IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت روز زن و سال جدید
Wednesday, 15 March 2017 11:11
There are no translations available.

http://www.2dayfun.ir/wp-content/uploads/2015/03/%D9%84%D8%AD%D8%B8%D9%87-%D8%B3%D8%A7%D9%84-%D8%AA%D8%AD%D9%88%DB%8C%D9%84.jpghttp://www.askquran.ir/gallery/images/5405/1_b.gifبه نام علیمی که فاطمه (س) را دخت گرانقدر محمد مصطفی (ص) و همسر علی مرتضی (ع) قرارداد.سلام بر مادر رسالت، همسر ولایت، رحمت حق، گل گلزار نبی، عزیز سرمدی، نور چشمان نبی، عزیز داور، علی را یاور، یگانه گوهر از نسل احمد، خاتون دوسرا، ام ابیها و درود بر همه بانوان بخصوص بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان.

در آستانه فرا رسیدن “عید نوروز باستانی” و طمطراق پیک بهاران و آغاز سال نو تبریک و تهنیت صمیمانه را تقدیم خانواده معزز آموزش فنی و حرفه ای استان داشته و در پرتو الطاف بیکران خداوندی ، سلامتی و بهروزی، طراوت و شادکامی، عزت و کامیابی را آرزومندیم.

 
حضور مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در کارگاه توانمندسازی زنان
Tuesday, 14 March 2017 03:56
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان کارگاه‌های آموزشی طرح توان افزایی زنان مدیر و مسئول استان کرمان به همت اداره کل امور بانوان و خانواده استانداری کرمان برگزار شد. دوره آموزشی توان افزایی زنان مدیر و مسئول در استان با هدف ارتقای دانش و مهارت‌های مدیریتی زنان مدیر و مسئول در استان، بهبود مدیریت عملکرد زنان مدیر و مسئول در استان، فراهم نمودن زمینه‌های رشد و شکوفایی، استعدادها و توانمندسازی زنان مدیر و مسئول در راستای حضور اثربخش آنان، ایجاد هماهنگی هرچه بیشتر بین دست اندرکاران امورخانواده، ایجاد زمینه هایی برای استفاده از ظرفیت‌های دستگاه های دولتی، شوراهای اسلامی، دهیاری‌ها، در توسعه امور زنان و خانواده و زمینه سازی برای هم افزایی، تجمیع منابع، امکانات و همچنین انتقال تجربیات، برگزار شد.

مهناز نجیب زاده مشاور امور بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای هدف از شرکت در این دوره را کمک به کار آمدتر شدن بیشتر زنان در حوزه های مدیریتی و تصمیم گیری و افزایش دانش تخصصی آنها برای تغییرات ارزشمند در جامعه دانست. زنان عضو شوراهای اسلامی، مدیران کل، معاونین، مشاورین اموربانوان دستگاهها،فرمانداریها و کارشناس مسئولان حوزه بانوان استانداریها از مشمولین شرکت در این کارگاهها بودند

 
مرحله نخست اولین دوره مسابقات ویژه مدیران آموزشگاه های فنی و حرفه ای آزاد برگزار شد
Monday, 13 March 2017 11:02
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86_70741.jpgمرحله نخست، اولین دوره مسابقه انگیزشی ویژه مدیران آموزشگاه های آزاد کشور، به طور همزمان در مراکز آزمون ادارات کل آموزش فنی و حرفه ای استان های کشور پنج شنبه 19 اسفند ماه سالجاری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، مريم اسلامي، مديركل دفتر آموزشگاه هاي آزاد و مشاركت هاي مردمي اين سازمان و رييس ستاد اجرائي مسابقات مذكور در اين خصوص اعلام كرد: به دنبال برگزاری موفق مسابقه انگیزشی ویژه " روسای مراکز بخش دولتی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور " و نتایج و خروجی ارزنده این مسابقه که در سه مرحله اجراشد؛ به دستور ریاست محترم سازمان ، پیشنهاد برگزاری مسابقه مشابه در دستور کار شورای معاونین سازمان قرار گرفت...

Read more...
 
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی :تلاش دولت برای افزایش اهمیت مدرک صلاحیت حرفه ای
Monday, 13 March 2017 05:39
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/2_70713.jpgوزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به تلاش دولت برای افزایش اهمیت مدرک صلاحیت حرفه ای گفت: کمسیون علمی دولت در حال بررسی این موضوع است که مدرک صلاحیت حرفه ای به عنوان یک مدرک قابل قبول در سطح بین المللی پذیرفته شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور،دکتر علی ربیعی روز جمعه در جریان افتتاح مرکز سنجش مهارت و صلاحیت حرفه ای کردستان در سنندج و در جمع خبرنگاران افزود: با همکاری هایی که از سوی سازمان آموزش فنی و حرفه ای صورت می گیرد صلاحیت حرفه ای مدرک قابل قبول و مهمی در کشور خواهد شد.

وی اظهار کرد: امیدواریم افراد بیشتری به سمت کسب صلاحیت حرفه ای بروند تا در کنار افزودن مهارت و دادن صلاحیت حرفه ای آنها بتوانیم مدرکی کاربردی...

Read more...
 
مبادله سند برنامه هاي اجرايي- آموزشي سال 1396 مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Monday, 13 March 2017 04:48
There are no translations available.

سند برنامه هاي اجرايي- آموزشي سال 1396 مراکز آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در آخرین جلسه شورای اداری -آموزشی سال 1395 مبادله شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان آخرین جلسه شورای اداری در سال ۹۵ با حضور مدیر کل معاونین روسای واحدها و مراکز برگزار گردید.

محمدرضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان در این جلسه اهمیت جلسات شورای اداری را ناگزیر از اجرا و بسیاز مهم دانست. وی گفت: در این جلسه سعی بر این شده است تا مطالب مورد نیاز در خصوص حوزه های متفاوت ارایه شود. وی همچنین گفت: همه روسا در حوزه کاری خود خبره و متعهد هستند اما باید مطالب کاربردی این جلسه را مد نظر قرار دهند و کار را دنبال نمایند. وی یادآور شد که همه دارای نقاط قوت خاصی هستند و این به مجموعه آموزش فنی و حرفه ای کمک شایانی می کند. وی متذکر شد که من همه همکارانم را باور دارم و......

Read more...
 
ششمین همایش ملی و بین المللی مهارت آموزی و اشتغال
Wednesday, 08 March 2017 06:08
There are no translations available.

alt

 
نخستین آموزشگاه تراش سنگ های قیمتی ارزوئیه کرمان افتتاح شد
Tuesday, 07 March 2017 08:20
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، نخستین کارگاه تراش سنگهای قیمتی و نیمه قیمتی با نام فراهوش باحضور منظری توکلی فرماندار وسایر مدیران ادارات این شهرستان افتتاح گردید

سلاجقه مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارزوئیه با اشاره به اینکه استان کرمان بهشت سنگ های معدنی-قیمتی و نیمه قیمتی است گفت: این آموزشگاه با همکاری بخش خصوصی و با هدف رشد و شکوفایی استعدادهای جوانان منطقه و ایجاد اشتغال پایدار تاسیس شده است.

وی افزود: مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان در رشته های پرورش وکاربر گیاهان دارویی .حسابداری عمومی، برق صنعتی، مونتاژ تابلوهای الکتریکی نیز به ارائه آموزش های مهارتی می پردازد.سلاجقه افزود: رشته سرمه دوزی نیز با همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان در حال اجراست.

 
کاشت درخت مهارت به مناسبت روز درختکاری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای
Monday, 06 March 2017 08:55
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای مراسم روز درختکاری در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان با همت کارکنان مجموعه انجام شد. درخت مهارت نشانه و سمبل مهارت آموزی و روحیه بالای کارکنان مجموعه به دست آنان نشانده شد. در این مراسم آقای غضنفری معاون فنی و پشتیبانی به امر مثبت و اثر گذار درختکاری اشاره نمود و گفت: درختکاری باید از سنین پایین نهادینه شود. وی از کلیه کارکنان و کارآموزان خواست تا این امر مهم را سرلوحه زندگی خود قرار دهند تا در جامعه ای سالم بتوانند به کار و تلاش بپردازند.

 
تقدیر فرماندار ارزوئیه از رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان
Monday, 13 March 2017 05:26
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، فرماندار ارزوئیه حمید منظری توکلی طی لوحی از خدمات علیرضا سلاجقه رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای این شهرستان تقدیر کرد.

در متن این لوح آمده است: از زحمات و تلاش ارزشمند و صادقانه جنابعالی در جهت پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی در شهرستان ارزوئیه تقدیر می گردد.

 
برگزاری نخستین همایش ملی هیدروپونیک توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای مشکان
Sunday, 12 March 2017 10:32
There are no translations available.