سایتهای مهم


http://www.tvto-itc.ir/uploads/lms_312_314.jpg
http://www.irantvto.ir/uploads/3_30575.jpg

فهرست

گالری تصاویر

jeld.jpg
ابلاغ دبیری کمیته آموزش و پژوهش بانوان دستگاههای اجرایی به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
یکشنبه, 29 مرداد 1396 ساعت 09:11


alt

به گزاش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کرمان به دبیری کمیته آموزش و پژوهش در شورای راهبردی تحکیم و تعالی بنیان خانواده دستگاههای اجرایی استان کرمان منصوب گردید.

مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان خانم دکتر حسینی هدف از تشکیل این شورا که متشکل از پنج کمیته فرهنگی، آموزش و پژوهش، بهداشت و سلامت، ورزش و نشاط و اطلاع رسانی می باشد را خدمت رسانی به جامعه بانوان و توان افزایی آنها در استان کرمان دانست. به گفته وی امروز جامعه دچار آسیب های جدی شده است و برای جلوگیری از بحران باید به فکر چاره بود و تنها راه چاره برنامه ریزی های دقیق و حساب شده برای بانوان است. وی گفت باید از اهرم های متفاوت در برابر این هجمات فرهنگی استفاده کرد. وی همچنین همکاری و هم افزایی دستگاهها را در قالب تشکیل کمیته ها موثر دانست. لازم به ذکر است....

ادامه مطلب...
 
افتتاح کارگاه آموزشی تراش فیروزه و سنگ های قیمتی در روستای استبرق کرمان
یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 06:27

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در راستای طرح روستای بدون بیکار و با حضور نماینده شهرستان شهربابک در مجلس، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی، کارگاه آموزش تراش فیروزه و سنگ های قیمتی در دهستان استبرق افتتاح و به بهره برداری رسید.

ساختمان این کارگاه در روستا موجود بوده و برای خرید تجهیزات و دستگاههای تراش سنگ ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری و شورا هزینه شده است.این کارگاه توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای استبرق به منظور آموزش علاقمندان به تراش سنگ های قیمتی و ایجاد اشتغال پایدار در روستا آماده سازی شده است و آموزش افراد توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و بدون هزینه صورت خواهد گرفت.همچنین با حضور نماینده مجلس، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، فرماندار و جمعی از مسئولین شهربابک از المان مهارت در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رونمایی شد.

 
سامانه پیامکی سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور
یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 04:51

http://images.portaltvto.com/portal/validimages/img_address1495711721.jpg

 
کسب بیشترین مقام توسط کاروان ورزشی بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
پنجشنبه, 26 مرداد 1396 ساعت 06:28

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بیشترین عناوین گروه دوم مسابقات ورزشی بانوان این سازمان را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از کسب بیشترین مقام توسط کاروان ورزشی بانوان این اداره کل در مسابقات مشهد مقدس خبر داد.

محمدرضا جهانگیری گفت: این اداره کل با کسب مقام نخست تیمی و رتبه های اول و دوم انفرادی در رشته شطرنج، کسب مقام دوم در رشته والیبال و کسب مقام سوم رشته های دارت و تنیس روی میز بیشترین مقام را در گروه دوم مسابقات بانوان سازمان که از تاريخ 23/05/96 تا 25/05/96 با حضور بيش از 300 نفر از 17 استان كشور...

ادامه مطلب...
 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان: مهارت تکمیل کننده آموزش رسمی است
یکشنبه, 22 مرداد 1396 ساعت 05:42

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رفسنجان با حضور مدیران کل آموزش فنی و حرفه‌ای و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با محوریت طرح کاج برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اظهار داشت: یک بسته فراگیر اشتغال با عنوان ۹۶۰ هزار شغل توسط وزارتخانه تهیه و در هیأت دولت و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مطرح شده است.
وی بیان داشت: ۱۵۰ هزار شغل مربوط به طرح کارورزی است که با توجه به پدیده اجتماعی وارونگی هرم تحصیلی این طرح مطرح شده است.

ادامه مطلب...
 
فراخوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برای جذب آزمونگر عملی مکانیک
شنبه, 21 مرداد 1396 ساعت 09:38

https://markazi.haj.ir/Portals/0/News/t%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-2-1.jpgفراخوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
با توجه به دستورالعمل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت شناسایی افراد علاقمند و واجد شرایط جهت آزمونگری در رشته های مکانیک خودرو، تون آپ و برق خودرو به استحضار میرساند جهت ثبت نام و اطلاعات به آدرس : بلوار خلیج فاری ورودی پارک جنگلی( شهید باهنر) واحد آزمون از تاریخ ۹۶/۵/۱۶ لغایت ۹۶۵/۲۰ مراجعه و یا با شماره های ۵-۳۲۱۱۰۲۵۱ تماس حاصل نمایند.
روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان

 
<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 بعدی > انتها >>

صفحه 1 از 236

تصویرروز


پیوندهای قابل استفادهتقویم فارسی

 
دوشنبه
1396
مرداد
30
 

نظرسنجی

کدام یک از موارد ذیل را در توسعه فرهنگ مهارت آموزی در جامعه موثر تر می دانید ؟
 

مراجعین

ما 41 مهمان آنلاین داریم
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir