IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

حضور بازرسین و نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای
Monday, 20 February 2017 09:17
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، بازرسین و نمایندگان وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی جهت انجام امور بازرسی و نظارت بر فعالیتها و عملکرد مجموعه آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در این اداره حضور یافتند. این بازرسی جهت اطلاع رسانی و ارسال عملکرد به مقامات عالی وزارت انجام صورت گرفت. آقایان انصاری و ذبیحی بازرسین ارزیابی عملکرد وزارتخانه، نظر سنجی انجام شده از دستگاههای تابعه و رضایت حاصله از آن را 80% اعلام نمودند. در این جلسه آقای انصاری گفت: با یاری خداوند متعال ارزیابی از طریق سامانه ای جامع در سالهای آتی صورت می پذیرد و این ارزیابی دارای شفافیت و دقت بسیار بالایی است.

وی همچنین کسب رتبه دوم اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان را در سال 94 تبریک گفت. آقای جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان کسب این رتبه را مدیون و حاصل تلاش و کوشش همه همکاران و اعضای خانواده مهارت استان دانست و گفت: امیدوارم کسب این رتبه به معنی ارایه خدمات ارزنده به مردم شریف استان کرمان باشد. در این جلسه هر کدام از مسولین واحدها به تشریح عملکرد و مستندات خود پرداختند.

 
برگزاری آزمون مهارت کارگران ساختمانی در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره 6 کرمان
Thursday, 16 February 2017 08:52
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش تخصصی صنعت ساختمان کرمان از اجرای 106 نفر در آزمون صنعت ساختمان در رشته های بنایی سفت کار، گچ کار، برق کار، آرماتوربند و... در خبر داد.غلامرضا محلاتی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش تخصصی صنعت ساختمان کرمان گفت: قبول شندگان در آزمون کتبی به آزمون عملی معرفی شده و در صورت کسب حدنصاب نمره، موفق به دریافت گواهی مهارت فنی و حرفه ای خواهند شد.

وی افزود: بر همین اساس متقاضیان می توانند از مزایای بیمه کارگران صنعت ساختمان استفاده نمایند.از ابتدای سال بیش از 3400 نفر در نظام هماهنگ صنعت ساختمان شرکت نموده و 5300 نفر نیز جهت تعویض و تمدید گواهی مهارت جهت استفاده از بیمه کارگری به مرکز مراجعه نموده اند.وی تصریح کرد: کلیه امور ثبت نام کارگران ساختمان جهت تسهیل و سرعت در امور، از طریق دفاتر پیشخوان انجام گرفته و ادامه روند کار در مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره شش صورت می پذیرد.وی از کلیه مراجعین خواست برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های 33318070 و 33350053 تماس حاصل نموده و یا به آدرس مرکز واقع در کرمان-بزرگراه امام- بعد از شهرک صنعتی مراجعه فرمایند.

 
بازدید مدیر کل فرهنگی اجتماعی استانداری از مرکز شماره شش کرمان
Wednesday, 15 February 2017 10:02
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان معاون امور فرهنگی اجتماعی استانداری کرمان خانم موسی پور و هیات همراه از چگونگی برگزاری دوره های آموزشی سکونتگاه های غیر رسمی درمرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 6 کرمان دیدن نمودند. در این بازدید از کلیه فعالیتهای آموزشی و همچنین کارگاههای آموزشی تصویر برداری شد.

خانم موسی پور ضمن بازدید از کارگاهها در این مرکز روند برگزاری آموزشها را بسیار مثبت و ارزنده دانست و گفت: هدف مجوعه آموزش فنی و حرفه ای ارتقای فرهنگ مهارت در میان جامعه و افزایش اشتغال پایدار می باشد که با توجه به وجود مراکز متعدد ثابت و سیار در سطح شهر و همچنین در مناطق محروم به این هدف دست پیدا کرده است. وی ضمن تشکر از این مجموعه خواستار تداوم آموزشهای مهارتی در استان شد.

 
پایگاه خبری و اطلاع رسانی دفتر مرکزی حراست سازمان
Saturday, 11 February 2017 08:57
There are no translations available.

alt

 
افتتاح کارگاه آموزشی طرح روستای بدون بیکار در شهرستان زرند
Saturday, 11 February 2017 07:55
There are no translations available.

همزمان با ایام الله دهه فجر با حضور امام جمعه ، نماینده مردم و فرماندار و مسئولین اجرایی شهرستان کارگاه آموزش مهارتی در روستای جلال آباد روستای پایلوت شهرستان به عنوان روستای بدون بیکار مورد افتتاح رسمی قرار گرفت.

مهرداد مداحی نژاد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند در حاشیه این مراسم عنوان داشت: در راستای سیاست های سازمان آموزش فنی وحرفه ای و ایجاد تعهد این مرکز در برش شهرستانی ستاد اقتصاد مقاومتی،آموزش روستائیان به ویژه توانمندی زنان روستایی را به سمت مشاغل خانگی در برنامه کاری خود قرار گرفته و با عنایت به مصوبات شورای اشتغال استان هر شهرستان در یک روستا به طور ویژه به عنوان روستای بدون بیکار خدمات مربوط به زمینه سازی اشتغال را به مردم آن روستا عرضه...

Read more...
 
رونمایی شناسنامه اولین شهیده انقلاب اسلامی کرمان در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای
Wednesday, 08 February 2017 09:46
There are no translations available.

همزمان با برگزاری همایش نقش کار آفرینی زنان در اقتصاد مقاومتی بمناسبت دهه مبارک فجر در محل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان با حضور فاطمه السادات حسینی مدیرکل بانوان استانداری و حسین زین الصالحین مدیر کل ثبت احوال و بانوان کارآفرین استان برگزار گردید از شناسنامه شهیده طلعت علی محمدی جوشانی رونمایی شد.

دراین آیین مدیرکل بانوان ضمن ابراز خرسندی از اقدام ثبت احوال برای گرامیداشت یاد و خاطره زنان شهیده انقلاب اسلامی گفت: شهید طلعت علی محمدی الگوی مقاومت برای زنان امروز جامعه ما می‌باشد.در این مراسم شناسنامه شهیده طلعت علی محمدی به خانواده ایشان...

Read more...
 
مجوز نخستین آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ماساژ جنوب شرق در کرمان اعطا شد
Wednesday, 08 February 2017 06:32
There are no translations available.

مجوز آموزشگاه ماساژ آیدا بعنوان نخستین آموزشگاه ماساز در جنوب شرق با حضور مسئولین آموزش فنی و حرفه ای استان اعطا شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در جلسه اعطای نخستین مجوز آموزشگاه آزاد فنی و حرفه ای ماساژ آیدا با اشاره به لزوم ایجاد آرامش روانی در جامعه گفت: با توجه به وجود حجم بالای پرونده های دادگستری این نیاز بسیار احساس می شود.محمدرضا جهانگیری افزود: امید است با راه اندازی این آموزشگاه گام مثبتی در جهت تغییر سبک زندگیث و ایجاد آرامش جسمی و روانی ایجاد شود.

توکلی مدیر آموزشگاه ماساژ آیدا نیز با تقدیر از همکاری های این اداره کل در ایجاد تسهیلات لازم برای راه اندازی نخستین آموزشگاه ماساژ استان کرمان و جنوب شرق کشور ...

Read more...
 
کارآفرینی کارآموز پرورش قارچ مرکز زرند در سایه مهارت آموزی و اقتصاد مقاومتی
Tuesday, 07 February 2017 05:57
There are no translations available.

آقای محسن قربانی یکی دیگر از مهارت آموختگان موفق مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان زرند است که با حضور در دوره آموزشی پرورش قارچ با کسب مهارتهای عملی در حین دوره و نیز دریافت تسهیلات خود اشتغالی در طرح اقتصاد مقاومتی، موفق به تولید و اشتغالزایی گردیده است . مهرداد مداحی نژاد ، رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای زرند در بازدید از این کارگاه تولیدی، پشتکار این جوان در راه اندازی کارگاه و ایجاد اشتغال برای خود ودیگر اعضای خانواده اش را ستود و تغییر نگرش جوانان وخانواده ها نسبت به کار و کارآفرینی را بسیار مهم وشرط موفقیت در کسب وکار عنوان کرد.

مهدیه محدثی مربی آموزش کشاورزی مرکز فنی و حرفه ای زرند نیز گفت: نقش مهارت آموزی در تولید و اشتغال در حوزه کشاورزی بسیار بالاست، به شرطی که نوع مهارتها و دوره های آموزشی بر اساس برنامه ریزی و با نگاه بازار کار باشد .وی افزود: با توجه به شرایط فعلی برخی مشاغل را می توان با کمترین سرمایه گذاری فراهم نمود که پرورش قارچ دکمه ای از جمله ی این مشاغل است و با صرف هزینه و وقت کم و بالا بردن قدرت رقابت...

Read more...
 
قائم مقام سازمان آموزش فني و حرفه تكليف امروز ما هم انديشي و هم افزايي براي تحقق آرمانهاي انقلاب است
Saturday, 11 February 2017 08:06
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/%D8%B1%D8%AD%D9%85%D8%AA%D9%8A_69921.jpgبه گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،جشن گراميداشت سي و هشتمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با حضور معاونين، مديران و كاركنان اين سازمان صبح روز 19 بهمن ماه در سال 22 بهمن برگزار شد.بنابراين گزارش،در اين مراسم،رحمت اله رحمتي،قائم مقام سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،ضمن تبريك ايام مبارك دهه فجر و گراميداشت ياد و خاطره امام راحل(ره) و درود به ارواح طيبه شهداي انقلاب و جنگ تحميلي،به ايراد سخنراني پرداخت.

قائم مقام اين سازمان،بيان داشت: هر انقلابي با هدفي معين شكل مي گيرد و اولين نقطه هدف مردم كشورمان از انقلاب اسلامي براندازي حكومت سلطنتي و يك سويه حاكمان بر جامعه،و شكل گيري نظام مبتني بر مردم سالاري ديني بود.قائم مقام سازمان آموزش فني و  حرفه اي كشور، از بنيانگذار انقلاب به عنوان بزرگ مردي صادق با صلابت و سلامت نفس...

Read more...
 
رتبه نخست کرمان در رشته تنیس روی میز مسابقات ورزشی بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
Wednesday, 08 February 2017 10:20
There are no translations available.

http://fars.irantvto.ir/uploads/poster_site__69825.jpgبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، تیم چهارنفره تنیس روی میز بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان رتبه نخست مسابقات ورزشی بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در این رشته را کسب کرد.

محمدرضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: این مسابقات با شعار روحیه ورزشی بستری برای ارائه آموزش هایی شاداب تر، می تواند باعث ایجاد پویایی در پیکره خانواده مهارت و ایجاد رقابت سالم و سازنده در جهت تقویت روحیه و ارتقای فعالیت های گروهی در میان کارکنان خانواده سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور را فراهم آورد.اولین دوره مسابقات ورزشی بانوان سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، در رشته های والیبال، تنیس روی میز و دارت با حضور بیش از 200 شرکت کننده از سراسر کشور 18 الی 20 بهمن همزمان با دهه مبارک فجر در شیراز برگزار شد.


 
بازدید نماینده جیرفت و عنبرآباد در مجلس از مرکز آموزش فنی و حرفه ای
Wednesday, 08 February 2017 08:23
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، همزمان با ایام الله دهه فجر دکتر یحیی کمالی پور نماینده شهرستان های جیرفت و عنبرآباد، در بازدید از کارگاههای آموزشی مرکز جیرفت ضمن گرامیداشت ایام دهه فجر و تشکر از کارکنان و مربیان، از نقش ارزشمند آموزش های مهارتی در رشد و توسعه جامعه تقدیر و تصریح کرد: در سفر معاون اول رئیس جمهور قرار بود جناب آقای سازگارنژاد جهت مستقل شدن مرکز جیرفت بیاید و انشالله با حضور ایشان این امر محقق گردد.

در این جلسه احمد امینی روش فرماندار جیرفت نیز با اشاره به اینکه جیرفت دارای پتانسیل بالایی در حوزه صنعت و کشاورزی است گفت: باید کارگاهها و تجهیزات به روز باشد و در بحث گازرسانی باید جهت تربیت نیروی کارآمد در سطح شهرستان و اطراف پتانسیل جدید ایجاد شود.وی افزود:در کمیته برنامه ریزی شهرستان مبلغ 2 میلیارد ریال بودجه جهت حفر چاه در نظر گرفته شده است که امیدوارم در بودجه سال 96 عملی خواهد شد در این جلسه مقرر شد بحث حفر چاه آب و ساخت خوابگاه و گلخانه مرکز حل شود.

 
همزمان با دهه فجر: رونمايي از پايگاه خبري و اطلاع رساني دفتر مركزي حراست توسط رياست سازمان
Wednesday, 08 February 2017 05:29
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/22_69917.jpgهم زمان با  سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي،با حضورمعاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و ح