سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

ارتقای همکاری های اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و پلیس اماکن استان کرمان
سه شنبه, 28 دی 1395 ساعت 09:37

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل آموزش فنی وحرفه ای استان در دیدار با معاون پلیس اماکن با اشاره به همکاری های خوب دوجانبه، گفت: سالانه بیش از 20 هزار نفر-دوره در آموزشگاه های آزاد آموزش های مهارتی ارائه می شود.وی مدیران آموزشگاه را نخبگان جامعه دانست و تصریح کرد: هدف اصلی این آموزشگاه ها نفع اقتصادی نیست .وی خواستار ارتقای همکاری های دو جانبه برای تسهیل فرایندهای مربوط به آموزشگاه ها شد.

سرهنگ خواجویی معاون پلیس اماکن استان نیز در این جلسه با اشاره به ماموریت های پلیس در پیشگیری از وقوع جرم گفت: طبیق قانون همه واحدهای صنفی باید قبل از تشکیل مجوزهای مربوطه را از پلیس اخذ کنند و پلیس نیز باید ظرف 15 روز از تشکیل پرونده پاسخ خود را به متقاضی ارائه کند.وی بر حداکثر همکاری جهت تسهیل فرایندهای مربوطه تاکید کرد.

 
ارتقای همکاری های آموزش فنی و حرفه ای وبسیج مهندسین کشاورزی استان کرمان
یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 08:19

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رییس بسیج مهندسین کشاورزی استان کرمان با مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای دیدار نمود. محمدرضاجهانگیری ضمن تقدیر و تشکر از بسیج مهندسین کشاورزی، سال زراعی 94-94 را به واسطه فعالیتهای کشاورزی از طرف بسیج و دستگاههای دولتی سالهای پررونقی دانست و گفت: بالاترین رشد مربوط به کشاورزی و خدمات بوده است و این مدیون همکاری و هم افزایی بوده مجموعه های کشاورزی و همکاری بسیج وار این انجمن است. وی همچنین گفت: در حال حاضر مهمترین و بیشترین تهدید، تهدید منابع آبی می باشد.

وی آموزشهای فنی و حرفه ای در روستاها را بر اساس استانداردهای فنی و حرفه ای عنوان کرد که توسط ذینفعان شامل اساتید و افراد محلی بر اساس نیاز سنجی انجام می گیرد. به گفته وی در بحث آب، مجموعه آموزش فنی و حرفه ای نیازمند به همکاری و تربیت نیروهای متخصص در رشته آکوترونیک که رشته بسیار کاربردی است، می باشد و این یکی از نیازهای جامعه است. وی آمادگی مجموعه آموزش فنی و حرفه ای را در جهت همکاری با بسیج مهندسین کشاورزی را در جهت ارتقا و رشد این رشته و صنعت را اعلام نمود. سرهنگ عسکرپور رییس بسیج مهندسین کشاورزی.....

ادامه مطلب...
 
آموزش بیش از سه میلیون و چهارصد هزار نفر آموزش مهارتی طی نه ماهه نخست سال جاری
یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 05:05

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از اجرای بیش از سه میلیون و 411 هزار نفر-ساعت آموزش مهارتی در نه ماهه نخست سال جاری در استان کرمان خبر داد.

محمد رضا جهانگیری گفت: طی این مدت دو میلیون و 285 هزار و 787 نفر-ساعت آموزش مهارتی در کارگاه های ثابت شهری،  265هزار و 155 نفر-ساعت در کارگاه زندان، 257 هزار و 405 نفر-ساعت در کارگاه های روستایی، 142هزار و 923 نفر-ساعت در جوار دانشگاهی، 160 هزار و 309 نفر-ساعت در کارگاه های سیار شهری، 65هزار و 147 نفر-ساعت در صنایع، 45هزار و 755 نفر –ساعت در مرکز درمان اجباری، 20هزار و 388 نفر-ساعت در اصناف، 14هزار و 960 کارگاه های عشایری و هفت هزار و 465 نفر-ساعت در کارگاه های استاد-شاگردی نوین آموزش ها را فرا گرفتند.وی از کلیه افراد جویای کار و مهارت خواست برای فراگیری آموزش های مهارتی منجر به اشتغال به مراکز ثابت رایگان و آموزشگاه های آزاد با هزینه مصوب در سراسر استان مراجعه کنند.

 
نشست تخصصی تئاتر در آموزشگاه آرین کرمان برگزار شد
دوشنبه, 27 دی 1395 ساعت 06:40

https://scontent.cdninstagram.com/hphotos-xaf1/t51.2885-15/s320x320/e35/11364007_839393089507515_8549430_n.jpgبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، اولین نشست تخصصی تئاتر با موضوع مروری بر آثار و خاطرات استاد مهدی ثانی در محل تالار استاد کهن واقع در آموزشگاه آرین برگزار شد.

در این مراسم که با حضور عده ای از هنرمندان تئاتر استان برگزار شد، صمد قربان نژاد در ادامه تصریح کرد: با اصحاب تئاتر کرمان در حال برنامه ریزی هستیم تا بتوانیم فضایی را ایجاد کنیم که در طول سال تئاتر داشته باشیم. ضمن اینکه با برخی نهاد و ارگان برای حمایت در حال رایزنی هستیم . هدفمان هم فقط جذب حمایت مالی نیست مثلا....

ادامه مطلب...
 
حضور گسترده خانواده مهارت استان کرمان در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی
یکشنبه, 26 دی 1395 ساعت 08:04

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم که در مصلی بزرگ امام علی علیه السلام کرمان و با حضور خانواده رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد خانواده مهارت استان شامل مدیران، مربیان و کارآموزان با حضور گسترده خود به یار دیرین امام و رهبری اداری احترام کردند.

همچنین در این مراسم که با استقبال گسترده اقشار مختلف مردم برگزار شد، خانم مهناز نجیب زاده مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان بعنوان مدیرتشریفات بخش بانوان به نمایندگی از امور بانوان استانداری به فعالیت پرداخت...

ادامه مطلب...
 
برگزاری جلسه هیات نظارت استان در آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای آبتین
شنبه, 25 دی 1395 ساعت 06:03

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برای اولین بار جلسه هیات نظارت بر آموزشگاههای آزاد این اداره کل در یک آموزشگاه آزاد تشکیل گردید. در این جلسه که در آموزشگاه فنی و تخصصی آبتین برگزار شد، اعضای هیات نظارت استان از مجموعه فعالیت های این مرکز آموزشی در حوزه فنی و مهندسی بازدید نمودند.

انکوتی مدیر آموزشگاه آبتین گفت: این آموزشگاه در رشته های معماری، عمران، مکانیک، برق، نقشه برداری، تاسیسات، هتلداری و گردشگری، فن آوری اطلاعات، حسابداری و همچنین دوره های آمادگی آزمون نظام مهندسی و مقررات ملی ساختمان فعالیت دارد و دارای کتابخانه تخصصی در رشته های مذکور می باشد.وی افزود: این مجتمع آموزشی مجری دوره های آموزش فنی و حرفه ای بویژه در زمینه های فنی و مهندسی با هدف توسعه مهارت آموزی است و با توجه به نقش برجسته مهارت در کارآفرینی و اشتغال و با عرضه کتب مختلف مهارتی، آموزشی و کمک آموزشی در زمینه برگزاری دوره های آمادگی نظام مهندسی و کارشناسی رسمی دادگستری با استفاده از اساتید معتبر کشوری نیز فعالیت دارد.

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 203

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
سه شنبه
1395
دی
28
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 39 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir