سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

حضور بازرسین و نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای
دوشنبه, 02 اسفند 1395 ساعت 09:17

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، بازرسین و نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت انجام امور بازرسی و نظارت بر فعالیتها و عملکرد مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در این اداره حضور یافتند. این بازرسی جهت اطلاع رسانی و ارسال عملکرد به مقامات عالی وزارت انجام صورت گرفت. آقایان انصاری و ذبیحی بازرسین ارزیابی عملکرد وزارتخانه، نظر سنجی انجام شده از دستگاههای تابعه و رضایت حاصله از آن را 80% اعلام نمودند. در این جلسه آقای انصاری گفت: با یاری خداوند متعال ارزیابی از طریق سامانه ای جامع در سالهای آتی صورت می پذیرد و این ارزیابی دارای شفافیت و دقت بسیار بالایی است.

وی همچنین کسب رتبه دوم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان را در سال 94 تبریک گفت. آقای جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان کسب این رتبه را مدیون و حاصل تلاش و کوشش همه همکاران و اعضای خانواده مهارت استان دانست و گفت: امیدوارم کسب این رتبه به معنی ارایه خدمات ارزنده به مردم شریف استان کرمان باشد. در این جلسه هر کدام از مسولین واحدها به تشریح عملکرد و مستندات خود پرداختند.

 
بازدید مدیر کل فرهنگی اجتماعی استانداری از مرکز شماره شش کرمان
چهارشنبه, 27 بهمن 1395 ساعت 10:02

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان معاون امور فرهنگی اجتماعی استانداری کرمان خانم موسی پور و هیات همراه از چگونگی برگزاری دوره های آموزشی سکونتگاه های غیر رسمی درمرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 6 کرمان دیدن نمودند. در این بازدید از کلیه فعالیتهای آموزشی و همچنین کارگاههای آموزشی تصویر برداری شد.

خانم موسی پور ضمن بازدید از کارگاهها در این مرکز روند برگزاری آموزشها را بسیار مثبت و ارزنده دانست و گفت: هدف مجوعه آموزش فنی و حرفه ای ارتقای فرهنگ مهارت در میان جامعه و افزایش اشتغال پایدار می باشد که با توجه به وجود مراکز متعدد ثابت و سیار در سطح شهر و همچنین در مناطق محروم به این هدف دست پیدا کرده است. وی ضمن تشکر از این مجموعه خواستار تداوم آموزشهای مهارتی در استان شد.

 
قائم مقام سازمان آموزش فني و حرفه تكليف امروز ما هم انديشي و هم افزايي براي تحقق آرمانهاي انقلاب است
شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 08:06

http://www.irantvto.ir/uploads/%D8%B1%D8%AD%D9%85%D8%AA%D9%8A_69921.jpgبه گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،جشن گراميداشت سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با حضور معاونين، مديران و كاركنان اين سازمان صبح روز 19 بهمن ماه در سال 22 بهمن برگزار شد.بنابراين گزارش،در اين مراسم،رحمت اله رحمتي،قائم مقام سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،ضمن تبريك ايام مبارك دهه فجر و گراميداشت ياد و خاطره امام راحل(ره) و درود به ارواح طيبه شهداي انقلاب و جنگ تحميلي،به ايراد سخنراني پرداخت.

قائم مقام اين سازمان،بيان داشت: هر انقلابي با هدفي معين شكل مي گيرد و اولين نقطه هدف مردم كشورمان از انقلاب اسلامي براندازي حكومت سلطنتي و يك سويه حاكمان بر جامعه،و شكل گيري نظام مبتني بر مردم سالاري ديني بود.قائم مقام سازمان آموزش فني و  حرفه اي كشور، از بنيانگذار انقلاب به عنوان بزرگ مردي صادق با صلابت و سلامت نفس...

ادامه مطلب...
 
برگزاری آزمون مهارت کارگران ساختمانی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 6 کرمان
پنجشنبه, 28 بهمن 1395 ساعت 08:52

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش تخصصی صنعت ساختمان کرمان از اجرای 106 نفر در آزمون صنعت ساختمان در رشته های بنایی سفت کار، گچ کار، برق کار، آرماتوربند و... در خبر داد.غلامرضا محلاتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش تخصصی صنعت ساختمان کرمان گفت: قبول شندگان در آزمون کتبی به آزمون عملی معرفی شده و در صورت کسب حدنصاب نمره، موفق به دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای خواهند شد.

وی افزود: بر همین اساس متقاضیان می توانند از مزایای بیمه کارگران صنعت ساختمان استفاده نمایند.از ابتدای سال بیش از 3400 نفر در نظام هماهنگ صنعت ساختمان شرکت نموده و 5300 نفر نیز جهت تعویض و تمدید گواهی مهارت جهت استفاده از بیمه کارگری به مرکز مراجعه نموده اند.وی تصریح کرد: کلیه امور ثبت نام کارگران ساختمان جهت تسهیل و سرعت در امور، از طریق دفاتر پیشخوان انجام گرفته و ادامه روند کار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش صورت می پذیرد.وی از کلیه مراجعین خواست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 33318070 و 33350053 تماس حاصل نموده و یا به آدرس مرکز واقع در کرمان-بزرگراه امام- بعد از شهرک صنعتی مراجعه فرمایند.

 
پایگاه خبری و اطلاع رسانی دفتر مرکزی حراست سازمان
شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 08:57

alt

 
افتتاح کارگاه آموزشی طرح روستای بدون بیکار در شهرستان زرند
شنبه, 23 بهمن 1395 ساعت 07:55

همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور امام جمعه ، نماینده مردم و فرماندار و مسئولین اجرایی شهرستان کارگاه آموزش مهارتی در روستای جلال آباد روستای پایلوت شهرستان به عنوان روستای بدون بیکار مورد افتتاح رسمی قرار گرفت.

مهرداد مداحی نژاد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند در حاشیه این مراسم عنوان داشت: در راستای سیاست های سازمان آموزش فنی وحرفه ای و ایجاد تعهد این مرکز در برش شهرستانی ستاد اقتصاد مقاومتی،آموزش روستائیان به ویژه توانمندی زنان روستایی را به سمت مشاغل خانگی در برنامه کاری خود قرار گرفته و با عنایت به مصوبات شورای اشتغال استان هر شهرستان در یک روستا به طور ویژه به عنوان روستای بدون بیکار خدمات مربوط به زمینه سازی اشتغال را به مردم آن روستا عرضه...

ادامه مطلب...
 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 209

تصویرروز

 

پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
چهارشنبه
1395
اسفند
4
 

نظرسنجی

آموزش مهارت های فنی و حرفه ای تا چه حد برای اشتغالزایی جوانان موثر می باشد؟
 

مراجعین

ما 55 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir