IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

jeld.jpg
بررسي نقش مهارت آموزي در توسعه كارآفريني و اشتغال
Tuesday, 16 January 2018 10:39
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/777_79156.jpgدر برنامه زنده مشاوره از شبكه آموزش سيما، نقش مهارت آموزي در توسعه كارآفريني و اشتغال با حضور معاون آموزش سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور بررسي شد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، علي موسوي، معاون آموزش اين سازمان در برنامه تلويزيوني مشاوره­ شبكه آموزش سيما  به تبيين خدمات، برنامه ها و فعاليت هاي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور پرداخت.موسوي گفت: سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با در اختيارداشتن نزديك به 700 مركز آموزش دولتي و بيش از 10 هزار آموزشگاه آزاد فني و حرفه اي در بيش از دو هزار و 700 شغل آموزش هاي مهارتي را به آحاد جامعه ارائه مي دهد.

وي با اشاره به تدوين 5 هزار استاندارد شغل و شايستگي در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: رشته ها و حرفه هاي مهارتي اين سازمان نسبت به ساير نظام هاي آموزشي بسيار متنوع و وسيع است به طوري كه سالانه يک میلیون و چهار صد هزار نفر در دو بخش دولتي(55 درصد)  و خصوصي (45 درصد) آموزش هاي مهارتي...

Read more...
 
پیام تسلیت معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور در پی حادثه نفتکش ایرانی
Tuesday, 16 January 2018 06:53
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/77_79122.jpgحادثه دردناک آتش سوزی نفتکش ایرانی وشهادت 30 دریانورد هموطن، دل همه اقشار مردم را مملو از حس توامان اندوه و تحسین­ کرد.شهادت قهرمانانه جمعی از عزیزان دلیر کشورمان که در حادثه فاجعه بار آتش سوزی نفتکش سانچی جان خویش را در راه انجام وظایف میهنی از دست دادند، نقطه اوج ایثارگری و شهامت است. دریادلانی که جان ها و دل هایشان مملو از آتش فروزان عشق به ایران بود. بی تردید بزرگی و عظمت این زنان و مردان شریف که جان خود را در راه کشورشان به خطر می­اندازند همیشه در اذهان ملت بزرگ ایران باقی خواهد ماند. انسان های فداکاری که با نثار جان خود معنای واقعی ایثارگری را به منصه ظهور رساندند.این حادثه دردناک به رغم همه تلخ کامی ها، باعث شد بار دیگر حماسه ای عظیم در قالب از خودگذشتگی، وحدت و همدلی اقشار مختلف مردم، مسئولان ، نهادها و سازمان ها به نمایش درآید و در قله افتخارآمیز آن، دریانوردانی می درخشند که جان خویش را نثار وطن کردند.

به نیابت از خانواده بزرگ سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به خانواده­های داغدار ایشان تسلیت می­گویم و آرزوی صبر و اجر برای بازماندگان دارم و معتقدم نام و یاد پر آوازه این شهدای گرانقدر برای همیشه در تاریخ پُرافتخار ایران اسلامی خواهد درخشید.

 سلیمان پاک سرشت معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی ورییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

 
حضور سازمان در چهارمین نمایشگاه بین المللی دوچرخه،موتورسیکلت،وسایل نقلیه برقی، هیبریدی
Tuesday, 16 January 2018 05:31
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/66_79121.jpg سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در چهارمین نمایشگاه بین المللی دوچرخه، موتور سیکلت، قطعات، لوازم یدکی، وسایل نقلیه برقی، هیبریدی و تجهیزات وابسته كه از بيست و ششم تا بيست و نهم دي ماه در محل مصلای تهران برگزار می شود، حضور خواهد داشت.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، اين سازمان در راستای به همکاری های آموزشی و تفاهم نامه های مشترک با بنگاه های اقتصادی، صنایع و اصناف کشور در این نمایشگاه شركت مي كند.

اين گزارش مي افزايد: ارائه خدمات آموزشی در دو قالب برگزاری کارگاه آموزشی آشنایی با عملکرد عیب­ یابی تخصصی سیستمهای انژکتوری موتورسیکلت و برگزاری نشست­های تخصصي با شرکت های حاضر در نمایشگاه ياد شده از جمله برنامه هاي اين سازمان...

Read more...
 
زنان روستایی ارزوئیه آموزش فنی و حرفه ای را فرا می گیرند
Sunday, 14 January 2018 10:32
There are no translations available.

مسئول مرکز آموزش فنی و حرفه ای ارزوئیه از راه اندازی کلاس های آموزش صنایع دستی درروستای وکیل آباد این شهرستان خبر داد.سلاجقه گفت: این کارگاه های آموزشی در دو رشته پته دوزی و کیف دوزی با حضور 36 نفر از بانوان مهارت آموز روستایی آغاز شده است.

 
نظام آموزشي كشور بايد از مدرك گرايي به سمت مهارت گرايي حركت كند
Thursday, 11 January 2018 07:44
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/89_79063.jpgمعاون توسعه امور علمي،فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور: نظام آموزشي كشور بايد از مدرك گرايي به سمت مهارت گرايي حركت كنددر راستاي توسعه تعاملات بين دستگاهي، معاون وزير و رييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور با معاون توسعه امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور ديدار كرد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ، دكتر سعيد نمكي با بيان اين كه نظام آموزش رسمي كشور همسو با آموزش هاي منعطف و به روز دنيا و مورد نياز بازار كار كشور حركت نمي كند، تأكيد كرد: نظام آموزشي كشور بايد از مدرك گرايي به سمت مهارت گرايي حركت كند.

معاون توسعه امور علمي، فرهنگي و اجتماعي سازمان برنامه و بودجه كشور گفت: نوع نگاه به آموزش بايد براساس نياز بازار كار و ايجاد اشتغال مولد و پايدار تغيير كند و سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور در اين زمينه مي تواند نقش كليدي ايفا كند. وي در ادامه تأكيد كرد: هم افزايي و همراهي مراكز، صنايع و بنگاه هاي بزرگ اقتصادي در مسير آموزش و توانمندسازي منابع انساني ضروري و اثربخش است.

 
امضای قرارداد آموزش مهارت شالبافی و قالی بافی در منوجان
Tuesday, 09 January 2018 08:15
There are no translations available.

https://c1.sfdcstatic.com/content/dam/blogs/us/thumbnails/partner-community-prm-gorilla/shutterstock_130099715__2_.jpgقرارداد همکاری های آموزشی اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان و سنگ آهن گهر زمین بعنوان معین اقتصاد مقاومتی منوجان برای آموزش شال بافی و قالی بافی به امضا رسید.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، براساس قرارداد منعقده این اداره کل و شرکت سنگ آهن گهرزمین، آموزش های مهارتی شالبافی و قالی بافی در منوجان اجرا می شود.براین اساس 14380 نفر- ساعت آموزش شال بافی و 6000نفر- ساعت آموزش قالی بافی در محل مرکز آموزش فنی وحر فه ای منوجان انجام خواهد شد.

تأمین فضای آموزشی برای دوره شال بافی، نظارت بر اجرای دوره آموزشی، برگزاری آزمون و تعیین صلاحیت، صدور تأئیدیه یاگواهینامه مهارت و بیمه حوادث کارآموزان در برابر حوادث حین آموزش از تعهدات آموزش فنی و حرفه ای، تأمین مربی، هزینه های آموزشی مورد توافق (حق مشاوره و ثبت نام ، اجرای دوره، نظارت ، آزمون ، صدور گواهینامه و ...) وتأمین تجهیزات آموزشی...

Read more...
 
آموزش رایگان۲۹۰۰حرفه‌ برای کسب مهارت‌شغلی/پیش شرط ورودبه بازارکار
Tuesday, 09 January 2018 04:45
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/90_79019.jpgمتقاضیان ورود به بازار کار برای کسب مهارت و شاغلان جهت افزایش مهارت های شغلی می توانند در زمینه ۲۹۰۰ حرفه شغلی در مراکز فنی و حرفه‌ای دولتی آموزش رایگان ببینند.به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به نقل از خبرگزاری مهر، نبود مهارت در بین جمعیت غالب جوانان جویای کار از عوامل موثر در افزایش بیکاری به شمار می‌رود. هر چند این موضوع نافی سیاست‌های اشتغالزایی غلط در دولت‌های مختلف نیست اما بدون تردید از عوامل مهم در رشد بیکاری است.

یکی از نتایج افزایش جمعیت بیکار فارغ التحصیل در سال‌های اخیر، بی‌مهارتی بسیاری از دانش‌آموختگان دانشگاهی و عدم توانایی در جذب بازار کار به دلیل نداشتن مهارت کافی است. در این میان فرهنگ غلط مدرک گرایی به عنوان یک ارزش افزوده در بین جوانان تلقی شده که توسعه نظام آموزش عالی و تسهیل شرایط ورود به دانشگاه به این موضوع نیز دامن زده و نتیجه آن ورود سالانه به طور متوسط حدود یک میلیون فارغ التحصیل متقاضی به بازار کار...

Read more...
 
اجرای بیش از سه میلیون نفر-ساعت آموزش در آموزشگاه های آزاد فنی وحرفه ای استان طی 9 ماهه96
Thursday, 04 January 2018 08:27
There are no translations available.

http://cdn.yjc.ir/files/fa/news/1396/4/28/6514488_636.jpgمدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان از اجرای سه میلیون و 400 هزار نفر-ساعت آموزش مهارتی در آموزشگاه های آزاد استان طی نه ماهه نخست سال 96 خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری با اعلام این خبر گفت: در نه ماهه نخست سال جاری از سه میلیون و 415 هزار و 397 نفر-ساعت آموزش در آموزشگاههای آزاد دو میلیون و 555هزار نفر-ساعت برای بانوان و 860 هزار و 236 نفر-ساعت برای آقایان برگزار شده است.

وی گفت: 750 آموزشگاه آزاد فعال در استان کرمان 595 آموزشگاه ویژه بانوان، 53 آموزشگاه ویژه آقایان و 102 آموزشگاه دو منظوره هستند.جهانگیری همچنین اضافه کرد: بخش خدمات با دو میلیون و 612هزار و 163 نفر-ساعت بیشترین و فناوری راهبردی با 774 نفر-ساعت کمترین میزان آموزش در بخش های مختلف را به خود اختصاص داده اند.وی بخش خصوصی را بازوی توانمند آموزش فنی و حرفه ای دانست و ارتقای کیفی و نیز ارائه رویکردهای نوین توسط آموزشگاه های آزاد برای همگام شدن با تکنولوژی روز جهان را خواستار شد.

 
40هزار سرباز وظیفه سراسر کشور در مسیر مهارت و اشتغال
Saturday, 13 January 2018 04:42
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/999_79069.jpgرييس سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور گفت: نخستين آزمون ستاد كل نيروهاي مسلح در راستاي اشتغال پذيري سربازان وظيفه برگزار شد.به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور، دكتر سليمان پاك سرشت معاون وزير و رييس اين سازمان در بازديد از اين آزمون گفت: اين آزمون كه در راستاي تفاهم نامه منعقده با ستاد كل نيروهاي مسلح براي 40 هزار متقاضي كه اعلام آمادگي كرده اند، در سراسر كشور برگزار شد.

معاون وزير تعاون، كار و رفاه اجتماعي تصريح كرد: اين آزمون در 936 حرفه مهارتي و در 280 حوزه آزموني در سراسر كشور امروز، جمعه بيست دوم دي ماه....

Read more...
 
رتبه دوم استان کرمان در مسابقات آزاد مهارت آزمایش قطعات صنعتی با مایعات نافذ(pt )
Thursday, 11 January 2018 07:34
There are no translations available.

محمدامیر پورعبدالهی از استان کرمان رتبه دوم اولین دوره مسابقات آزاد مهارت آزمایش قطعات صنعتی با مایعات نافذ (pt ) در استان خوزستان را کسب کرد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، در این مسابقات که با حضور 15 شرکت کننده برگزیده از سراسر کشور در اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان خوزستان برگزار شد، محمدامیر پورعبدالهی مهارت آموخته کرمانی موفق شد عنوان دوم را کسب کند.

ابوالقاسم کشاورز کارشناس-مربی رشته بازرسی جوش فنی و حرفه ای استان کرمان گفت: آزمایش مایعات نافذ از روش های غیرمخرب می باشد که بمنظور آزمایش قطعات صنعتی جوشکاری شده، ریخته گری شده و ..انجام می شود و با این روش می توان عیوب سطحی قطعات را مشخص نمود که در صنایع مختلف نیز کاربرد دارد.کشاورز گفت: این مسابقات در دو مرحله شامل یک آزمون کتبی و سه آزمون عملی برگزار شد.

Read more...
 
پیام مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان بمناسبت هفته گزینش
Tuesday, 09 January 2018 05:00
There are no translations available.

http://www.sedayezarand.ir/wp-content/uploads/2015/08/gahangiri.jpgبسم ا... الرحمن الرحیم/ ارائه خدمات آموزش های فنی و حرفه ای مبتنی بر اصول و ارزشهای انسانی اسلامی و نهادینه سازی آن در جامعه، بخشی از سیاستهای کلی سازمان آموزش فنی و حرفه ای است واین مهم تحقق نخواهد یافت، مگر با همت والا وبکارگیری نیروهای توانمند، مؤمن و متعهد نظام انتخاب و نگهداشت نیروی انسانی شایسته در ساز وکار و ساختاری توانمند فارغ از وابستگی ها، سلایق و تعلقات رایج، در سایه رعایت عدالت انصاف میسر خواهد بود. چنین ساختاری درکشور ما با فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره) در مورد تشکیل هسته های گزینش تشکیل و چگونگی ادامه این مسیر تبیین گردید.از آنجا که نیروی انسانی کارآمد، اساسی ترین عنصر برای تحول در هر سازمانی است، این جانب ضمن تقدیر از زحمات و تلاش همکارانم در حراست اداره کل فرا رسیدن این هفته را گرامی داشته، توفیق همگان را در رعایت اعتدال و صیانت از حقوق مردم و مصالح نظام تحت توجهات حضرت ولی عصر(عج) و رهنمودهای خردمندانه مقام معظم رهبری (مدضلله العالی) از خداند متعال خواستارم.
محمدرضا جهانگیری مدیر کل

 
سفیران مهارتی به مدارس استان کرمان می روند
Sunday, 07 January 2018 10:09
There are no translations available.

رaltئیس اداره آموزش وپژوهش فنی و حرفه ای استان گفت: براساس طرح مشترک این اداره کل و اتحادیه انجمن های اسلامی استان کرمان، سفیران مهارتی به مدارس می روند.به گزارش روابط عمومی وامور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مجید ملامحمدی با اشاره به انعقاد تفاهمنمامه سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور و اتحادیه انجمن های اسلامی در زمینه توسعه آموزش های مهارتی در بین دانش آموزان گفت: براین اساس سفیران مهارتی به مدارس رفته و دانش آموزان را با آموزش های فنی و حرفه ای آشنا می کنند.

وی با اشاره به لزوم توسعه فرهنگ کار و کسب مهارت در جامعه بویژه نسل جوان، مدرسه را بهترین مکان برای نهادینه سازی این فرهنگ و تربیت نسلی خلاق و کارا عنوان کرد.ملامحمدی برگزاری کارگاه تولید محتوای الکترونیکی و اجرای برنامه های بازدید از کارگاه های آموزشی از دیگر همکاری های دوجانبه عنوان کرد.

 
پیام معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور به مناسبت فرارسیدن سالروز تشکیل گزینش
Thursday, 04 January 2018 04:25
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/50_78995.jpgجايگاه اثربخش منابع انساني در تعالي سازمان ها به عنوان عنصري حياتي و راهبردي كاملاً مشهود است. اين مهم در سازمان آموزش فني وحرفه اي كشور با رسالت بزرگ توانمندسازي سرمايه هاي انساني كشور عزيزمان از اهميتي افزون برخوردار است.

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 123

تصویرروز


CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Wednesday
2018
Jan
17
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

مراجعین

We have 14 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir