IMPORTANT SITES


The Office Of Supreme Leader

The Office Of President


Kerman Governor Data Base

LIST

گالری تصاویر

jeld.jpg
آموزش سرویس و نگهداری خودرو به دانش اموزان سیرجانی
Saturday, 22 April 2017 09:43
There are no translations available.

دانش آموزان مدرسه بصیرت از مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان بازدید کرده و آموزش دیدند.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، 53نفر از دانش آموزان مدرسه راهنمایی بصیرت همراه با مربیان رشته های فنی مربوطه از کارگاه های مرکز آموزش فنی و حرفه ای سیرجان بازدید کردند.

در حین این بازدید آموزشی، مبحث سرویس و نگهداری خودرو که یک بخش از کتاب حرفه وفن این گروه از دانش آموزان می باشد نیز بمدت 3 ساعت توسط مهندس دهیادگاری آموزش داده شد.در این بازدید خانم قاسمی از مسئولین مدرسه بصیرت، ضمن تقدیر از همکاری خوب فنی و حرفه ای، تجهیزات و وسایل اموزشی موجود در کارگاهها و وجود مربیان مجرب را بسیار عالی و فراتر از انتظار اعلام کرد.

 
چهار هزار نفر-ساعت آموزش کشاورزی به معتادان بهبود یافته جیرفتی ارائه شد
Thursday, 20 April 2017 03:48
There are no translations available.

رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت از ارائه چهار هزار نفر- ساعت آموزش مهارتی در رشته پرورش قارچ در قالب طرح توانمندسازی معتادان بهبود یافته خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، حسن شمس الدینی رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای شهرستان جیرفت با اعلام این خبر افزود :به منظور کاهش آسیب های اجتماعی ، توانمندسازی افراد در معرض آسیب، ایجاد شرایط اولیه برای اشتغال، جلوگیری از گرایش به اعتیاد و بزهکاری از سه ماهه چهارم سال 95 تاکنون چهار هزار نفر ساعت آموزشی معتادان بهبود یافته در حرفه پرورش قارچ آموزش های مهارتی را فرا گرفتند .

وی بیان داشت: از آن جایی که اشتغال و آسیب های اجتماعی به عنوان دغدغه های مهم جامعه هستند برای کاهش مشکلات مربوط به این دو حوزه باید تقویت آموزش های فنی و حرفه ای...

Read more...
 
ضرورت راه‌اندازی خانه‌های مهارت در کوهبنان
Thursday, 20 April 2017 03:09
There are no translations available.

رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان کوهبنان گفت: اگر بخواهیم، شاهد افرایش تولید و اشتغال در شهرستان کوهبنان باشیم، لازم است، خانه‌های مهارت را در این شهرستان راه‌اندازی کنیم.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای بر گرفته از خبرگزاری فارس رئیس مرکز فنی و حرفه‌ای شهرستان کوهبنان درنشستی به اتفاق تعدادی از مسئولان، جوانان جویای کار و دوستان عرصه خبر و اطلاع‌رسانی در مرکز فنی و حرفه‌ای کوهبنان گفت: در حالی سال جدید را آغاز کردیم که از سوی مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی، تولید و اشتغال....

Read more...
 
برگزاری طرح روستای بدون بیکار با همکاری اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و دستگاههای اجرایی استان کرمان
Tuesday, 18 April 2017 10:10
There are no translations available.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان از اجرای طرح روستای بدون بیکار با همکاری دستگاه های اجرایی خبر داد.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، محمدرضا جهانگیری گفت: این طرح با هدف توسعه روستایی، ایجاد اشتغال پایدار و مهاجرت معکوس روستاییان در روستاهای منتخب استان اجرا می شود.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان گفت: این اداره کل پس از اينکه از طريق دستگاههاي مربوطه مشخص شد چه محصولاتي داراي بازار فروش مناسب هستند، اقدام به تدوين برنامه اموزشي مربوطه براي توانمند سازي روستائيان می نمايد و براساس آن افراد باید بگونه اي اموزش مهارتي داشته باشند که بتوانند به بهترين شيوه در فرايند توليد محصولات يا ارائه خدمات...

Read more...
 
برگزاری مسابقه یک شهروند یک مهارت
Tuesday, 18 April 2017 03:14
There are no translations available.

alt

 
اعلام نتايج مرحله اول نخستين دوره مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد كشور
Sunday, 16 April 2017 03:53
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،به نقل از سلمان ثنائي، دبير نخستين دوره مسابقات مذكور،از ميان سه هزار و 15 نفر شركت كننده در نخستين مرحله اين رقابت ها اسامي پانصد و 70 نفر از برگزيدگان اعلام و به مرحله دوم راه يافتند.

بنا براين گزارش، مرحله دوم نخستين دوره مسابقات انگيزشي ويژه مديران آموزشگاههاي فني و حرفه اي آزاد كشور،سوم خرداد ماه سال جاري، به صورت آزمون الكترونيكي و هم زمان در كليه استانها برگزار مي شود.....

Read more...
 
فراخوان طراحی نشان "سنجش مهارت" سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور
Saturday, 15 April 2017 03:20
There are no translations available.

http://www.irantvto.ir/uploads/8_70334_70348.jpgسازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور از تمامی هنرمندان و طراحان گرافیک درون سازمانی، اعم از بخش دولتی و خصوصی سازمان، دعوت به عمل می آورد تا در فراخوان طراحی لوگوی نظام سنجش مهارت مشارکت نمایند.

علاقه مندان می توانند به منظور مطالعه و آشنایی با نظام سنجش مهارت به سایت سازمان به آدرس www.irantvto.ir بخش حوزه های سازمان - آزمون( ارزشیابی مهارت) مراجعه و با مفاهیم و استانداردهای آزمون سازمان آشنا شوند.

در طراحی نشان "سنجش مهارت" سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور موارد زیر درنظر گرفته شود:...

Read more...
 
طرح روستای بدون بیکار با همکاری مشترک آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید استان کرمان
Wednesday, 12 April 2017 03:29
There are no translations available.

altطرح روستای بدون بیکار با همکاری مشترک اداره کل آموزش فنی و حرفه ای و صندوق کارآفرینی امید استان اجرا می شود.به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار با مدیران صندوق کارآفرینی امید استان، همکاری و همراهی دو مجموعه را در جهت رشد و اعتلای آموزشهای مهارتی و در نتیجه آن اشتغال پایدار در سالی که از طرف مقام معظم رهبری سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال معرفی نموده است را بسیار ضروری و مهم دانست و بر استمرار این همکاری تاکید نمود. آقای حکیم نیا مدیر صندوق کارآفرینی امید نیز ضمن تقدیر و تشکر از همکاریهای خوب دو مجموعه در سالهای پیشین گفت: اعتبار استان به تعداد قابل توجهی در سال جدید افزایش می یابد و این پایه گذاری در استان انجام گردیده است.

وی همچنین در خصوص طرح روستای بدون بیکار که از طرف مجموعه آموزش فنی و حرفه ای ارایه شده است گفت: قشر روستایی قشر انقلابی می باشند و باید با این طرح مسایل و نیازهای آنان برطرف گردد. وی از مجموعه آموزش فنی و حرفه ای خواست تا منطقه به صورت کامل بررسی و شناسایی گردد و نیازسنجی رشته های آموزشی با نگاهی آینده پژوهانه ...

Read more...
 
افق زرند، افقی برای آینده با مهارت آموزی
Tuesday, 18 April 2017 06:02
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان سرهنگ شاهرخی فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان زرند به همراه مداحی نژاد رئیس مرکز آموزش فنی و حرفه ای زرند از اولین کارگاه آموزش کامپیوتر سیار روستایی در سطح شهرستان بازدید نمودند. مداحی نژاد در این بازدید با ارائه گزارشی از عملکرد این مرکز اظهار داشت: در سالهای گذشته علیرغم همه ی محدودیت ها عملکرد مثبتی در تربیت نیروی انسانی ماهر ارائه نمودیم و ثمره آن اشتغال حداکثر آموزش دیدگان این مجموعه در بخش های مختلف به ویژه در صنایع فولاد زرند بوده است.

وی با اشاره به اهمیت ویژه به شعار سال گفت: نیاز سنجی آموزشی و شغلی یکی از اهداف و برنامه های مهم را در جهت کاهش نرخ بیکاری و جلوگیری از آسیب در سطح جامعه است و افزود: ایجاد کارگاه های خرد و مشاغل خانگی با هدف افزایش توان اقتصادی خانواده ها را مد نظر قرار دادیم و گسترش آموزش روستایی و مهارت آموزی زنان روستایی بویژه در بخش آی تی یکی از برنامه های جدید و مهم این طرح در ‌بخش آموزش روستایی می باشد......

Read more...
 
برگزاری اردوی مسابقات جهانی مهارت برای اولین بار در استان کرمان
Sunday, 16 April 2017 08:32
There are no translations available.

altبه گزارش روابط عمومی و امور بین الملل اداره کل آموزش فنی و حرفه ای استان کرمان، مرحله دوم اردوی تخصصی رشته ساخت و تولید، جهت اعزام به مسابقات جهانی ابوظبی برای اولین بار در استان کرمان در حال برگزاری است. مکان برگزاری این اردو در محل مجتمع مراکز آموزش فنی و حرفه ای کرمان می باشد. محمدرضا جهانگیری مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای استان در گفتگویی، برگزاری این اردوی جهانی را افتخاری برای استان دانست و افزود: این افتخار مدیون تلاش ها و زحمات کارکنان و مربیان استان است.

آقای میرکمانداری رییس مجتمع مراکز فنی و حرفه ای شهر کرمان ضمن تاکید بر توان و ظرفیت بالای علمی مربیان این مجموعه، از حمایت شرکت رادماشین در تهیه قطعات برشی و تراش CNC و نیز لباس کار و لوازم ایمنی این دوره تخصصی تشکر نمود. به گفته وی آقایان سعید و کشاورز مربیان جوشکاری،آقای هوشمند مربی ورق کاری، آقایان فدایی و حقی مربیان تراش و فرز CNC،آقایان ملازاده، حمامی زاده و ابراهیمی مربیان الکترونیک، آقای فهیمی مدیر آموزشگاه کامپیوتر ایلیا، مربی نقشه کشی صنعتی و آقای رنجبر مربی اجزای ماشین و همچنین کارشناس مسئول رشته ساخت و تولید و مسئول برگزاری اجرای اردوی مرحله دوم این رشته در کشور می باشند. آقای رنجبر کارشناس مسئول ستاد المپیاد جهانی ضمن ابراز خشنودی از روند اجرای این دوره......

Read more...
 
دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفرانس روابط عمومي و صنعت
Saturday, 15 April 2017 03:57
There are no translations available.

با حمايت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور برگزار مي شود:
دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي و صنعت سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور حمايت معنوي خود را از دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي - صنعت كه در ارديبهشت سال جاري در هتل المپيك تهران برگزار مي شود،اعلام كرد.

به گزارش روابط عمومي سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور،در نشستي كه با حضور مديركل دفتر نظارت، بهسازي و هدايت شغلي سازمان، مسئول و كارشناسان روابط عمومي و دبير دوازدهمين همايش روابط عمومي الكترونيك و ششمين كنفراس روابط عمومي و صنعت برگزار شد، اين سازمان همكاري خود با دو همايش مذكور را اعلام كرد.

بنا براين گزارش،اين همايش ها به ترتيب در نهم و دهم ارديبشهت سال جاري در دو بخش: روابط عمومي، الكترونيك و تغيير در نهادها مدل ها و روندهاي مديريتي و روابط عمومي،صنعت و رهبري تغيير برگزار مي شود .....

Read more...
 
ارتقای همکاری های ادارت کل آموزش فنی و حرفه ای و صنعت، معدن و تجارت استان کرمان
Wednesday, 12 April 2017 04:51
There are no translations available.

صنایعی که با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند از تخفیف مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان در دیدار مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان با وی، گفت: صنایعی که با آموزش فنی و حرفه ای همکاری کنند از تخفیف مالیات بر ارزش افزوده برخوردار می شوند.وی گفت:مدیرانی که به سرمایه های اسنانی مجموعه خود اهمیت می دهند با آموزش فنی و حرفه ای همکاری تنگاتنگی دارند.جهانگیری با اشاره به ملموس بودن تحرک در بخش های سرمایه گزاری و اقتصادی ونیز افزایش ورود کارآموزان نسبت به قبل بر اهمیت آموزش های مهارتی در اشتغال پایدار تاکید کرد.

حسینی نژاد مدیرکل صنعت-معدن و تجارت استان کرمان نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت آموزش های مهارتی در ارتقای بهره وری معادن و صنایع استان خواستار توسعه همکاری های مشترک شد.وی تلاش های استان در توسعه سرمایه گزاری و حرکت صنایع و معادن استان بسمت توسعه گفت: برای اولین بار رکورد صادرات استان در سال گذشته شکسته شد و بخش خصوصی بویژه شرکت های دانش بنیان نقش بسیار مهمی در این رابطه برعهده دارند.

 
پیام تبریک معاون وزیر و رییس سازمان آموزش فنی و حرفه ای به مناسبت ميلاد مولي الموحدين و روز پدر
Monday, 10 April 2017 08:23
There are no translations available.

altسيزدهم رجب ؛ ميلاد مبارك مولي الموحدين؛ حضرت امير المؤمنين علی(ع) و روز پدر را به تمامي عاشقان حضرتش به ويژه همكاران ارجمندم در سازمان آموزش فني و حرفه اي كشور ، تبريك و تهنيت مي گويم

 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>

Page 1 of 101

تصویرروز

 

CICULARS


PERSIAN CALENDAR

 
Friday
2017
Apr
28
 

POLL

How useful are T.V.T.O for you?
 

مراجعین

We have 22 guests online
Free template 'Feel Free' by [ Anch ] Gorsk.net Studio. Please, don't remove this hidden copyleft! | Edited By PersianIT.ir