظیفه ارائه آموزش های مهارتی...

ادامه مطلب...
 
روزنامه شرق منتشر کرد: یادداشت تخصصی دکتر سلیمان پاک سرشت رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
چهارشنبه, 06 دی 1396 ساعت 09:21

راه ناگریز توانمند سازی

دولت لايحه بودجه سال 1397 را به مجلس ارائه كرده است. در همين روزهاي پرخبر رئيس جمهور، قانون نظام جامع آموزش و تربيت فني، حرفه اي و مهارتي را ابلاغ کرد تا مهارت آموزي را به مرکز مباحث اشتغال کشور بکشاند. دولت دوازدهم روزهاي حساسي را سپري مي کند. رويکردهاي لايحه بودجه در نخستين سال برنامه ششم با ملاحظاتي تدوين شده که شايد براي بسياري از کارشناسان و صاحب نظران و مردم حاوي نکات مهمي باشد. رسانه ها به مدد شفافيت دولت در ارائه لايحه بودجه، اطلاعات ذي قيمتي از اين لايحه را منتشر کرده اند و رسانه هاي اجتماعي هم بستر تبادل اين اطلاعات بوده اند. بي کاري و لزوم توجه به حل آن   به اولويت اصلي کشور تبدیل شده و قطعا از مهمترين مباحث نمايندگان مجلس هم خواهد بود. ابلاغ هم زمان نظام جامع آموزش و تربيت فني، حرفه اي و مهارتي مسلما بخشي از راه حل دولت براي رهايي از اين کلاف سردرگم است.

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 3 از 266

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1396
دی
27
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 26 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir