IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

jeld.jpg
ابلاغ دبیری کمیته آموزش و پژوهش بانوان دستگاههای اجرایی به اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Sunday, 20 August 2017 09:11
There are no translations available.


alt

به گزاش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، اداره کل آموزش فنی و حرفه ای کرمان به دبیری کمیته آموزش و پژوهش در شورای راهبردی تحکیم و تعالی بنیان خانواده دستگاههای اجرایی استان کرمان منصوب گردید.

مدیر کل امور بانوان استانداری کرمان خانم دکتر حسینی هدف از تشکیل این شورا که متشکل از پنج کمیته فرهنگی، آموزش و پژوهش، بهداشت و سلامت، ورزش و نشاط و اطلاع رسانی می باشد را خدمت رسانی به جامعه بانوان و توان افزایی آنها در استان کرمان دانست. به گفته وی امروز جامعه دچار آسیب های جدی شده است و برای جلوگیری از بحران باید به فکر چاره بود و تنها راه چاره برنامه ریزی های دقیق و حساب شده برای بانوان است. وی گفت باید از اهرم های متفاوت در برابر این هجمات فرهنگی استفاده کرد. وی همچنین همکاری و هم افزایی دستگاهها را در قالب تشکیل کمیته ها موثر دانست. لازم به ذکر است....

Read more...
 
کسب بیشترین مقام توسط کاروان ورزشی بانوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
Thursday, 17 August 2017 06:28
There are no translations available.

اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بیشترین عناوین گروه دوم مسابقات ورزشی بانوان این سازمان را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از کسب بیشترین مقام توسط کاروان ورزشی بانوان این اداره کل در مسابقات مشهد مقدس خبر داد.

محمدرضا جهانگیری گفت: این اداره کل با کسب مقام نخست تیمی و رتبه های اول و دوم انفرادی در رشته شطرنج، کسب مقام دوم در رشته والیبال و کسب مقام سوم رشته های دارت و تنیس روی میز بیشترین مقام را در گروه دوم مسابقات بانوان سازمان که از تاريخ 23/05/96 تا 25/05/96 با حضور بيش از 300 نفر از 17 استان كشور...

Read more...
 
افتتاح کارگاه آموزشی تراش فیروزه و سنگ های قیمتی در روستای استبرق کرمان
Sunday, 13 August 2017 06:27
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در راستای طرح روستای بدون بیکار و با حضور نماینده شهرستان شهربابک در مجلس، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان ، فرماندار و جمعی از مسئولین محلی، کارگاه آموزش تراش فیروزه و سنگ های قیمتی در دهستان استبرق افتتاح و به بهره برداری رسید.

ساختمان این کارگاه در روستا موجود بوده و برای خرید تجهیزات و دستگاههای تراش سنگ ۳۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات دهیاری و شورا هزینه شده است.این کارگاه توسط دهیاری و شورای اسلامی روستای استبرق به منظور آموزش علاقمندان به تراش سنگ های قیمتی و ایجاد اشتغال پایدار در روستا آماده سازی شده است و آموزش افراد توسط مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان و بدون هزینه صورت خواهد گرفت.همچنین با حضور نماینده مجلس، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، فرماندار و جمعی از مسئولین شهربابک از المان مهارت در مرکز فنی و حرفه ای شهرستان رونمایی شد.

 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان: مهارت تکمیل کننده آموزش رسمی است
Sunday, 13 August 2017 05:42
There are no translations available.

جلسه کارگروه اشتغال شهرستان رفسنجان با حضور مدیران کل آموزش فنی و حرفه‌ای و تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمان با محوریت طرح کاج برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اظهار داشت: یک بسته فراگیر اشتغال با عنوان ۹۶۰ هزار شغل توسط وزارتخانه تهیه و در هیأت دولت و ستاد فرماندهی اقتصاد مقاومتی مطرح شده است.
وی بیان داشت: ۱۵۰ هزار شغل مربوط به طرح کارورزی است که با توجه به پدیده اجتماعی وارونگی هرم تحصیلی این طرح مطرح شده است.

Read more...
 
فراخوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برای جذب آزمونگر عملی مکانیک
Saturday, 12 August 2017 09:38
There are no translations available.

https://markazi.haj.ir/Portals/0/News/t%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-2-1.jpgفراخوان اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان
با توجه به دستورالعمل سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت شناسایی افراد علاقمند و واجد شرایط جهت آزمونگری در رشته های مکانیک خودرو، تون آپ و برق خودرو به استحضار میرساند جهت ثبت نام و اطلاعات به آدرس : بلوار خلیج فاری ورودی پارک جنگلی( شهید باهنر) واحد آزمون از تاریخ ۹۶/۵/۱۶ لغایت ۹۶۵/۲۰ مراجعه و یا با شماره های ۵-۳۲۱۱۰۲۵۱ تماس حاصل نمایند.
روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان

 
دفتر بسیج کارمندی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان بم افتتاح شد
Saturday, 12 August 2017 08:11
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مراسم دریجانی فرمانده بسیج کارمندان شهرستان بم با اشاره به تهدیدات دشمنان و وظایف بسیجیان بر پاسداشت حریم ولایت تاکید کرد.دریجانی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای بم نیز با اشارهب ه فعالیت های این مرکز در جهت توسعه مهارت آموزی در جامعه بسیج را موتور محرکه انقلاب دانست و توسعه همکاری های بسیج و آموزش فنی و حرفه ای را در همه ابعاد خواستار شد.

در این مراسم ابلاغ حکم فرماندهی پایگاه بسیج به آقای حسین گوری مربی مرکزو همچنین جانشین پایگاه آقای علی جزینی زاده مربی مرکز اعطا شد.

 
نخستین همایش بازاریابی جواهرات استان کرمان در فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد
Saturday, 12 August 2017 06:02
There are no translations available.

نخستین همایش بازاریابی جواهرات استان کرمان توسط آموزشگاه آزاد گوهر پارسی در مجتمع مراکز فنی و حرفه ای کرمان برگزار شد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری در اولین همایش بازاریابی جواهرات، با اشاره به اهمیت مهارت آموزی در ایجاد اشتغال پایدار و رشد و توسعه اقتصادی به هدف گزاری رشد اقتصادی هشت درصد کشور اشاره کرد و گفت: بازای هر یک درصد رشد اقتصادی نیاز به 100هزار میلیارد تومان سرمایه گزاری است.

وی با اشاره به فرصت عظیم سنگ های قیمتی و جواهری استان کرمان گفت: باید با ایجاد تعاونی های صنایع دستی و حضور در نمایشگاه های بزرگ با کیفیت جهانی...

Read more...
 
پیام تبریک مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت روز خبرنگار
Tuesday, 08 August 2017 04:13
There are no translations available.

طلايه داران راستين خدمت به نظام خبررساني در جمهوري اسلامي ايران همواره سعي بر آن داشته‌اند كه با تلاش وافر، جهان را با هاله‌اي از قداست در هم آميزند، تا آنچه را كه عرضه مي‌دارند ارزش خدايي به خود گيرد.

خبرنگاران به راستي تجسم امانت، مسئوليت، تعهد، دلسوزي و وظيفه اند... خبرنگاران وجدان بيدار جهان و تصويرگر زمان خويش هستند ، زيرا همواره در عمق جامعه زندگي مي كنند و سلامت فرهنگي و فكري هر جامعه اي،

Read more...
 
سامانه پیامکی سازمان اموزش فنی و حرفه ای کشور
Sunday, 13 August 2017 04:51
There are no translations available.

http://images.portaltvto.com/portal/validimages/img_address1495711721.jpg

 
تقدیر استانداری کرمان از مربیان آموزش فنی و حرفه ای
Saturday, 12 August 2017 08:18
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، رئیس مرکز شش تخصصی صنعت ساختمان فنی و حرفه ای کرمان گفت: در راستای آموزش ساکنین سکونتگاه های غیررسمی- محله صنعتی و با همکاری استانداری طرحی با عنوان نجات حاشیه شهر با محوریت آموزش های فنی و حرفه ای در محله شهرک صنعتی کرماتن برگزار شد.

غلامرضا محلاتی گفت: با توجه به نتایج مطلوب این آموزش ها مدیرکل اجتماعی استانداری کرمان با اهدای چهار لوح تقدیر از رئیس مرکز آموزش فنی وحرفه ای شماره 6کرمان ومربیان آموزش مربوط خانمها، خانم محسنی (کیف دوز چرم وعروسک بافی)2- خانم نعمتی(پته دوزی) و3- خانم شریف زاده( طراحی روی پارچه - طراحی روی سفال) تقدیر بعمل آورد.

 
دوره تغذیه گیاهان زراعی و باغی ویژه مربیان کشاورزی آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان برگزار شد
Saturday, 12 August 2017 07:33
There are no translations available.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استن کرمان، در این دوره آموزشی که با حضور مربیان آموزش فنی و حرفه ای سراسر استان کرمان برگزار شد شرکت کنندگان با حضور در مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای، مرکز تحقیقات کشاورزی و منابع طبیعی و دانشگاه پیام نور کرمان و مجتمع کشاورزی ماهان به فراگیری مباحث جدید حوزه تغذیه گیاهان پرداختند.

در پایان این دوره که زیرمجموعه دوره های تربیت مربی کرج برگزار شد، آزمون کتبی بعمل آمد.

 
مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان: سهم یک و نیم درصدی این آموزش ها در بودجه/مهارت موتور کشور
Wednesday, 09 August 2017 19:57
There are no translations available.

محمدرضا جهانگیری در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه استانی گفت: مهارت موتور محرک اقتصاد کشور است اما تنها یک و نیم درصد از بودجه آموزشی کشور به سازمان آموزش فنی و حرفه ای تعلق می گیرد که بسیار ناچیز است.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل اموزش فنی و حرفه ای استان کرمان وی با اشاره به اینکه طبق رهگیری های مراکز دولتی مشخص شده حدود 70 درصد کسانی که آموزش های فنی و حرفه ای را فرا می گیرند اشتغال می یابند تصریح کرد: آموزش فنی و حرفه ای نقطه اتصال دانشگاه و بازار کار است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان افزود: دوره های این اداره کل در استان از یک تا 18 ماهه با استانداردهای مصوب سازمان جهانی کار و تاکید بر آموزش عملی اجرا می شود و همه علاقمندان می توانند برای بهره مندی از آموزش های مراکز دولتی یا خصوصی مراجعه نمایند.انند با شماره تماس های 32117535 و یا 32110251-5 تماس حاصل نمایند.

 
پروژه های مهارت آموختگانIOT فنی و حرفه ای کرمان حمایت می شوند
Thursday, 03 August 2017 06:00
There are no translations available.

مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان بر حمایت از مهارت آموختگان IOT فنی و حرفه ای کرمان تاکید کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیر کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان کرمان در بازدید از کارگاه های مجتمع مراکز فنی و حرفه ای کرمان با تاکید بر حمایت از پروژه های مهارت آموختگان حوزهIOT ، تصریح کرد: جهش فناوری اطلاعات درایران یک اجبار است و درآینده ای نزدیک سونامی فناوری اطلاعات خواهیم داشت.

مسعود الهامی فرهنگ سازی و بلوغ اطلاعاتی در زمینه it و خدمات الکترونیکی کارکنان و جامعه مخاطب را مهم دانست و فرصت ایجاد شده توسط دولت مبنی بر مشارکت بخش خصوصی با دستگاه ها جهت بازآفرینی و باز مهندسی فرآیندها و ایجاد و ارائه خدمات الکترونیکی را بسیار مغتنم...

Read more...
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 109

تصویرروز


CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Monday
2017
Aug
21
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

مراجعین

We have 37 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir