سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

کارگاه آشنایی با مهارت آموزی برای دانش آموزان کوهبنانی برگزار شد
سه شنبه, 19 بهمن 1395 ساعت 05:39

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز فنی و حرفه ای کوهبنان گفت: در راستای اجرای طرح مشاوره و هدایت شغلی، کارگاه آشنایی با مهارت آموزی و ایجاد رغبت کاری برای دانش آموزان کوهبنانی در مرکز برگزار شد.

معین باقری افزود: در این طرح دانش آموزان ضمن بازدید از کارگاه های مختلف و آشنایی با حرفه های مختلف می توانند برای آغاز یک آموزش مهارتی و تامین آینده خود تصمیمی گیری بهتری انجام دهند.وی با تاکید بر مهارت آموزی بعنوان راهکاری مهم در تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغال پیادار و رشد و توسعه کشور از همه متقاضیان کار و مهارت خواست برای فراگیری آموزش های منجر به اشتغال مهارتی به مرکز آموزش فنی و حرفه ای و یا آموزشگاه های آزاد تحت پوشش مراجعه نمایند.

 
جلسه توجیهی مربیان جدیدالاستخدام آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
یکشنبه, 17 بهمن 1395 ساعت 05:18

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این جلسه رئیس اداره امور عمومی و پشتیبانی این اداره کل با اشاره به تبدیل وضعیت اکثر مربیان حق التدریسی در طول سال جاری به بیان شرح وظایف، قوانین و دستورالعمل های مرتبط با کارکنان دولت پرداخت پرداخت. رضا جلاهی ارزیابی عملکرد، ضوابط احتساب مدارک تحصیلی، مرخصی، ارتقای طبقه و رتبه، اعمال سنوات، ماموریت، نقل و انتقالات، رسیدگی به شکایات و تخلفات و.. را از جمله مسائل مهم در زمینه کارکنان دولت مطرح کرد و از مربیان جدیدالاستخدام خواست نسبت به آگاهی از این مقررات و قوانین و رعایت آنها تلاش کنند.

افشین شهرکی معاون آموزشی آموزش فنی و حرفه ای استان نیز با اشاره به وظایف آموزشی مربیان سازمان، گفت: طبق قانون مدیریت خدمات کشوری ساعت کار کلیه کارکنان دولت 7:15-14:15 است  که باید مریان جدیدالاستخدام نیز به این مسئله توجه لازم را داشته باشند.

 
جشن پیروزی انقلاب و تجلیل از مدال آوران مسابقات ملی مهارت در کرمان برگزار شد
شنبه, 16 بهمن 1395 ساعت 06:16

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مراسم جشن پیروزی انقلاب اسلامی و تجلیل از مدال آوران مسابقات ملی مهارت در سالن آمفی تئاتر مجتمع مراکز فنی و حرفه ای شهر کرمان برگزار شد.در این مراسم محمدرضا جهانگیری مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با اشاره به اینکه برای ایجاد یک درصد رشد اقتصادی هزاران میلیارد سرمایه گزاری نیاز دارد گفت:امروز مهارت آموزی موثرترین راه برای ایجاد اشتغال پایدار و تحقق اقتصاد مقاومتی است.

وی مدال آوران و نخبگان مهارتی را از جمله مهمترین سرمایه های جامعه دانست و خواستار راه اندازی استارت آپ و شرکت های دانش بنیان و حمایت های سایر دستگاهها از این افراد شد.در این مراسم که با حضور خانواده آموزش فنی و حرفه ای و اجرای برنامه های متنوع فرهنگی و هنری برگزار شد، با اهدای جوایزی از مدال آوران کرمانی مسابقات ملی مهارت و مربیان آنها تجلیل بعمل آمد.

 
اولین نمایشگاه رباتیک آموزشگاه های شهرستان رفسنجان افتتاح شد
سه شنبه, 19 بهمن 1395 ساعت 05:21

altهمزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر با نام جوانان- نهضت علمی واقتصاد مقاومتی، اولین نمایشگاه رباتیک آموزشگاه های شهرستان رفسنجان در محل سالن اجتماعات شهید بصیرزاده رفسنجان افتتاح شد.

علی اکبر عبدالکریمی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای رفسنجان گفت:این نمایشگاه به همت آموزشگاههای آزاد هیرمند وهیراد رفسنجان و با همکاری فنی و حرفه ای، دانشگاهها وآموزش و پرورش این شهرستان برگزار شده و آموزشگاهها به عرضه دستاوردهای خود در عرصه رباتیک می پردازند. دکتر کیانی موسس ومدیر آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای هیرمند نیز هدف از این نمایشگاه را آشنایی جوانان با علم رباتیک و بحث کار تیمی وایجاد خلاقیت وپرورش ایده ها در ذهن جوانان دانست....عکس در ادامه

ادامه مطلب...
 
اجرای طرح روستاهای بدون بیکار آموزش فنی و حرفه ای در شورای اشتغال استان کرمان
شنبه, 16 بهمن 1395 ساعت 06:49

به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در شورای عالی اشتغال استان با ارائه طرح روستاهای بدون بیکار با راه اندازی آموزش های فنی و حرفه ای و حمایت سایر دستگاها، تصریح کرد: با افتتاح خانه مهارت در روستای ده زیار بعنوان نخستین روستای پایلوت اقتصاد مقاومتی استان، طرح آغاز شده و به مرور در سراسر استان در روستاهای منتخب پایلوت اقتصاد مقاومتی اجرا خواهد شد.

وی به حضور موثر آموزش های فنی و حرفه ای در طرح پایلوت اقتصاد مقاومتی قلعه گنج اشاره کرد و گفت: با امضای قرارداد دو جانبه آموزشی با بنیاد مستضعفان و بر طبق نیازسنجی انجام شده توسط مشاور پروژه در روستاهای منطقه، مردم محلی با فراگیری آموزش های مورد نیاز توانمند شده و اشتغال پایدار و توسعه رقم خواهد خورد.به پیوست اسامی روستاهای طرح آمده است....

ادامه مطلب...
 
آغاز ویژه برنامه های دهه فجر 95 زرند از آموزشگاه فنی وحرفه ای زردخت کلید خورد
چهارشنبه, 13 بهمن 1395 ساعت 10:17