IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

jeld.jpg
علیرضا عبدالکریمی نخبه کرمانی مدال افتخار جهان در رشته الکترونیک را کسب کرد
Tuesday, 24 October 2017 11:07
There are no translations available.

altaltعلیرضا عبدالکریمی نخبه کرمانی و دارنده مدال افتخار جهان در رشته الکترونیک و نیز مدال best of nation  با استقبال مردم وارد  فرودگاه کرمان شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نخبه شایسته کرمانی علیرضا عبدالکریمی موفق شد در چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت در ابوظبی، با کسب 720 امتیاز ضمن کسب مدال افتخار رشته الکترونیک، مدال best of nation  بالاترین امتیاز شرکت کنندگان ایران را نیز به خود اختصاص دهد.

گفتنی است هر سال مسابقات ملی مهارت با حضور جوانان زیر 21 سال در رشته های مختلف مهارتی در مراحل مختلف شهرستانی، استانی و ملی برگزار شده و نفرات برتر در مسابقات جهانی مهارت هر دو سال یکبار در یکی از کشورهای جهان برگزار می شود شرکت می کنند.

 
بیش از دو میلیون و هشتصد هزار نفر-ساعت آموزش مهارتی در استان کرمان طی شش ماهه نخست سال 96
Tuesday, 24 October 2017 10:41
There are no translations available.

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcT0IsExDu1NmvKTAx-odBamLRJC1vh_VhRxYJYF-lBddlv6f11c_gمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از ارائه بیش از دو میلیون و هشتصد هزار نفر-ساعت آموزش مهارتی در استان کرمان طی شش ماهه نخست سال 96 خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری گفت: طی  مدت مذکور دو میلیون و 872هزار و 492نفر-ساعت آموزش مهارتی در سراسر استان کرمان ارائه شده که یک میلیون و 297 هزار نفر-ساعت آن در مراکز ثابت بوده است.

وی افزود: 208 هزار و 900 نفر-ساعت آموزش در مراکز سیار شهری، 172هزار و 200نفر-ساعت در کارگاه های صنایع ضمن کار، 97هزار و 300 نفر-ساعت در کارگاه های جوار پادگان و 93 هزار و 900 نفر-ساعت در کارگاه های جوار دانشگاهی استان ارائه شده است.جهانگیری با اشاره به اهمیت مهارت آموزی در ایجاد اشتغال پایدار و رشد و توسعه کشور تصریح کرد: این اداره کل آمادگی دارد با وجود کمبود بودجه و اعتبار، همه اقشار نیازمند آموزش های مهارتی را در اقصی نقاط استان با استفاده از ظرفیت های بخش های مختلف دولتی و خصوصی پوشش دهد.

 
پیام تبریک وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به افتخارآفرینان چهل و چهارمين مسابقات جهاني مهارت
Sunday, 22 October 2017 06:30
There are no translations available.

سپاس از نخبگان فنی مهارت، راه بی بدیل توسعه ایران امروز

علی ربیعی/وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی:خوشحالم که این بار هم نخبگان مهارتی ما از شهرهای دورافتاده و روستاها، آن چنان آموزش دیده اند که موفق به کسب مدال و رتبه های خوب جهانی در مصاف با کشورهای توسعه یافته در مسابقات مهارت جهانی شده اند. کسب یک مدال طلا، یک مدال برنز و پنج مدالیون افتخار را به همه بچه های ایرانی تبریک می گویم. ملاقات با این عزیزان با چهره های روستایی و از خانواده های کارگری پر از استعداد و امید برایم ارزشمند است. وظایف زیادی برای انجام در پیش رو داریم. باید زیرساخت فنی را نه تنها برای مشاغل امروز که برای مشاغل فردا پیش بینی و اجرا کنیم......

Read more...
 
درخشش استان کرمان در مسابقات جهانی مهارت ابوظبی
Saturday, 21 October 2017 08:15
There are no translations available.

علیرضا عبدالکریمی نخبه کرمانی موفق شد مدال افتخار جهان در رشته الکترونیک را برای جمهوری اسلامی ایران به ارمغان آورد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نخبگان کرمانی موفق شدند برای سومین دوره پیاپی با درخشش در مسابقات جهانی مهارت برای کشور افتخارآفرینی کنند.

در چهل و چهارمین مسابقات جهانی مهارت در ابوظبی، نخبه شایسته کرمانی علیرضا عبدالکریمی موفق شد با کسب 720 امتیاز ضمن کسب مدال افتخار رشته الکترونیک، مدال بالاترین امتیاز شرکت کنندگان ایران را نیز به خود اختصاص دهد.گفتنی است، از استان کرمان علاوه بر عبدالکریمی، مجید رنجبر بعنوان کارشناس-داور رشته ساخت و تولید و خانم ها نجیب زاده و شهیدی به ترتیب بعنوان مترجم تیم های الکترونیک و جوشکاری در بزرگترین و معتبرترین مسابقات مهارت جهانی شرکت کردند.در مسابقات جهانی 2013 آلمان و 2015 برزیل نیز امین ایرانمنش و علیرضا حمامی زاده نخبگان کرمانی موفق شده بودند مدال افتخار جهان در رشته های فناوری خودرو و الکترونیکی را به خود اختصاص دهند.

 
هم اندیشی اشتغال در شهرستان های شرق استان (بم .نرماشیر.ریگان .فهرج)
Wednesday, 18 October 2017 05:29
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان،افشین شهرکی معاون کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در جلسه هم اندیشی اشتغال شهرستان های شرق استان (بم .نرماشیر.ریگان .فهرج) ضمن تشریح وظایف سازمانی و گزارش عملکرد فنی وحرفه ای در شرق استان حمایت بیشتر ازآموزش های مهارتی را خواستار شد.

علی نیکزادی نماینده شهرستان های شرق استان در مجلس نیز در خصوص پیگیری ایجاد چارت سازمانی برای نمایندگی آموزش فنی وحرفه ای شهرستان های نرماشیر و ریگان قول مساعد داد.وی همچنین بر کمک به ایجاد مرکز آموزش تربیت مربی در صنعت خودروسازی مرکز بروات با همکاری خودروسازان ارگ جدید و همچنین ایجاد مرکز آموزش هتلداری در منطقه بم با استفاده از ظرفیت بخش خصوصی تاکید نمود. .

در این جلسه از تلاش و همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در اشتغال پایدار مددجویان کمیته امداد تقدیر شد.

 
حضور مدیر کل و همکاران استان کرمان در مسابقات جهانی مهارت ابوظبی- 2017
Tuesday, 17 October 2017 04:35
There are no translations available.

altبازدید مدیرکل آموزش فنی وحرفه ای و خانواده مهارت استان کرمان از مسابقات جهانی مهارت در کشور امارات متحده عربی ابوظبی -2017 ، حمایت از نخبگان تیم ملی مهارت جمهوری اسلامی ایران را به همراه داشت .

چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت از 23 تا 26 مهر ماه امسال برگزار می شود كه تیم مهارت استان کرمان با حضور نخبه مهارتی آقای علیرضا عبدالکریمی در رشته الکترونیک ، مترجمان خانم ها مهناز نجیب زاده و سمانه شهیدی و همچنین کارشناس رشته ساخت و تولید آقای مجید رنجبر به این دوره از مسابقات اعزام گردیده است .


 
بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه اي در سراسر كشور
Sunday, 15 October 2017 09:26
There are no translations available.

سرپرست دفتر رياست، روابط عمومي و مديريت عملكرد سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور خبر داد: برنامه بازديد همگاني از مراكز آموزش فني و حرفه اي سراسر كشور، بيستم تا بيست و پنجم آبان ماه سال جاري به صورت هماهنگ كشوري برگزار مي شود.

 
مجری طرح ملی آبادانی و پیشرفت شهرستان قلعه گنج: آموزش فنی و حرفه ای تنها راه رفع بیکاری است
Wednesday, 11 October 2017 07:53
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، دکتر حیدروند مجری طرح ملی آبادانی و پیشرفت شهرستان قلعه گنج بنیاد علوی در جلسه بهبود کمی وکیفی آموزش های فنی وحرفه ای، این آموزش ها را تنها راه رفع بیکاری عنوان کرد و خواستار آموزش در رشته های جدید در سطح روستاهای منطقه گردید.

ارسلان گروهی نماینده مرکز آموزش فنی و حرفه ای کهنوج نیز در این جلسه که در سالن کنفرانس سایت بنیاد علوی در شهرستان قلعه گنج  فنی وحرفه ای برگزار شد بر آمادگی کامل برای توسعه کمی وکیفی آموزشهای فنی وحرفه ای در سطح منطقه  تاکید کرد.در این جلسه مقرر گردید پس از نیازسنجی رشته های جدیدمد نظر و روستاهای هدف به فنی و حرفه ای سریعا کارگاههای آموزش در مناطق مذکور راه اندازی شود.گفتنی است : در طرح ویژه اقتصاد مقاومتی کشوری قلعه گنج آموزش فنی و حرفه ای در حرفه های مراقبت و زیبایی، طراحی دوخت، فناوری اطلاعات، صنایع چرم، قالی بافی توسط آموزشگاه های آزاد بخش خصوصی و نیز کارآفرینی، پداگوژی، جوشکاری، برق خودرو و پرورش قارچ خوراکی در بخش دولتی به آموزش و توانمندسازی مهارتی جامعه هدف می پردازد.

 
بازدید کارشناسان آلمانی سازمان Nrc از مرکز فنی وحرفه ای بردسیر
Wednesday, 18 October 2017 07:46
There are no translations available.

altطی بازدید کارشناسان آلمانی سازمان Nrc از مرکز آموزش فنی و حرفه ای بردسیر، عالم زاده ریاست این مرکز گفت: در مرکز فنی و حرفه ای بردسیر دوره های نازک دوز زنانه، طراحی الگو برش زنانه، نازک دوز مردانه و کمک برقکار ساختمان با همکاری Nrc برای اتباع خارجی برگزار می گردد.

وی افزود: هیئت بازدید کننده از مربیان مجموعه به دلیل عملکرد بالای آنها تشکر ویژه نمودند و برای برگزاری دوره های جدید با همکاری فنی و حرفه ای بردسیر موافقت گردید .در این بازدید خانم ملکی کارشناس Nrc نیز گفت: این دوره با کیفیت بسیار بالا برگزار شده است و هئیت آلمانی رضایت کاملی از تجهیزات و فضای مناسب داشتند.وی افزود: این دوره ها از مورخ 96/04/25 شروع شده است و تا پایان دی ماه امسال ادامه خواهند داشت.

 
بازدید نمایندگان اسکوا آلمان از مجتمع مراکز و دشت زحمتکشان آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Wednesday, 18 October 2017 04:10
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نمایندگان شرکت آلمانی اسکوا که در زمینه کمک های بشردوستانه به اتباع افغان در جهان فعالیت می کند از کارگاه های آموزشی اتباع خارجه در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بازدید کردند.

بازدیدکنندگان شرکت پارسیان هوشمند نماینده شرکت مزبور در ایران در کرمان نیز از کارگاه ها و امکانات آموزشی مجتمع مراکز و دشت زحمت کشان بازدید و از نزدیک با نظرات مربیان و نیز امکانات این مراکز در خصوص آموزش آشنا شدند..در پایان بازدید از تلاش های آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در توانمندسازی اتباع افغان قدردانی بعمل آمد.

 
آغاز رسمی چهل و چهارمین مسابقات جهاني مهارت ابوظبي - 2017
Sunday, 15 October 2017 09:30
There are no translations available.

altچهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت ابوظبي – 2017،امروز يكشنبه مورخ 23 مهرماه /15 اكتبر با حضور 58 كشور شركت كننده به طور رسمي در شهر ابوظبي، كشور امارات متحده عربي آغاز شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت از 23 تا 26 مهر ماه امسال برگزار می شود كه تیم اعزامی مهارت کشورمان برای شرکت در چهل و چهارمين مسابقات جهانی مهارت 34 نفركه شامل 31 نفر مرد 3 نفر زن است.

گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور حاكي اين است كه مراسم افتتاحيه مسابقات مذكور روز شنبه مورخ 22 مهرماه برگزار شد....

Read more...
 
حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در کارگروه اشتغال شهرستان های جنوب
Thursday, 12 October 2017 08:23
There are no translations available.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان به تشریح برنامه های این اداره کل در کارگروه اشتغال شهرستان های جنوب استان پرداخت.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در سفر دو روزه به جنوب استان کرمان با حضور در کارگروه اشتغال شهرستان های عنبرآباد، رودبار جنوب،کهنوج، قلعه گنج و منوجان به تشریح برنامه های این اداره کل در طرح کارورزی اشتغال جوانان(کاج) پرداخت.

محمدرضا جهانگیری گفت: افراد جویای کار مهارت خود را در سایت کاریابی ها اعلام می کنند و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور مهارت افراد را تایید خواهند کرد و افراد گواهی مهارت خود را از این طریق به کارفرمایان ارائه می دهند . وی افزود: در این طرح با ارتقای مهارت جوانان، زمینه جذب آنان در کارگاه آموزشی یا کارگاه‌های تعاونی و خصوصی فراهم می‌شود.در این سفر مدیرکل و مسئول حراست  آموزش فنی و حرفه ای استان از کارگاه های آموزش فنی و حرفه ای شهرستان های جنوب استان بازدید کردند

 
امضای تفاهمنامه همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Tuesday, 10 October 2017 05:30
There are no translations available.

تفاهمنامه همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با هدف توانمندسازی و جلوگیری از بازگشت آسیب دیدگان اجتماعی امضا شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در جلسه امضای این تفاهمنامه که با حضور نمایندگان دستگاههای عضو شورای مبارزه با مواد مخدر و با میزبانی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان برگزار شد،

محمدرضا جهانگیری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان بر آمادگی این اداره کل برای آموزش های مهارتی آسیب دیدگان اجتماعی تاکید کرد.سردار چناریان رئیس شو.رای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان نیز گفت:ارزش کار فنی و حرفه ای اینست که بیش از 70درصد آسیب دیدگان(معتادین) مهارت آموخته بازگشت ندارند. وی تصریح کرد همه در مقابل آسیب های اجتماعی مسئولیت داریم که اگر به وظایف خود عمل نکنیم دامن همه ما را خواهد گرفت.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 114

تصویرروز


CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Tuesday
2017
Oct
24
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

مراجعین

We have 45 guests and 1 member online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir